fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czekamy czekamy!!
0
jeszcze nie - dzisiaj czytałem, że jutro oficjalka i z naszej strony i BVB
0
kurcze to prawda, ale tak jak wspomniałeś gra w rep. to nie real więc nie będzie łatwo zwłaszcza, że jest kilka mocniejszych ekip. Jest coraz starszy i to kwestia czasu kiedy zacznie notować spadek formy. To oczywiście moje zdanie
16
oby to była prawda
1
przecież, kapitan grzmot nie będzie ciągle w gazie. Przyjdzie spadek formy. real na razie gra równo, ale do dopiero początek sezonu
1
ch i h
2
a wisła kiedy gra w pucharach?
0
chyba Barca-Juve
3
za chwilę La Ramblę ogarnie szaleństwo
0
Bartek przestraszył się naszego przyszłego prezydenta i dlatego tak szybko działa w sprawie Dembele ;D
0
dokładnie, nigdy się nie nauczą, że Barcelony nie wolno lekceważyć Paryż również już się cieszył a skończyło się...6-1!
2
ha ha mecz idealny aby Anfield zapłakało po porażce
0
mają La Ligę ostatni sezon, ale wszystko wskazuje na to, że licencję kupią na kolejne sezony
0
tak będzie transmitowany na ZDF
0
Aaaaa.. kojarzę już wszystko jasne
1
nie znam gościa
0
i tutaj kurcze jest problem. Jest kluczowym graczem w układance Poche i Levy to wie ponadto z Totkami walczy o mistrzostwo. A zakładając, że nasz zarząd się jednak nie zmieni to będzie ciężko go pozyskać.
0
skoro nie daliśmy rady z Cou to o Eriksena będzie bardzo ciężko. Levy to świetny biznesmen sprzedał drewno za 100 mln i to komu - Perezowi
0
i można powiedzieć, że za grosze ;) i mamy świetnego młodego obrońcę na lata
0
wybacz poprawione ;)
0
dobrze napisał Keita Balde zawodnik Lazio łączony z ekipą z Mediolanu
edit; to miało być do Messibestplayer ;)
2
Umtiti grał w tej lidze też słaby?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
i wyciągasz wnioski na podstawie dwóch średnich spotkań? Seri zagrał świetny poprzedni sezon w których zagrał więcej niż w 2 spotkaniach
0
to tak jak u mnie Liverpool ;D
2
oj chciałbym takiego przecinaka u nas ;)
0
no tutaj akurat Genarał ma rację Busi jest cieniem samego siebie i niestety to nie tylko w klasykach to widać
0
możesz być o to spokojny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no zobaczymy ;)