fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 I to jest znakomite pytanie. W Legii czy Lechu presja jest na zupełnie innym poziomie. Podobnie jak Ty chciałbym Marka zobaczyć W Legii czy Lechu i chciałbym zobaczyć co z tych drużyn by wyciagnał. Kto wie może będzie szansa aby to w przyszłości zobaczyć.
0
@adamek20151 Uważam, że Marek to fachowiec i tu chyba nie ma nad czym dyskutować. Wygrał tytuł do tego dołożył 2 PP. To nie jest przypadek.
Z 3 czy 4 ligowego zespołu zrobił najlepszy team w Polsce i gdyby nie przerwa od trenowania to jestem przekonany, ze Raków wprowadziłby do LM.
0
@FcPortoFan1999 @Sulimo Właśnie tak pracuje Papszun. On nie czyni cudów tylko spokojnie i konsekwętnie buduje drużynę. Nie podpala się jak większośc trenerów w Polsce. Dlatego uważam, że Puchary to priorytet i w przyszłym seoznie Marek z Rakowem ruszy po tytuł w Polsce.
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem Papszun musi z Nimi troszkę popracować i uzupełnić skład a do tego trzeba czasu. W przyszłym roku Raków bedzie bardzo grożny.
1
@Sulimo No może i tragicznie choć trzeba pvmietać, ze to nie jest ten sam Raków Mareczka sprzed dwóch lat. To zupełnie nowy twór i nie zdziwię się jeśli w tym sezonie tak właśnie Raków bedzie wygladał. Tu trzeba czasu podobnie w Legii.
0
@Azi No niestety, ale taka prawda ;D
1
@Lucyfffer Jeśli w Legii nie będzie kontuzji to gra na Wiosnę jest jak najbardziej na wyciagnięcie ręki. Też pamiętajmy, że na kogo by nie trafiły Polskie drużyny to i tak będzie ciężko.
1
@Arden Kurcze mam nadzieję, że Jadon wybierze Turyn gdzie rodzi się mega ciekawy projekt pod okiem Motty. Do tego fajne mecze w Ligowej Lidze Mistrzów tam zawsze jest okazja do pokazania się w Europie.
1
@Pnog37 Wszyscy pewnie byśmy tego chcieli ale to się nie uda. Czuje, że z tymi średniakami pkt pogubimy. Najważniejsze jest abyśmy znależli się w Top 8 po 8 kolejce.
0
@FcPortoFan1999 Ogladałem ostatnio taki podcsast nie wiem czy nie w kanale Sportowym gdzie byli skauci z Polski obserwujacy właśnie szkółkę United i jeden z nich powiedział, ze Maxi to bedzie zawodnik pierwszej 11 w Legii i kto wie czy nie wygryzie ze składu tego słabiutkiego Goncvalesa. Bo chyba właśnie na tej pozycji ma grać Maxi. No zobaczymy jak się ta kariera młodego potoczy. ;)
0
@FcPortoFan1999 ;D
Zobacz kontrakt podpisany z Legia na 3 lata. ;)
0
@Herato Nie wiem czy wiecie, ale Slovan budował się właśnie na Lidze Europy i chyba lidze Konferencji. I Polskie zesoły również powinny iśc ta droga. Czyli nabijać pkt i pchać się wyżej w rankingach. Podobna drogę obrali Czesi i zobaczcie co u Pepiczków się dzieje. Sparta i Slavia biły się do samego końca o fazę ligowa Ligi Mistrzów.
1
@Bartosz85 ale i tak fajnie ;)
Jedziemy z NImi!!!! ;D
5
@FcPortoFan1999 Oyedele jest już w Legii. Został podpisany w zeszłym tygodniu.
Już prezentacja była.
2
@Pnog37 Kowal będzie podniecony ;) Losowanie bardzo fajne.
1
@Pnog37 Bardzo fajnie. Dwa mecze wygrać i dwa remisy i Legia gra dalej.
5
Rywale Legii:
Betis - dom
Djurgarden - wyjazd
Omonia Nikozja - wyjazd
Lugano - dom
TSC - wyjazd
Dynamo Mińsk - dom
4
Legia vs Betis na Łazienkowskiej
Jedziemy z NImi!!!!
2
@Rust_Cohle No z jednej strony fajnie a z drugiej zajebiście.
0
@A4ron Kiedyś marzeniem wszystkich dzieciaków kopiacych pod blokiem czy gdzieś na ulicach było wygranie LM i granie z najlepszymi w Europie. Teraz marzeniem jest gra na pustyni za ogromne pieniądze. Tak się pozmieniało.
5
a ja Wam mówię, że to przez te kudły Wenicjusza Złotej Wary ten Mekambe taki rozproszony jest i nie może się wszczelić.
0
Już po losowaniu Ligi Miszczuf i teraz UEFa bedzie tak układać terminarze aby w każdej kolejce były hity.
0
@FcPortoFan1999 No tak w starym systemie to Legia pewnie by sobie poradziła. No zobaczymy jakich przeciwników wylosuja Nasze zespoły. ;)
5
@FcPortoFan1999 W LK nie ma grup tylko jedna liga. ;)
Jak policzono aby załapać się do gry na Wiosnę trzeba wygrać 3 z 6 spotkań.
Także Legia i Jaga MUSZa wygrać 2-3 spotkania aby przejść dalej.
5
Legia Warszawa 2 koszyk a Jaga w 5 koszyku. Oto potencjalni rywale Polskich drużyn w Lidze Konferencji (w LK gramy 6 spotkań):
2
ale z tym Mekambe to dajcie spokój przecież to jakaś popierdółka jest a nie poważny piłkarzyk xD
3
Jednak Fiorentina grajaca w 9 wygrywa w serii jedenastek i melduje sie w fazie Ligowej Ligi Konferencji. Szkoda Puskasów, ale nie wykorzystali gry w przewadze.
0
@Sylvinho007 Niestety nie wiem byczku gdzie jest ten meczyk.
12
Pele xD
1
ale będa jaja jak ta Fiorentina w karnych awansuje ;D