fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Baraże o PL 2013 Watford vs Leicester
W pierwszym spotkaniu Lisy wygrały 1-0 a w rewanżu do 96 minuty wynik był 2-1 dla Watfordui karny dla Lisów - obroniony i szybka kontra Watford wrzutka z prawej strony i... bramka xD to co działo się na trybunach po bramce jeden wielki ryk xD
0
akurat na CN co sezon klepiemy papugi więc spokojnie
0
i tak był wyrożniającą się postacią
0
Marek "Beret" Józwiak ma wolne xD
3
szok? Perez by zawału dostał xD
0
a do Atleti przejdzie Thibo
4
Marcelo i obrona to oksymoron xD więc wybór jest oczywisty
0
no dokładnie i wygląda na to, że nic się nie zmieni pod koniec stycznia ma być +4
7
skoro macię taką nadwyżkę to prześlijcie trochę na Mazowsze xD
5
no cóż wreszcie ma trenera, który ma pojęcie o taktyce i jak widać wszystko działa mimo problemów z kontuzjami
1
jest po bardzo cięzkiej kontuzji i do tego dochodzi jeszcze brak zgrania, spokojnie poczekajmy na jego najlepszą wersję. Już teraz widać, że ma chłopak papiery na wielkiego grajka. Messi się nim zajmie xD
1
i stało się!! Jaguars w finale AFC mecz świetny ale tylko w wykonaniu Jacksonville tyle błedów popełnionych przez Steelers dawno nie widziałem. Jaguars wykorzystali maxymalnie błędy gospodarzy. Finał AFC bedzie genialny!!!
1
muszą coś pisać, żeby Klatus nie płakał, że nic się nie dzieje
0
Rozmowy z katem - Kazimierza Moczarskiego
1
28-7 i chyba już po meczu ;)
1
Yeah!!!! brawo White! i o to właśnie chodzi
1
Brawo!!! i mamy TD
1
od razu mam przed oczami pierwszy mecz sezonu przeciwko Chiefs
1
kurcze, Titans zaczynają bardzo odważnie... eh
1
zaczynamy!!!! ;)
1
ha ha xD
2
są emocje !!! xD
2
xD jak on tego nie złapał xD o ludzie...
0
masz rację na chwilę obecną to mecz błędów
3
kurcze jakim cudem Foles złapał ta piłkę to ja nie mam pojęcia, ale szanuje za ofensywną akcję przy 4&1. Atlanta wygląda troszeczke lepiej ale Ryan miał sporo szczęścia przy TD Freemana pachniało tam sackiem jak nic
1
Eagles chyba chcą przegrać ten mecz
7
gdzie łysemu do Pepa xD a gdy myslę o geniuszu klaskacza to przypomina mi się to:
1
dokładnie, liczy się to co jest tu i teraz jeszcze bedzie czas dyskutowac o tym kto z kim w finale. Poza tym nikt nie będzie się oszczędzał i kontuzje mogą pokrzyżować szyki faworytom a w NFL to bardzo możliwe
2
są w LM do dweczu z PSG xD
1
Pamiętam jak na poczatku sezonu pisałem, że szkoda mi Drew bo w Saints nie wiodło mu sie już od kilku ładnych sezonów a tu proszę i kto wie co wydarzy się w spotkaniu z Vikings. Ja równiez marzę o SB dla Patsów choć wiem, że nie będzie łatwo. Bo jeśli nie wydarzy się nic szalonego to finał AFC zagramy z Steelers a w finałe...no właśnie chyba jednak Vikings są bardzo mocni.