5



Koniec internetuf cdn.

7



Koniec internetuf.

0

@Fenelon, wygląda jak real, ale coś mi podpowiada, że to ejaj.

8

"Akademia Realu Madryt jest najlepsza na świecie"

"90 minut na Bernabéu to bardzo długo"

Człowiek wchodzi na la bambę i od razu humor gitówa.

0

@clyde, tyż prowda.

9

Pau Cubarsi był bliski remisu tym podaniem do rywala, ale całe szczęście Wielki Mur na bramce. W kluczowych meczach LM, bądź z lepszymi drużynami takie błędy kończą się eliminacją z turnieju... Totalny zjazd Longbottoma.

2

Ciasteczko Fermina imienia Pedriego. Truskawka na torcie.

0

Panowie liniowi jak mają ewidentnego naszego spalonego to od razu chorągiewka w górę, a jak tamcie to eee, poczekamy sobie...

3



Gegenpressing Aureoli.

4

Żeby nam te śmichy-chichy z Madrycioków nam dziś bokiem nie wyszły.

4

Lewe skrzydło nie istnieje. Dobrze komentatorzy mówili, że można byłoby tam murawę zwinąć - to nie daje dobrej laurki Balde i Marcusowi.

0

@MatBac1991, Rafał na ławce, chyba chodziło Ci o Rasha.

1

Yamal, sprzedać i zapomnieć? Ktoś zda relacje gorzkich labambowych żalów w trakcie pierwszej połowy?

0

Mam nadzieję, że murawa będzie w miarę okej, nie będzie kałuż itd bo inaczej będzie nam bardzo ciężko w takich warunkach...

0

@Who_you_mam, co jak co, ale Dżud w formie ma naprawdę niezły drybling.

14

"W klubie uważa się, że sięgnięto dna."

Jakie to zwyczajnie... piękne.

1

@4drian0, pewnie to bait, ale wiesz jak działa ocieplenie klimatu? ;)

0

@kiper09, pytanie czy słabość i upadek odwiecznego rywala nie odbiłaby się na nas?

1

@maroon, jakbyś mi czytał w myślach. Właśnie dziś w nocy zaczynam ten serial :)

16

Ale jak ten Embape i Szabi Alonso przyjdą to już w ogóle nie będzie czego zbierać...

1

Reakcje footrolla na dzisiejsze bramki :D










1

@maroon, też tak robię i czekam aż wyjdzie wszystko, a teraz sobie po prostu oglądam różne materiały. Nie jest to serial idealny, ale jest to pewnego rodzaju fenomen i po zakończeniu zostawił we mnie sporą pustkę i teraz mam serialowego kaca.

1

Co tu się odj.... Uno, dos, tres! :D

0

Fanowska teoria Stranger Things (komentarz z yt) :D

7 stycznia nigdy nie miał być dniem premiery nowego odcinka — to był początek odliczania.
To odliczanie zaczęło się od tego, że Stranger Things opublikowało 7 stycznia klipy z odcinka 5. Już następnego dnia, 8 stycznia, pojawiły się klipy z odcinka 6.

Jeśli ten schemat się utrzyma, oś czasu mogłaby wyglądać tak:

7 stycznia – klipy z odcinka 5
8 stycznia – klipy z odcinka 6
9 stycznia – klipy z odcinka 7
10 stycznia – klipy z odcinka 8
11 stycznia – nowe odcinki?
12 stycznia – dokument o 5. sezonie

Wierzę w to, bo dokładnie tak samo zrobili wcześniej — tuż przed premierą Volume 2:

21 grudnia – klipy z odcinka 1
22 grudnia – klipy z odcinka 2
23 grudnia – klipy z odcinka 3
24 grudnia – klipy z odcinka 4
25 grudnia – premiera Volume 2

Ta sama strategia. To samo powolne budowanie napięcia.

A TO JESZCZE NIE WSZYSTKO.

Ostatni występ Jamiego Campbella Bowera w The Tonight Show with Jimmy Fallon może wcale nie być przypadkowy. W segmencie wykonuje on cztery ćwiczenia, co może symbolicznie wskazywać na cztery nowe odcinki:

9 – Otwarcie Bramy
10 – Telekineza
11 – Chwyt i Ścisk
12 – Zegar

Dodatkowo liczy do 12 i wyraźnie zmienia ton na mroczniejszy przy 9, 10, 11 i 12.

Czy to naciągane? Oczywiście.
Czy mnie to obchodzi? Ani trochę — nudzę się i postanawiam w to wierzyć.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

1

[Stranger Things s5 potencjalne spoilery]

Jeśli chodzi o motyw wojskowy (który jest bardzo krytykowany i poniekąd słusznie) w sezonie 5 nabiera sensu, jeżeli spojrzymy na niego nie jak na oficjalną operację państwową, lecz jako całkowicie tajną akcję o charakterze „black ops”, prowadzoną poza normalnymi strukturami odpowiedzialności. Doktor Kay działała we własnym interesie, dążąc do przejęcia Jedenastki jako narzędzia do niejawnych, potencjalnie nieetycznych celów, co z definicji wymagało absolutnej poufności i braku formalnych procedur. Żołnierze zaangażowani w tę operację nie byli przypadkowymi rekrutami, lecz wyszkolonymi najemnikami lub operatorami, którzy mieli świadomość ryzyka i charakteru misji, w tym faktu, że w razie niepowodzenia zostaną „odcięci” od systemu. W takim kontekście brak konsekwencji dla Hoppera i pozostałych bohaterów, szybkie rozmycie wątku po ich pojmaniu oraz finał, w którym nikt nie ponosi realnej odpowiedzialności, nie wynikają z dziur logicznych, lecz z założenia, że cała operacja została po cichu zamknięta i zamieciona pod dywan, aby nigdy nie wyszła na światło dzienne.

4

@Bolton, czuję bardziej Hydrę - odetniesz głowę, a odrosną dwie następne.

0

@BorzyKrzys, proszę o oznaczenie również.

0



"Urlopik w Izraelu, pucharek sam się zdobył. Tak można żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
0:55

4



Arteta już widział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?