fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 Historia pięknie zatoczyła koło ;D
8
Historyczny wieczór dla piłkarzy San Marino.
Gratulacje Panowie!!!
0
Czesiu słuchaj bo taka głupia sprawa wyszła... wróć do kadry co?
0
O kurła ale co teraz pograli xD
0
@Destroyer_of_Worlds Młody człowieku po pierwsze to Pan Borek a po drugie Pan Mateusz.
0
@PIWOSZ89 Podobno z Owcami z Wysp był jednym z najlepszych.
1
@SkN ale w tym Lichteinsztejnie musi teraz być ciśnienie.
0
@Barcanajlepszyteam a moim zdaniem pewnie coś się wydarzyło tylko nie chca szerzyć paniki w narodzie. ;)
1
@zadafcb Najgorszy okres to przerwa między sezonami no człowiek nie wie co ze soba zrobić ;D
Nareszcie wracamy z poważnym graniem!!!
@Kidd Ten sport rośnie bardzo mocno w Europie. Wystarczy popatrzeć na stadiony w w Londynie czy Monachium podczas spotkań NFL wypełnione po brzegi. Kiedyś myślałem tak jak większość z Was, że te pełne stadiony to tylko ciekawość ludzi. Teraz wiem, że to coś więcej skoro co rok ogladalność w Europie bije kolejne rekordy.
1
@Dankho94isback Nie byłem ani razu, ale najbardziej zapadła mi w pamięci deklasacja Barcelony Pepa na Beju Beju gdzie wygraliśmy z nimi 6-2. To było cos cudownego.
3
@Sulimo @Lucyfffer @PatrykBarca Ostatnimi czasy zauważyłem, że Polskie kluby szukaja tanich zagranicznych graczy/odpady, promuja i sprzedaja dalej. I tak to się kręci. Innymi słowy brakuje inwestycji w lepszych grajków Z Chorwacji, Czech, Słowacji, którzy tylko szukaja takich okazji jak Ondrej Duda, Janek Mucha itd. Ostatnio w Przegladzie Sportowym był wywiad z najlepszym agentem sportowym w Czechach i On powiedział, że nie rozumie dlaczego w Polsce kraju blisko 40 mln większość topowych klubów kopie się po czole i szuka właśnie tanich dziadów zamiast zdominować somsiadów i pozbierać od Nich tych najlepszych najbardziej perspektywicznych graczy i ich roziwjać. Tak właśnie robia w Czechach i zobaczcie gdzie sa teraz Sparta, czy Slavia?
1
@AssisMoreira W uesej mieszkaja niestety.
1
"Grałem w Nowym Jorku przeciwko Knicks i zagrałem tam bardzo słaby mecz. Ojciec zadzwonił i powiedział: „Wracaj natychmiast do domu”. Musiałem polecieć prywatnym samolotem, żeby wrócić do domu. U rodziców byłem ok 5 nad ranem i gdy zobaczyłem ojca ten mnie zapytał? Denerwowałeś się, grając przeciwko Patrickowi Ewingowi? Odpowiedziałem, że tak. Zapytał: „Czułeś presję?” Odpowiedziałem, że tak.
Wsiadaj powiedział staruszek przejedziemy się. Przez cała drogę milczeliśmy. W końcu ojciec powiedział do mnie, że czułeś presję tak? przejechaliśmy most a Ojciec wyłaczył silnik. Było ok godziny 6 nad ranem. Widzisz tego bezdomnego gościa, jego zonę i dwójkę dzieci? stracili wszystko w jednej chwili a dzisiaj mieszkają pod mostem - ten gość nie wie czy dzisiaj zje ciepły posiłek czy będzie w stanie zapewnić posiłek swojej rodzinie. To mój synu jest presja.
Jesteś młodym dobrze zarabiajacym człowiekiem, nigdy więcej nie mów mi, że jesteś pod duża presja." - tym młodym chłopakiem był Szakil Onil.
0
@FcPortoFan1999 No w jego interesie jest to aby grać jak najlepiej co może zaprocentować w lato odejściem do lepszego klubu.
0
@Dynak Slovan oferował 700-800 tyś Legia chciała co najmniej 1 mln.
@FcPortoFan1999 Dla Legii w kontekście walki w LK to dobra wiadomość. Bo strzela bramki.
1
Kramer jednak nie dla Slovana Bratysława. Napastnik Legii zostaje w Stolicy. I to jest znakomita informacja.
9
Kasztan Kasemiro w akcji xD
7
@Arden Kluczowe pytanie do ilu razy sztuka? może przyjść taka kontuzja, że już się nie pozbiera.
0
@ToWinaSedziego No staram się, ale tu czarno jest jak w dupie.
1
@MesQueUnClub96 W wieku 14 lat to Endrick już ogladał w akcji Bobbego Charltona.
0
@ToWinaSedziego Czarno to wszystko widzę.
0
@Lucho_Juchacho I ja się z tym zgadzam pod warunkiem, ze to "zapożyczanie" nie przekracza pewnych granic lub nie obraża kultury innych ludzi a z tym często jest problem. Bo człowiek najczęsciej nie zna umiaru w tym co robi i wtedy powstaja nieporozumienia doprowadzające do konfliktu.
4
Jazda z wrzutkami hej Betis jazda z wrzutkami.
0
@SelloutCrowd To trudno ;D
0
przecież te pastuchy z madrytu nic nie graja. Bierzemy to w tym sezonie ;D
0
Mekambe? zwykły kasztan
xD
0
@Sinirsey Tylko po co? skoro tutaj świetnie się czuje ;)
0
@Sinirsey Watpię
2
Juventus per sempre sara!!!!
Forza Juve!!!
❤❤❤
2
Ślask Wrocław jako jedyna ekipa w Polskiej Lidze bez zwycięstwa po 7 kolejkach.
17 miejsce w lidze i ciemne chmury zbieraja się nad Jackiem Magiera.