5

Baraże o PL 2013 Watford vs Leicester
W pierwszym spotkaniu Lisy wygrały 1-0 a w rewanżu do 96 minuty wynik był 2-1 dla Watfordui karny dla Lisów - obroniony i szybka kontra Watford wrzutka z prawej strony i... bramka xD to co działo się na trybunach po bramce jeden wielki ryk xD

0

akurat na CN co sezon klepiemy papugi więc spokojnie

0

i tak był wyrożniającą się postacią

0

Marek "Beret" Józwiak ma wolne xD

3

szok? Perez by zawału dostał xD

0

a do Atleti przejdzie Thibo

4

Marcelo i obrona to oksymoron xD więc wybór jest oczywisty

0

no dokładnie i wygląda na to, że nic się nie zmieni pod koniec stycznia ma być +4

7

skoro macię taką nadwyżkę to prześlijcie trochę na Mazowsze xD

5

no cóż wreszcie ma trenera, który ma pojęcie o taktyce i jak widać wszystko działa mimo problemów z kontuzjami

1

jest po bardzo cięzkiej kontuzji i do tego dochodzi jeszcze brak zgrania, spokojnie poczekajmy na jego najlepszą wersję. Już teraz widać, że ma chłopak papiery na wielkiego grajka. Messi się nim zajmie xD

1

i stało się!! Jaguars w finale AFC mecz świetny ale tylko w wykonaniu Jacksonville tyle błedów popełnionych przez Steelers dawno nie widziałem. Jaguars wykorzystali maxymalnie błędy gospodarzy. Finał AFC bedzie genialny!!!

1

muszą coś pisać, żeby Klatus nie płakał, że nic się nie dzieje

0

Rozmowy z katem - Kazimierza Moczarskiego

1

28-7 i chyba już po meczu ;)

1

Yeah!!!! brawo White! i o to właśnie chodzi

1

Brawo!!! i mamy TD

1

od razu mam przed oczami pierwszy mecz sezonu przeciwko Chiefs

1

kurcze, Titans zaczynają bardzo odważnie... eh

1

zaczynamy!!!! ;)

1

ha ha xD

2

są emocje !!! xD

2

xD jak on tego nie złapał xD o ludzie...

0

masz rację na chwilę obecną to mecz błędów

3

kurcze jakim cudem Foles złapał ta piłkę to ja nie mam pojęcia, ale szanuje za ofensywną akcję przy 4&1. Atlanta wygląda troszeczke lepiej ale Ryan miał sporo szczęścia przy TD Freemana pachniało tam sackiem jak nic

1

Eagles chyba chcą przegrać ten mecz

7

gdzie łysemu do Pepa xD a gdy myslę o geniuszu klaskacza to przypomina mi się to:

1

dokładnie, liczy się to co jest tu i teraz jeszcze bedzie czas dyskutowac o tym kto z kim w finale. Poza tym nikt nie będzie się oszczędzał i kontuzje mogą pokrzyżować szyki faworytom a w NFL to bardzo możliwe

2

są w LM do dweczu z PSG xD

1

Pamiętam jak na poczatku sezonu pisałem, że szkoda mi Drew bo w Saints nie wiodło mu sie już od kilku ładnych sezonów a tu proszę i kto wie co wydarzy się w spotkaniu z Vikings. Ja równiez marzę o SB dla Patsów choć wiem, że nie będzie łatwo. Bo jeśli nie wydarzy się nic szalonego to finał AFC zagramy z Steelers a w finałe...no właśnie chyba jednak Vikings są bardzo mocni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?