fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
masz racje co do spotkania na Lincoln Financial Field. Oj będzie się działo mimo braku Wentza, ja stawiam na Eagles i faktycznie pogoda jednak sprzyja gospodarzom. Co do NE to jestem spokojny choć z ogromnym szacunkiem podchodzę do Titans. liczę na świetny mecz TB12 i Gronka. Mam nadzieję, że spokojnie wygramy i co najważniejsze bez kontuzji.
1
teraz zaczyna się prawdziwa gra!! na początek Eagles a nastepnie mecz Patriotów będzie się działo ;)
0
czeka na konferencję łysego klaskacza xD
0
przynosi mu szczęście
0
przecież Leganes awansuje dalej
0
to prawda z Dembele będzie prawdziwy "rzeżnik" xD
1
szybszy od BarcaInfo xD szanuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Jürgena Kloppa
2
teraz widać geniusz łysego klaskacza wprowadził real na zupełnie inny poziom xD
0
już dostał nic Ci się nie popie*ło ;)
0
z tego co wiem to Mbappe jest wypożyczony do PSg z opcją transferu definitywnego aby ominąc FFP.
0
z matematyką u mnie bardzo dobrze zapomniałem o Semedo i pozostałych, masz rację sporo wydaliśmy ale to nie oznacza, że kasy zabraknie.
0
dlaczego nie poszalejemy? wydaliśmy tylko pieniądze ze sprzedaży Neymara. W lecie nikogo nie kupilismy więc w kasie nadal jest sporo gotówki + pieniądze na transfery na przyszły sezon czyli ok 80 mln
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dokładnie ;)
15
kadra jest tak szeroka, że nie ma dla niego miejsca
1
Masz rację, Chiefs dali nam się we znaki już w meczu otwarcia nowego sezonu i pamiętam jak dziś wystep młodego Hunta, który miał genialny sezon. Titans nie można zlekceważyć ale jesteśmy lepsi i mamy przewagę własnego obiektu no i mamy najlepszego QB w historii NFL . Mecz w Niedzelę o 2-15.
1
Nareszcie do gry wracają obrońcy tytułu!! fajnie, że zagramy z Titans - ciekawe jaka pogoda będzie ;) Pats Nation!!
0
;)
120
juz dawno La Rambla tak się nie emocjonowała spotkaniami 4 ekipy w La Liga xD
0
w tygodniu
1
Mina to prawdziwy dzik ma genialne warunki fizyczne to będzie kolumbijski Umtiti ;)
0
kurcze jednak stało się i Falcons grają dalej. To nie był dzien Rams. Gracze Atlanty wykorzystali maxymalnie błędy gospodarzy i zasłużenie wygrali. Panters bym nie lekceważył Cam się przebudził ale czy to wystarczy? zobaczymy. Są emocje!!! Mój typ na SB to Patriots vs Eagles mimo kontuzji Wentza
0
ale nie możesz wykluczyć, że PSG również nie wygra LM 3-4 krotnie, w PSG ma Motte, Silve, Marqinhosa, Moura, Alvesa, do tego dostanie tyle hajsu ile będzie chciał a w realu jest komin płacowy i Ney nie dostanie tyle ile zaoferuje mu szejk i na tym polu Perez sromotnie przegrywa. Jesli Ney wygra LM w Paryżu również z miejsca może wygrać ZP więc Twoje argumenty są słabe. Rozumiem, że to jest real, ale kasa rządzi misiu kasa...a tą ma szejk pod dostatkiem
0
oczywiście może być tak jak napisałeś tego nikt nie wie oczywiście oprócz Neya - Pereza i szejka tylko, że temu ostatniemu to się poprostu nie opłaca. Ma brazylijczyka w najlepszych latach swojej gry.
6
wartość rynkowa Ronaldo spada i nie ma startu do Neya. Poza tym Ney ma większe szanse na finał MŚ niż delfin :) Szejk nie jest głupi i wie kogo kupił Ney to kura znosząca złote jaja. Gdyby sprzedał Neya to by go Parc des Princes wyniosło i żadne pieniądze świata by szejka nie uratowały ;)
5
uważasz zatem, że szejk to taki biznesman, że kupił Neya za ponad 200 mln i za 200 mln go sprzeda? Jeśli Ney wygra MŚ a może je wygrać jego cena będzie dużo dużo wyższa plus pensja + pensja dla ojca i drobne na dziwki. Więc uważasz, że real stać na taki luksus tak?
0
za połamanego Bale 100 mln? a kto da za niego takie pieniądze skoro gościu zagra 20 spotkań w sezonie gdzie w 10 kopie się po czole :)
0
łzy słońca