0

Ktoś się w ogóle łudził? Dajcie spokój...

0

@Corr, piękna to trylogia. Teraz ogrywam Elex II.

0

@sokot, gdyby babcia miała wąsy. Gra kiepsko, ale dziś Jego asysta daje nam 3pkt.

0

@arasz1819, tak. Moje subiektywne zdanie.

14

W imię Ojca i Syna i Roberta Lewandowskiego. Amen.

0

Jeszcze brakowało kontuzji Joulsa... Ja pierd...

0

Bardziej niż ten mecz chyba irytują komentatorzy na Eleven. Jestem totalnie zszokowany tym co słyszę. Zawsze pełna profeska, a tym razem jakby najedli się piguł "antybarca" przed meczem. Liczymy na lepszą grę w 2nd half.

0

Karzeł znów strzela. Skończył się mówili.

0

Kurfa nawet Mainz potrafi strzelić Bayernowi. Porażka...

0

@Emhyr, a daj mi spokój... Co przymierzył typ z wolnego...

1

@Corr, a dwie wcześniejsze części kolego ograłeś? Bo jeśli nie to popełniłeś wielką zbrodnię ;)

0

@Emhyr, no i dobry ruch z Twojej strony. Ja jeszcze wymieniłem Bernardo na Fodena i Łysy go posadził na ławce. Kiepska kolejka szykuje się w moim wykonaniu, no chyba że mój Son odpali wreszcie też.

0

@Emhyr, zostawiłem na "C". Myślę, że wielu z mojej ligi zrobiło dokładnie tak samo, więc jeśli nie zagra to potencjalna strata będzie nie tylko z mojej strony, ale też 90% moich oponentów.

0

@Emhyr, no i jaki z tego morał?

0

@Encore, to jak to. Przesunięty do drugiej drużyny przez ostatni wybryk, a teraz w pierwszej "11"?

0

Fajnie dziś wypowiedział się Tomek Lipiński w magazynie ligi mistrzów na Kanale Sportowym a propos portugalskich drużyn, które miały mordercze boje w swoich ligach macierzystych w weekend, a mimo tego potrafili totalnie zdominować fizycznie swoich rywali w środku tygodnia w lidze mistrzów. Da się grać co 3 dni? Na to wychodzi, że jak najbardziej. Temat poruszany w 1h01m15s +/-.

2

Kiedy jesteś 3839 dni na stronce i po raz pierwszy widzisz, że można posortować posty od "najlepszych". Brawo ja.

0

@Czarek01, kurde a sam ostatnio robiłem tu wywód o spoilerach. Racja... Nie mogę edytować już posta...

48

O matko. Tylko dla ludzi z dystansem. Wybaczcie, musiałem.


6

Brawo.


0

@AssisMoreira, Rafał "Raphinha" Wolski.

47

Emocje powoli opadają. Tyle na ten temat.




27

Ale Busquets to pięknie przymierzył dziś zza pola karnego.

0

@Azi, wybrałbym zostanie Roberta na boisku mimo słabej gry, a nie przed własną publicznością, +/- 90k kibiców na trybunach i przed telewizorem poddawać się.

0

Przy 3 bramce Rafał już schodził do szatni. Co za kur.a dramat.

0

Bayern na stojąco nas klepie bez problemu straszne.

0

10 min do końca, a Xavi już rzuca ręcznik na murawę wpuszczając Torre za Lewego. Dramat...

0

Lewy bez strzału chyba dziś nie licząc tego wolnego. Strasznie słaby mecz w Jego wykonaniu. Tylko spowalniał grę.

3

La Bambo co by się dziś jeszcze nie wydarzyło, mamy jeszcze 3 trofea do zdobycia. Mimo wszystko zawsze na zawsze Barca!

0

Myślicie, że Lewy jest w stanie swoim doświadczeniem zmotywować w tym momencie drużynę, czy sam jest załamany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?