esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Laminedependencia, made my day :D
0
@Frimpong, u nas miał chyba 250k na rok. Zobaczymy, jeśli faktycznie będzie dostawał więcej szans na granie to będzie dobry ruch z Jego strony.
1
A propos umniejszania przez Trumpa niektórym tego jak pomagano im w Afganistanie, Iraku...
Komentarz z YT: "Kolega ze szkoły wylądował w Iraku. Nie na ochotnika bo to była fikcja. Co z tego że przeżył... Stres po wojnie doprowadził do rozpadu rodziny a na koniec się po*****."
1
Kto gra lepiej w tegorocznym AO? Iga czy Rybka?
9
@Fog_W_1899, https://giphy.com/gifs/reactiongifs-tyqcJoNjNv0Fq
1
@Roobo, nie do końca. Inwestując w złoto na ath w sierpniu 2011 np musiałeś czekać prawie 10 lat żeby wyjść na 0.
3
@Lukikiki, licząc na godziwą polską emeryturę to nie inwestowanie w obecnych czasach to zbrodnia. Na etf sp500 inwestując długo-terminowo historycznie nie dało się nie zarobić.
1
@Hosh, szkoda tylko, że nie weszło do standardu przełączenie kamery na trzecio-osobową. Nie mogę się się przekonać do FP.
3
@Pawlak1992, a wiesz, że Chuck Norris potrafi zrobić z igły widły?
0
Starship startuje.
0
Doping dowozi dziś zdecydowanie. Brawa dla kibiców.
3
Co Neville Longbottom przyaktorzył teraz.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16479149#comment-16479149
Nie żebym się chwalił, ale...
1
Bramka sezonu w LaLiga już znana?
1
Obecnie przez komentatorów czuję się jakbym był na pogrzebie.
1
Lewy nawet jak nie strzela to zazwyczaj znajduje się świetnie w polu karnym. Fenomen.
3
Komentatorzy ewidentnie nie zadowoleni z tego co się teraz dzieje.
7
Messi by się nie powstydził tej brameczki.
12
Flick ogarnie w przerwie. Calma cules. In Hasi we trust.
2
Real wygrywając dziś staje się bardzo mocną przeszkodą w walce o majstra i nie oszukujmy się, że tak nie jest.
0
@arasz1819, jednak grają z bardzo mocnym rywalem na wyjeździe, więc trochę i owszem, stawka jest wysoka.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
1
Gerardzie Moreno nie połam się dziś proszę i walnij hattricka.
1
@dmcteam, dzięki mordo.
0
@dmcteam, daj linka do yt jak możesz bo nie znajduje.
1
Gdzie można obejrzeć klasyko naszych pięknych pań?
1
@July_6_BcN, dawno nie widziałem takiej Domenacji jednego zawodnika.
6
Jeśli Madryczoki dziś pykną Villareal to uważam, że będą mega groźni w walce o tytuł aż do końca.
0
Kto ogarnął Simona w DLC do E33 bez one shot? Pewnie @clyde...
0
https://www.reddit.com/r/LuminosityBeachFest/comments/1qd5y6g/daily_lumi_lineup/#lightbox
Bamblowicze, ktoś się wybiera?