fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
coś czuję, że będzie to bardzo wyrównany mecz. Uwazam, że Falcons będą mieli swoje szanse. No zobaczymy to playoff każdy będzie max zmotywowany. Oj będzie się działo ;) zobaczymy czy Falcons zatrzymają Bestię Gurleya
1
ja jednak stawiam na Rams. Gurley dzisiaj pozamiata ;) tzn jutro
12
a może jeszcze pomnik mu postawimy na stronie co? jest dobrze tak jak jest
0
nie jestem pewien czy Thiago chciałby siedziec na ławce w Barcelonie
4
i ten facet w łódce XD piekny film i trzyma w napięciu do samego końca
4
za dużo wymagasz - Bartek ma ogromne problemy z myśleniem o terażnijszości a ty piszesz o planach na przyszłość xD
0
jak zagrał? tak jak cały real czyli galaktycznie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
już się martwiliśmy xD
4
Brawo Boston Celtics!!! pozamiatali Cavs konkretnie. Oj bedzie płacz LBJ po instagramie xD
Brawo Celtics!!!
0
ale to normalne u niego w Juve grał podobnie
2
;)
11
Morata xD człowiek z madyrtu xD
1
jaka władza takie TVP
0
Liverpool.... tradycyjnie xD
5
pewnie bedzie płakał, że Southampton nie chiał grać w piłkę i dlatego remis xD
0
coś mi sie wydaję, że Celta zapłaci rachunek xD
1
Messi to prawdziwy Geniusz!
2
to chyba niemożliwe bo "czerwony ramos" reprezentuje wszystkie wartości realu
5
ja dziękuje za jego myśl taktyczną, która absolutnie wprowadziła piłkę na inny poziom xD
0
oczywiście macie rację a czy czasami nie dwa spotkania ma do rozegrania Kane?
2
I tym samym po spokojnym treningu na bejubeju Messi zdobył najwięcej bramek w 2017r. gratulujemy!!!
0
moim zdaniem nie wyjdziemy z grupy tracimy mnóstwo bramek a nasza taktyka "długa na Lewego" w dłuższej perspektywie nie zadziała
1
Pats Nation!!!!!
0
Chewbacca pokonał wszystkich na tym plakacie xD
1
oczywiście masz rację i nalezy podejść do tego dwumeczu z ogromnym szacunkiem ale i spokojem to jest moje zdanie. Do nas już wrócą Samu i Dembe
0
nie sadzę aby to był "tylko kolejny mecz ligowy" przecież nadal bronią tytułu
2
West Ham w ostatniej kolejce PL równiez bał się Chelsea a skończyło się na.. no właśnie. To nie ta sama Chelsea co sezon wcześniej.
0
dokładnie są silna fizycznie ekipa a pierwszy mecz grają z nami na świeżośći w dodatku szybcy Balde i Mane oj bedzie się działo w naszej obronie
0
Historia nie raz pokazała rep. Polski że teoretycznie słabsi przeciwnicy robią z naszej kadry witraki jak np Korea czy Ekwador który mieliśmy roznieść w pył. Żeby nie okazało się, że w drugiej kolejce będzie mecz o wszystko.