fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tutaj pojawia się jeden zasadniczy element. Kto będzie chciał grać dla realu jak nie będzie Barcy? Kto będzie chciał płacić ogromne pieniądze za grę w Lidze hiszpańskiej bez El Clasico? na które patrzy cały świat. W tych pojedynkach rywalizują najlepsi piłkarze na świecie. A po wylkuczeniu Barcy kto będzie się emocjonował pojedynkami real-Atleti czy Valencia? na tym skorzysta i tak już bardzo mocna Premier League. I tak jak słusznie zauważyłeś innym czynnikiem bardzo istotnym będzie polityka
0
Ale nikt nie podważa wyboru PISu. Tak wybrał naród. W sposób demokratyczny. I prosze nie wprowadzajmy pojęć, których nie rozumiemy. Gdyby nie Erdogan to o słowie "pucz" nikt by nie mówił. Nie znam na świecie opozycji klaskającej i przytakującej ugrupowaniu pęlniącym władzę w danym kraju. Po to jest opozycja. A to, że w naszym kraju jest jak jest no cóż. Co kraj to obyczaj.
0
Brak Barcelony w rozgrywkach La Liga to ogromny spadek prestiżu ligi hiszpańskiej. Co za tym idzie mniej kasy dlatego władze ligi zrobią co trzeba aby Barcelona (mimo uzyskania niepodległości) nadal grała w La Lidze.
0
Nie zależy mi na tym aby na siłę coś komuś narzucać :) chcieliśmy demokracji? to ją mamy, chcieliśmy wolnego rynku? to go mamy. A to, że znajdują się na nim takie podmioty a nie inne to konsekwencja naszych wyborów. Jak w życiu. Szkoda mi czasu i życia na oglądanie TV i dlatego nie oglądam a Tvn to takie samo kur...o jak Tvp tyle samo kłamstw i dzielenia Polaków. Dokładnie tak jak napisałeś "nikt nikogo do swoich racji nie przekona" więc niech każdy żyje i wybiera to na co ma ochotę. Pozdrawiam
5
za to publiczne Polskie media mówią prawdę i tylko prawdę
1
Embiid to bestia, ale gdy jest zdrowy. Cholernie uzdolniony gość, ale co z tego skoro nie jest w stanie rozegrać chociaż połowy sezonu? Oby tylko nie skończył jak Greg Oden. Jestem ciekawy jak zagrają 76 z Simmonsem.
1
Dokładnie. Ja nie jestem ekspertem, ale może warto zastanowić się nad rozgrywaniem spotkań najsłabszych zepsołów między sobą i najlepszy z najsłabszych otrzymuje wysoki pick może coś na wzór Playoffs tylko w odwrotną stronę?. Ważnym aspektem również jest ogłaszanie listy kandydatów do draftu juz po loterii tak aby drużyny nie ustawiały się w kolejce pod danego zawodnika. To takie moje luzne przemyślenia na ten temat. Problem jest i zgadzam się, że słabszym klubom należy pomagać.
1
Masz rację, natomiast w przypadku 76-tek może okazać się, że mimo kilku lat tankowania nic nie osiągną. Embid połamany, Simmons połamany, Fulz połamany (choć będzie gotowy do gry na początku sezonu) i z tego tankowania może wyjść... kupa - kupa niepełnosprawnych zawodników. Pomysł Silvera jest słaby, ale faktycznie coś trzeba zmienić.
0
w Chile to się potrafią bawić ;)
2
Kilka słów odnośnie NBA. Adam Silver nie poddaje się w kwestii reformy loteri draftu. Komisarz chce zniechęcić drużyny do tankowania poprzez zmniejszenie szans na topowe picki drużyn, które kończą sezon z najgorszymi bilansami. Automatycznie większe szanse miałyby dostać zespoły, które kończą rozgrywki wyżej.
0
kurcze i młody Hunt się rozbrykał. Brady odpalaj fajerwerki juz czas.
1
cieszy mnie bardzo - zdrowy Gronk. Bo zdrowy Gronk to Bestia
1
młody już się nagrał :) pierwszy fumble ;)
1
i jazda z nimi! :D
1
w poprzednim sezonie miałem 3 ligi a w tym tylko jedną ;)
0
o kurde 6! ;D
1
to powodzenia ;)
1
miałem dawno o to zapytać grasz może w fantasy NFL?
1
z tymi statystykami EA zawsze bedzie wyglądała blado w porównaniu do FM'a :)
0
zmieniaj taktykę i nie graj jedną. Na silnych rywali graj z kontry. Jeśli chodzi o taktyki to na Youtubie masz sporo poradnikow co i jak. ja polecam tego gościa
:)
2
już niedługo zaczynamy :) ciepliwości
1
Masz rację Juli jest świetny i jego brak to ogromna strata. Ale mamy bardzo mocną ekipę. I jeszcze dodam tylko, że przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania odbędzie się prezentacja mistrzowskiego baneru ;) I lejemy Chiefs!! Go Brady!
0
niestety nie pomogło
2
Nareszcie!!! Pats Nation Baby! sezon zapowiada się bardzo emocjonująco
0
O i to już jest sensowne rozwiązanie.
0
potrzebuję pomocy z Top Eleven otóż widzę tylko 3/4 strony
https://zapodaj.net/c26097b77294c.jpg.html
0
i ja się z tym zgadzam trzeba absolutnie wykorzystać wszystko co mamy w kopalniach. Ale nie żyć przekonaniem, że węgiel będzie zawsze. Węgiel się kończy i trzeba myśleć o innym surowcu/paliwie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale rozumiesz, że węgiel się nie rozmnaża? kiedyś się skończy tak samo jak górnictwo
0
NBA to biznes. IT miał prawo być zły może nie tyle zły co raczej rozczarowany postawą Dannego. Mały czarodziej oddał serce dla tej organizacji i był jedną z osób (jednak najważniejszą) która wprowadziła ponownie Boston do finałów. Jak już wspomniałem to jest biznes i może nie wszyscy zainteresowani wiedzą, że po transferze Bradleya IT publicznie zakomunikował, że będzie za rok chciał maxa. Pewnie mu się należy 29 latek z kontraktem wartym 150-160 mln a może nawet 200 mln? z poważną kontuzją biodra. Jestem mu wdzięczny za wszystko, za emocje za serce i walkę do końca bo to właśnie te wartości charakteryzują wszystkie organizacje z Bostonu. Ale to jest właśnie NBA. Powodzenia IT