10

150 to dużo? tak Ci się tylko wydaje. Wszyscy wiedzą, że mamy pieniądze a przy zdolnościach negocjacyjnych naszego zarządu jeszcze byśmy przepłacili. Przykład Paulinho za 40mln!! za 40 mln 29 latka. A 105 razy lepszy Matuidi idzie za 25mln.

0

oby tylko te naleśniki nie pozabierały nam punktów jak w zeszłym sezonie.

1

idziemy w złym kierunku i kadencja Lucho dawała jasne sygnały, że trzeba myśleć już o przyszłości... no to pomyśleli

2

broniłem Ivana, ale niestety jego czas się skończył na CN. Jest wolny podejmuje słabe decyzje szuka na siłę Messiego jak 3/4 składu. A szkoda

0

na chwilę obecną ta jedenasatka która wystąpiła to nasz najsilniejszy skład

0

ważne, ze Bartek zadowolony i kadra kompletna ;D

1

Gomesa to oddać z dopłatą

0

od razu zaznaczę, że ja bardzo chcę aby przyszedł do nas bo my potrzebujemy świeżej krwi czegoś nowego co pozwoli nam zaskoczyć przeciwników.

0

a może "jeszcze się zastanowię przed tym transferem"

4

wygrał bez kilku podstawowych graczy a my graliśmy najsilniejszym składem dla mnie jest róznica

2

Ja to się zastanawiam co myśli sobie Coutinho oglądając popisy Barcelony?

1

Jak Suarez ma grac jak nikt w pomocy nie potrafi piłki podać do przodu?

0

no cóż geniusz jest tylko jeden :D reszta to pachołki

2

Neymar dobrze wiedział co się będzie działo i dlatego uciekł do P$G

2

Vamos Barca!!!

0

ha ha ;D

0

a Legia pokazała jak słabe są nasze pozostałe drużyny kopane

0

;)

0

3-5-2 obona Pique-Jeffecito-Umtiti na bokach Alba-Roberto Pomoc Busi-Gomes-Rakieta atak MS

0

;D

2

oby tylko nie skończył jak cr7 ostatnio

0

że Semedo prezentuje się gorzej od Douglasa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

W Barcelonie wszystko zrobił od podstaw. Stworzył prawdziwą bestię w Monachium zespół był po Juppie, który wygrał LM. W City również wszystko buduje od postaw. Trzeba czasu.

0

Komentarz usunięty

0

a jak nie odpali to w co będziesz wierzył?

1

oby tylko manity nie było ;(

0

dzięki, trochę oglądałem Bilbao ale nie pamiętam, żeby właśnie tak grał. Dziękuje za odpowiedz

0

perez nie dopuści do tego, predzej światła zgasną w madrycie niż kibice Barcelony zobaczą podniesiony puchar na beju beju

0

kojarzycie, że by Valve grał 3-5-2 w Bilbao?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?