esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tęsknie za wycieczkami nad rzeczkę. Jeśli macie jakieś rozwiązanie, jak można wrócić do tych starych czasów dajcie znać na priv mordeczki.
3
@KobeFR, kiedyś czytałem, że siedząca pozycja dla człowieka jest najmniej zdrowa, więc jeśli już pracuje się zdalnie przy kompie to świetnym rozwiązaniem jest regulowane biurko i zmieniać pozycje podczas pracy z siedzącej na stojącą i tak na przemian co jakiś czas.
1
@Aragorn33, zaczynają doceniać? Mam wrażenie, że Oni od dłuższego czasu już to bardzo doceniają, a zazwyczaj standardowo tylko polaczkowo mu umniejsza...
1
@Gaucho, stoi taka bestia przed Tobą i już czujesz strach, nogi Ci miękną. To też działa świetnie psychologicznie. Kapitan.
1
@Antimadridista_WR, ło matku... Znowu się uśmiałem po pachy. Dzisiejsza bamba to jest złoto.
12
Żegnaj legendo.
https://giphy.com/gifs/jason-clarke-dancing-pallbearers-ghana-pallbearer-meme-j6ZlX8ghxNFRknObVk
2
Jezu... Jakim cudem ten komentarz jeszcze wisi. Coś pięknego :D
0
@July_6_BcN, tu nie chodzi o to kto tego potrzebuje, tylko kto na nią zasługuje. Czasem warto schować skromność do kieszeni ;)
@FcPortoFan1999, chcemy usłyszeć te pikantne szczegóły.
0
@July_6_BcN, odwrócona psychologia zastosowana, no brawo ;)
0
Fanowskie teorie, etc. Ogólnie fajnie gościa się słucha.
3
Jestem ciekaw czy w ogóle te Madrycioki mają jakąkolwiek refleksję, że dali ciała, że zawiedli trenera i to Oni są przede wszsytkim winni? Taki Mekambe na przykład, który wczoraj chyba chciał pokazać wszystkim kto tam rządzi...
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16428821#comment-16428821
Ogólnie jestem skromny, ale...
1
@maroon, no też racja, ale to jeszcze koniec końców można wziąć z przymrużeniem oka, ale ta mowa nienawiści zaczyna naprawdę już kłuć w oczy.
2
Tutaj wyjaśnienie, że wczoraj z doliczonym czasem gry w pierwszej połowie było jednak wszystko w porządku.
3
@July_6_BcN, oboje wiemy, że nie chodzi mi o typowy, bekowy bait, tylko o cykliczny hejt.
2
@marcin62, Dżamal tu został okradziony z kapitalnej asysty. To nie był Jego genialny występ, ale nie był też słabym, a jak komuś się chce to polecam się tutaj cofnąć w czasie podczas wczorajszego meczu i ile jadu się tu na Niego wylewało...
0
Przestańcie podbijać pewną dyskusję w gorących. Rzygać się chce już, że tyle czasu to tam wisi.
1
@Hasszz, mnie tam smakowało ;)
0
Wsobotnim El Clasico nie będzie szpaleru dla Realu Madryt za wygrane klubowe mistrzostwo świata – potwierdził jeden z dyrektorów Barcelony, Guillermo Amor. Królewscy przygotowali odpowiedź, którą zaprezentują przed meczem. Jedno jest pewne – atmosfera staje się gorąca.
Sprawa stała się w Hiszpanii tematem do publicznej dyskusji. Zaznacza się, że Barcelona jest jedynym klubem, który z własnej woli odmawia symbolicznego aktu po zdobyciu takiego trofeum przez zespół z La Liga.
Real zamierza odpowiedzieć Barcelonie prezentacją pucharu za wygranie klubowych mistrzostw świata. "Marca" informuje jednak, że w klubie rozważa się też pójście krok dalej i wystawienie na boisku wszystkich pięciu pucharów zdobytych przez Królewskich w 2017 roku.
W 2009 roku – zamiast honorowego aktu ze strony piłkarzy Sevilli – Real wolał pokazać na boisku Złotą Piłkę Cristiano Ronaldo. W tamtym wypadku Królewscy zrezygnowali ze szpaleru z własnej woli, teraz decyzję podjęła Barcelona (tutaj w ogóle wszystko mi się nie zgadza...).
[sport.tvp.pl]
Czy nie zrobienie szpaleru wczoraj, a nie zrobienie szpaleru Madryciokom po wygranej w KMŚ możemy porównywać?
4
@Kapitan hawk, "Poza tymi rozważaniami pozostaje jeszcze podstawowa debata, czy Real Madryt powinien w ogóle stawiać jakiekolwiek szpalery Barcelonie w jakiejkolwiek sytuacji. Już w 2018 roku postawienia szpaleru Katalończykom odmówił sam Zinédine Zidane, który wykazał, że pierwsza z tą tradycją w stosunku do Realu zerwała Barcelona i że jego decyzją nie będzie takiego gestu wobec rywala. Do tego cały czas nad katalońskim klubem wisi Sprawa Negreiry, czyli opłacanie przez przynajmniej 17 lat wiceszefa hiszpańskich sędziów, co rzuca cień na wszystkie osiągnięcia Blaugrany przynajmniej w tym wieku."
Czy to prawda, że to Barca pierwsza zerwała z tradycją szpaleru?
3
@Jakchcesz, po prostu Rodzina przez duże "R"..
1
@Jakchcesz, też bym chciał żeby został, ale nas zwyczajnie nie stać chyba nawet by płacić mu połowę tego co teraz ma. Dużo ludzi imo zapomina o tym jak pozaboiskowo reszta piłkarzy może czerpać z Jego doświadczenia i profesjonalizmu.
3
@macio_944, ament.
2
@BezglutenowyPedri, bez problemu, kwestia decyzji. Mój ziomek właśnie robi kursy na platformy wiertnicze, a pracę miał całkiem spoko.
0
Czy wg Was Lewy zdecyduje się na przedłużenie kontraktu ze znaczną obniżką pensji i dalej z rodziną będą sobie wieść cudowne życie w Barcelonie, czy zwycięży ciągły głód pieniędzy jak to mówi Czarek Kucharski?
0
Czy dzisiaj pojawi się wiadomość o zwolnieniu Xabiego Alonso ze Śmietankowego klubu?
0
@TaughtMule, chyba mu ktoś konto zhackował :D
3
@Jakchcesz, i te ciary na całym ciele kiedy pierwszy raz przybywasz na Skellige i słyszysz ten banger.
9
Messi, Messi, Messi!
9
A dziś zapewne taki vibe u Państwa Hernandez :D