fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos Oby tak było i najlepiej bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.
1
@NeroTFP1 I jeszcze Ci znajomi, którzy nie udzielil pomocy... Ja pikole co tu trzeba mieć w głowie aby tak postępować? siano. Brak słów.
I zgadzam się z Toba, że tu zawiódł aparat Państwa i to nie tylko w tym przypadku bo przecież takich idiotów w tym kraju jest mnóstwo z zakazami prowadzenia samochodów.
4
Dzisiaj ruszył proces tego mordercy Żaka.
Nóż otwiera się w kieszeni. Po kielichu wyścigi po Warszawie i tragedia rodziny, która spokojnie sobie podróżowała. Bo kurw... jeb... emocji szukał. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.
I teraz wyjeżdżasz sobie z rodzina i trafiasz kurw.. na takiego debila. Ręce opadaja.
0
@Joe_Barbaro Trzymamy Cię za słowo.
0
@clyde W takich sytuacjach lepiej jest pomodlić się w domu/kościele jeśli potrafisz a jeśli nie to własnymi słowami powiedzieć kilka słów za taka duszę. Tu potrzeba czasu. Pewnie łaczyła was wyjątkowa więź i dlatego jest taki odruch. Z biegiem czasu to się zmieni.
1
@ranger3120 @Ojciec5tkidzieci a no właśnie. Bo pamiętam że oglądałem cała serię właśnie na YT.
3
@ranger3120 Na YT chyba jest cała seria z tego co pamiętam.
1
@Encore To prawda to nie jest all star ale to również nie jest placek. Gośc robił ponad 19 pkt na mecz i ma ponad 850 minut w Playoffs. Magic maja już 2 gwiazdy to młody Wagner i Pawełek Banchero. I tu Bejn pięknie uzupełni tę dwójkę a do tego dochodzi przecież stary Wagner. Czyli maja 4 świetnych graczy w pierwszej 5.
Poza tym picki nie graja. I trzeba mieć dużo szczęścia w Drafcie aby kogoś cennego wybrać. Także na papierze Memphis wygrali tylko zobaczymy co osiągną w przyszłości z tymi wyborami.
1
@Encore @lithotripter @takisobiektos Te picki które powędrują do Memphis to sa chuj... warte. Orlando będzie w top 4 Wschodu przez najbliższe 3-4 sezony to te picki będa pod koniec I rundy. xD
Chyba że Orlando się połamie to wtedy tak. Memphis wygraja na tym sporo, ale na chwilę obecna to taki średni deal Miśków na moje oko.
Co do antka no właśnie paczka musi być konkretna bo to jest absolutny TOP i teraz faktycznie ten trejd sporo namieszał. Natomiast przekaz Bucks na chwilę obecna jest taki, że antek zostaje w Wisconsin na kolejny sezon.
0
@Messiankaramessi Czasami odnoszę wrażenie, że nic się nie zmieniło w Państwówce. Jak było na odpierd... tak jest po dziś dzień. ;)
0
@Messiankaramessi @lithotripter Pamiętam za chłopaka jak wyglądało leczenie zębów państwowo. Na odpierd....l od tamtej pory leczeni zębów tylko prywatnie. Podobne doświadczenia miał mój brat. Nie wyobrażam sobie innej formy leczenia niż prywatnie.
1
@Messiankaramessi Bo w państwowej byłoby lepiej tak? Mój ojciec na wizytę u neurologa czekał 8 miesięcy!!!! 8 kur...a
Prywatnie to w tydzień. W tydzień i było po wizycie z uprzejmościami, jak sie Pan czuje, może herbatkę? z cytrynkom czy bez. itd.
0
@4drian0 Bez kremu z filtrem się opalał. Chyba nikt mu nie powiedział, że z filtrem trzeba się opalać.
3
@Stinger_ I dlatego ten turniej powininen być rozgrywany po staremu. Czyli 6-8 najlepszych drużyn i koniec. Mniej grania i przemęczania zawodników a nie robienie na siłę turnieju w którym to Ełropa rozdaje karty. To co to za turniej?
3
@Comentateiro Podobnie będa wygladały turnieje MŚ czy ME z powiększona liczba drużyn pokroju Kongo, Małrytykanii czy innych Wysp z Owiec. Po co to robić? nie mam pojęcia.
2
Baja Baja Super Baja!!!!!
0
@vaqi Fakt cała ta operacja może i nie jest dobra dla Magic, ale Bane to kawał grajka.
0
@FCB24 No jeszcze nie wiemy co się wydarzy latem i jakie będa roszady kadrowe.
Natomiast Magic bardzo mądrze się budują.
1
@zadafcb No Magic rośna bardzo mocno. Jeśli będa zdrowi to TOP 4 Wschodu.
0
@Ojciec5tkidzieci Cudny.
6
Gimby nie znajom
"Bywa że nie jestem szczery
Czasem zwyczajnie kłamię
Jestem próżny, pazerny
Dbam tylko o swoje cztery litery
Bywam małostkowy
Cyniczny i bezduszny
Osądzam bez litości
Bez serca i miłości
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy
Chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei
Tak jak Bolek i Lolek
Tytus, Romek i A'tomek
Dzieci z Bullerbyn
Tomek na tropach Yeti
Tak jak król Maciuś pierwszy
Asterix i Obelix
Jak załoga G
McGyver i Pippi."
3
@Hosh Do tego kapoty, szaliki, swetróf tona, podwójne skarpety i kalesony i kalesony podwójne, no po co to komu? no komu to wszystko potrzebne?
Słoneczko, ciepiełko, koszuleczka, spodenki czasami bez spodenek, gołe dziewczyny, basenik woda, gołe panie. Kurcze czy to nie jest piękny czas, czy tak nie może być zawsze?
2
@July_6_BcN Dla mnie osoby wierzącej liczy sie tylko i wyłącznie przysięga przed Bogiem reszta nie ma znaczenia.
4
@BulaKG No nie. Ja nie piję i uwielbiam makaron. Można? można.
alkohol (częste picie) trwale uszkadza mózg i cały organizm.
#NieDlaalkoholu
0
@Lanosss Przecież to to samo ;)
0
@FcPortoFan1999 Nawet gorzej bym powiedział. Przecież tam każda prostopadła piłka i kocioł pod bramka Ustariego. Swoja droga co bronił chłop to wielkie brawa.
2
Teraz właśnie sobie obejrzałem skrót tych KMŚ i kurcze w pierwszej połowie te całe ali z Kataru to powinno z Interem prowadzić po 40 minutach z 5-0. I mecz zakończył się remisem xD.
Przecież gra w obronie Interu to poziom B klasy.
0
@Encore Czyli Gobert zostaje ;D
22
@gumaz Zdecydowanie woda. Precz z alkoholem.
0
@Encore Odejście Goberta spowoduje, że Wilki zostaną nowym Suns. Czyli wielkie nazwiska a kupa na parkiecie. Takie jest moje zdanie.