fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
150 to dużo? tak Ci się tylko wydaje. Wszyscy wiedzą, że mamy pieniądze a przy zdolnościach negocjacyjnych naszego zarządu jeszcze byśmy przepłacili. Przykład Paulinho za 40mln!! za 40 mln 29 latka. A 105 razy lepszy Matuidi idzie za 25mln.
0
oby tylko te naleśniki nie pozabierały nam punktów jak w zeszłym sezonie.
1
idziemy w złym kierunku i kadencja Lucho dawała jasne sygnały, że trzeba myśleć już o przyszłości... no to pomyśleli
2
broniłem Ivana, ale niestety jego czas się skończył na CN. Jest wolny podejmuje słabe decyzje szuka na siłę Messiego jak 3/4 składu. A szkoda
0
na chwilę obecną ta jedenasatka która wystąpiła to nasz najsilniejszy skład
0
ważne, ze Bartek zadowolony i kadra kompletna ;D
1
Gomesa to oddać z dopłatą
0
od razu zaznaczę, że ja bardzo chcę aby przyszedł do nas bo my potrzebujemy świeżej krwi czegoś nowego co pozwoli nam zaskoczyć przeciwników.
0
a może "jeszcze się zastanowię przed tym transferem"
4
wygrał bez kilku podstawowych graczy a my graliśmy najsilniejszym składem dla mnie jest róznica
2
Ja to się zastanawiam co myśli sobie Coutinho oglądając popisy Barcelony?
1
Jak Suarez ma grac jak nikt w pomocy nie potrafi piłki podać do przodu?
0
no cóż geniusz jest tylko jeden :D reszta to pachołki
2
Neymar dobrze wiedział co się będzie działo i dlatego uciekł do P$G
2
Vamos Barca!!!
0
ha ha ;D
0
a Legia pokazała jak słabe są nasze pozostałe drużyny kopane
0
;)
0
3-5-2 obona Pique-Jeffecito-Umtiti na bokach Alba-Roberto Pomoc Busi-Gomes-Rakieta atak MS
0
;D
2
oby tylko nie skończył jak cr7 ostatnio
0
że Semedo prezentuje się gorzej od Douglasa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
W Barcelonie wszystko zrobił od podstaw. Stworzył prawdziwą bestię w Monachium zespół był po Juppie, który wygrał LM. W City również wszystko buduje od postaw. Trzeba czasu.
0
Komentarz usunięty
0
a jak nie odpali to w co będziesz wierzył?
1
oby tylko manity nie było ;(
0
dzięki, trochę oglądałem Bilbao ale nie pamiętam, żeby właśnie tak grał. Dziękuje za odpowiedz
0
perez nie dopuści do tego, predzej światła zgasną w madrycie niż kibice Barcelony zobaczą podniesiony puchar na beju beju
0
kojarzycie, że by Valve grał 3-5-2 w Bilbao?