esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Koniec internetuf cdn.
7
Koniec internetuf.
0
@Fenelon, wygląda jak real, ale coś mi podpowiada, że to ejaj.
8
"Akademia Realu Madryt jest najlepsza na świecie"
"90 minut na Bernabéu to bardzo długo"
Człowiek wchodzi na la bambę i od razu humor gitówa.
0
@clyde, tyż prowda.
9
Pau Cubarsi był bliski remisu tym podaniem do rywala, ale całe szczęście Wielki Mur na bramce. W kluczowych meczach LM, bądź z lepszymi drużynami takie błędy kończą się eliminacją z turnieju... Totalny zjazd Longbottoma.
2
Ciasteczko Fermina imienia Pedriego. Truskawka na torcie.
0
Panowie liniowi jak mają ewidentnego naszego spalonego to od razu chorągiewka w górę, a jak tamcie to eee, poczekamy sobie...
3
Gegenpressing Aureoli.
4
Żeby nam te śmichy-chichy z Madrycioków nam dziś bokiem nie wyszły.
4
Lewe skrzydło nie istnieje. Dobrze komentatorzy mówili, że można byłoby tam murawę zwinąć - to nie daje dobrej laurki Balde i Marcusowi.
0
@MatBac1991, Rafał na ławce, chyba chodziło Ci o Rasha.
1
Yamal, sprzedać i zapomnieć? Ktoś zda relacje gorzkich labambowych żalów w trakcie pierwszej połowy?
0
Mam nadzieję, że murawa będzie w miarę okej, nie będzie kałuż itd bo inaczej będzie nam bardzo ciężko w takich warunkach...
0
@Who_you_mam, co jak co, ale Dżud w formie ma naprawdę niezły drybling.
14
"W klubie uważa się, że sięgnięto dna."
Jakie to zwyczajnie... piękne.
1
@4drian0, pewnie to bait, ale wiesz jak działa ocieplenie klimatu? ;)
0
@kiper09, pytanie czy słabość i upadek odwiecznego rywala nie odbiłaby się na nas?
1
@maroon, jakbyś mi czytał w myślach. Właśnie dziś w nocy zaczynam ten serial :)
16
Ale jak ten Embape i Szabi Alonso przyjdą to już w ogóle nie będzie czego zbierać...
1
Reakcje footrolla na dzisiejsze bramki :D
1
@maroon, też tak robię i czekam aż wyjdzie wszystko, a teraz sobie po prostu oglądam różne materiały. Nie jest to serial idealny, ale jest to pewnego rodzaju fenomen i po zakończeniu zostawił we mnie sporą pustkę i teraz mam serialowego kaca.
1
Co tu się odj.... Uno, dos, tres! :D
0
Fanowska teoria Stranger Things (komentarz z yt) :D
7 stycznia nigdy nie miał być dniem premiery nowego odcinka — to był początek odliczania.
To odliczanie zaczęło się od tego, że Stranger Things opublikowało 7 stycznia klipy z odcinka 5. Już następnego dnia, 8 stycznia, pojawiły się klipy z odcinka 6.
Jeśli ten schemat się utrzyma, oś czasu mogłaby wyglądać tak:
7 stycznia – klipy z odcinka 5
8 stycznia – klipy z odcinka 6
9 stycznia – klipy z odcinka 7
10 stycznia – klipy z odcinka 8
11 stycznia – nowe odcinki?
12 stycznia – dokument o 5. sezonie
Wierzę w to, bo dokładnie tak samo zrobili wcześniej — tuż przed premierą Volume 2:
21 grudnia – klipy z odcinka 1
22 grudnia – klipy z odcinka 2
23 grudnia – klipy z odcinka 3
24 grudnia – klipy z odcinka 4
25 grudnia – premiera Volume 2
Ta sama strategia. To samo powolne budowanie napięcia.
A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO.
Ostatni występ Jamiego Campbella Bowera w The Tonight Show with Jimmy Fallon może wcale nie być przypadkowy. W segmencie wykonuje on cztery ćwiczenia, co może symbolicznie wskazywać na cztery nowe odcinki:
9 – Otwarcie Bramy
10 – Telekineza
11 – Chwyt i Ścisk
12 – Zegar
Dodatkowo liczy do 12 i wyraźnie zmienia ton na mroczniejszy przy 9, 10, 11 i 12.
Czy to naciągane? Oczywiście.
Czy mnie to obchodzi? Ani trochę — nudzę się i postanawiam w to wierzyć.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
1
[Stranger Things s5 potencjalne spoilery]
Jeśli chodzi o motyw wojskowy (który jest bardzo krytykowany i poniekąd słusznie) w sezonie 5 nabiera sensu, jeżeli spojrzymy na niego nie jak na oficjalną operację państwową, lecz jako całkowicie tajną akcję o charakterze „black ops”, prowadzoną poza normalnymi strukturami odpowiedzialności. Doktor Kay działała we własnym interesie, dążąc do przejęcia Jedenastki jako narzędzia do niejawnych, potencjalnie nieetycznych celów, co z definicji wymagało absolutnej poufności i braku formalnych procedur. Żołnierze zaangażowani w tę operację nie byli przypadkowymi rekrutami, lecz wyszkolonymi najemnikami lub operatorami, którzy mieli świadomość ryzyka i charakteru misji, w tym faktu, że w razie niepowodzenia zostaną „odcięci” od systemu. W takim kontekście brak konsekwencji dla Hoppera i pozostałych bohaterów, szybkie rozmycie wątku po ich pojmaniu oraz finał, w którym nikt nie ponosi realnej odpowiedzialności, nie wynikają z dziur logicznych, lecz z założenia, że cała operacja została po cichu zamknięta i zamieciona pod dywan, aby nigdy nie wyszła na światło dzienne.
4
@Bolton, czuję bardziej Hydrę - odetniesz głowę, a odrosną dwie następne.
0
@BorzyKrzys, proszę o oznaczenie również.
0
"Urlopik w Izraelu, pucharek sam się zdobył. Tak można żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
0:55
4
Arteta już widział?