2

@FCBparasiempre Mieliśmy Janasa, Engela, Nawałkę, którzy świetnie radzili sobie w el do ME czy MŚ natomiast kłopoty ropoczynały się już na poważnym turnieju. Głowa nie dojeżdzała bo tu chyba nie można tego inaczej określić. Dwa razy się udało na przestrzeni ostatnich 24 lat wyjść z grupy na poważnym turnieju. 2 razy. Nawałka i Czesiu "711 zgłoś się" Michniewicz tego dokonali.

3

@rafal314 a moim zdaniem powiew świeżości i jednak więcej ciekawszych meczy przed Nami.

1

Nie wiem na co czeka ten Junajtet? wywalić łysego czym prędzej i ruszać z nowym projektem. Przecież tu kompromitacja za kompromitacja idzie.

0

I cyk Henryczek Kejn z karniaczka i Baja na 1-0. Pięknie ;D

0

@FcPortoFan1999 No właśnie łatwo przyszło łatwo poszło.

0

@PatrykBarca Z tym Kramerem jest również taka historia, zę jemu się kończy umowa z Legia i podobno nie chciał jej przedłużać. Dlatego Legia chciała zarobić i to jej się udało. Pytanie kluczowe co dalej?

0

@PatrykBarca @FcPortoFan1999 Raczej nic z tego. Pewnie coś w zimowym okienku powinno się ruszyć. Choć niczego nie można wykluczyć. Temat ze Slovanem był od Lipca to może oznaczać, że Władze Legii liczyły się z odejściem Kramera, ale o wzmocnieniu tej pozycji cisza.
Uważam, ze ten Nsame będzie więcej grał i afarella zaczał coś tam strzelać.

2

@FcPortoFan1999 Kramer jednak do Slovanu Bratysława za ok 1mln E. Feio potwierdza, że Blaż jest bardzo bliski podpisania umowy z Słowackim zespołem.
Dobry ruch bo będzie miał szansę pograć w LM.

4

Kasemiro jaki Kasztan xD

0

@FcPortoFan1999 Dla Legii to dobrze bo wreszcie chłopaki odpoczna i przepracuja trochę czasu na treningach. Mecze co 3-4 dni i nie było czasu zgrać nowych zawodników. Legia na tym etapie rozegrała już 13 spotkań gdzie 3/4 ligi zaledwie 7 spotkań.

0

8 Kolejka Polskiej Ekstraligi kopaczy zapowiada się pięknie:
Leszek vs Jaga
Legia vs Raków

3

Forza Ferrari!!!!!!
❤❤❤

/photo/1

0

@Bzyczekk Kasa misiu tylko to sie liczy i nie ma znaczenia co się promuje ważne aby sianko się zgadzało a im kontrowersyjnie tym lepiej. Takie czasy.

0

Kapa Show!!!
Legia na 4-1. ;D

1

Jak na Polskie warunki całkiem fajny otwarty mecz na Łazienkowskiej.

3

tak jest Legiunia!!!
Brawo Paweł. Jedziemy z NImi!!!!

3

Kapa!!!!
Brawo Legia. walczyć Panowie!!!!

1

ale mgła na Legii ;D

0

@Sulimo Nie ma to najmniejszych szans. Bierzemy to dzisiaj ;)

0

@FcPortoFan1999 No właśnie.

0

@FcPortoFan1999 To wisiało w powietrzu. Przed sezonem już był dogadany z Turkami a póżniej mocno o Kramera zabiegał Slovan Bratysława. I z tego co czytam to sam Kramer chce odejść.
I czuje, ze podobnie będzie z Tobiaszem. Kilka dobrych występów i sprzedadzą go gdzieś dalej.

1

Media podaja, że Blaż Kramer (najlepszy strzelec Legii Warszawa w tym sezonie) odejdzie do CSKa Sofia kwota to ok 1-1,5 mln E

0

@Rust_Cohle No dzisiaj całym sercem za Junajtet. To bedzie mecz na przełamanie i maszyna łysego ruszy w świat.

0

@dorkizos Ja do tego grona dorzucę takich magików jak artur przypomnę, ze według nie których tutaj to miałbyć drugi Czawi bo ładnie kółeczka robił czy Daglas.

1

@mordini123 No tutaj ewidentnie coś poszło nie tak coś Szakowi się nie spodobało. Tak mi się wydaje. I nawet Stano w tym krótkim wywiadzie powtarza to, że to było takie sztuczne.
@PatrykBarca Jeśli chodzi o spotkania z młodzieża to nie w formie wciskania butów tylko przekazywania wiedzy o koszykówce w hali ;D
Co do sprawy z tym doradca to się zgadzam. No wyszło to słabo moim zdaniem a potencjał był ogromny. ;)

1

@mordini123 Z tego co czytałem to Szak nie przyjechał tu robić show tylko przyjechał promować markę. Ogladałem Stanowskiego, który przygladał się z bliska Legendzie NBa i tu obraz jest taki, że On ma generalnie wywalone na ta podróż. Przyjechał zrobił swoje i pojechał.
Zakładam, że gdyby Szak organizował Campy dla młodzieży (coś na wzór tych organizowanych przez Gortata) to ten obraz Legendy byłby zdecydowanie inny.

0

@MichuZ44 Trafił do idealnego klubu z idealnym trenerem.

27

"Kiedy się wypełniły dni
i przyszło zginąć latem,
prosto do nieba czwórkami szli
żołnierze z Westerplatte..."
Konstanty Ildefons Gałczyński
Pamiętamy. Cześć i Chwała Bohaterom!!!

0

@reloaded Rafinia mocno wchodzi w sezon, ale to dopiero poczatek. Każdy złapie dołek z forma i wtedy zobaczymy jak będzie wygladał ten Brazylijski magik. Sezon długi i nie będziemy co mecz grali z Wallvdoid czy innymi Wajekami. Zobaczymy co pokaże w meczach z silnymi rywalami.

0

@Conradxc Niestety, ale te globalne ogłupienie mediami szeroko rozumianymi (bo chyba nie można tego inaczej określić) powoduje, ze wartości z roku na rok sa wypierane a treści często skrajne sa promowane. Szkoda w tym całym bałaganie młodych, którzy przesiąknięci socjalnym syfem ida jak barany na rzeż. Oczywiście nie wszyscy bo sa ludzie, którzy w sposób mądry filtruja ten cały syf i szukaja dla siebie wartościowych rzeczy. Tak obecnie wyglada Nasz świa t.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?