0

@Encore Po co? po co ja sie pytam po co?
i kto będzie bronił jak Gobert odejdzie? Randle?

2

ależ kompromitacja tak przegrać w koncówce to tylko Barcelona potrafi. Cały mecz pod kontrola i taka sraka w ostatniej minucie.

2

@bezalkoholowy I to jest właśnie w tym wszystkim najgorsze. Zabił i społeczeństwo jeszcze będzie go utrzymywać.

0

@bezalkoholowy To znaczy ja nie wiem czy za chwilę nie zmienia tego na dożywocie dla Niego. Tak czytałem.
Usiłowanie zabójstwa to był pierwszy zarzut, ale Kobieta zmarła więc może zmieni się kwalifikacja czynu. Nie znam się za bardzo na tym.

1

@bezalkoholowy Z tego co czytałem to ma dostać 30 lat. To się w głowie nie mieści.

2

Barca!!! Barca!!! Baaaaaarca!!!!
Jazda z tymi Magdeburgami jednymi.
I też mecz o finał LM a na trybunach jak na pogrzebie. Stypa. Po co to komu? po co to organizować jak to ma tak wygladać?

1

@tomek8756 Tesla w Bolcie? uuuu Panie to na Bogato widzę.

1

@Kgorecki2500 Trzeba szukać pozytywów. Pamiętaj, że w Poniedziałek znowu pójdziesz do prywaciarza i znowu będziesz na Niego robił. ;)

0

@Prorokk To oczywista sprawa. To akurat wiem. ;)
@PatrykBarca To w takim razie w Warszawie większa kopuła a w Radomiu mniejsza ;)

1

@Kgorecki2500 ale uważasz, że dla takich miast jak Warszawa, Kraków czy Lublin taka maszynka byłaby niepotrzebna?
Bo na mój chłopski rozum lepiej zainwestować w bardzo rozbudowany system taki jak w Izraelu i mieć poczucie, że jesteśmy chronieni niż budować system po kosztach i udawać, że jest dobrze. Tak mi się wydaje.

1

@Roobo Selekcja naturalna

1

Ta cała Żelazna Kopuła to powiem Wam, że ładne to jest i praktyczne. No podobuje mnie się to. Może i u Nas kiedyś coś takiego powstanie?
Oczywiście tam kilka rakiet trafiło, ale to jednak mały % w stosunku do tego ile tego było w powietrzu.


5

@Kgorecki2500 To jest zupełnie inny wymiar rzeczywistości.

1

@macio_944 ale grube zjeb...y xD
Co to ma w głowie? nie mam pojęcia.

2

@gumaz @July_6_BcN
Ja to zamykam Telwizor i idę spać. Przecież to się nie da tego nawet ogladać. Żałosne

2

Kiedyś to było OPOLE, Marylka Rodowicz, Czesio Niemen czy ania Jantar a dzisiaj?
Jakieś pokemony. Dajcie spokój.

0

@Popitek12 W Ceramice Opoczno.

1

@Comentateiro albo na przykład ręka mu utknie w zlewie i kurcze się spali żywcem w jakimś mieszkaniu wypełnionym złotem.

0

@Eric_Abidal_22 fart? serio? farta to możesz mieć jak pierdniesz i nie popuścisz w majty albo jak trafisz 10 zł w paczce Lays, ale nie w sytuacji gdy wszyscy gina a ty wstajesz jak gdyby nigdy nic i idziesz sobie dalej.
@esem91 No kurcze tak podaja media i tylko na tych informacjach się opieram. Nie wykluczam, że to może być jakiś cfaniak, ale dopóki tego nie udowodnia to kurcze... cud jak nie wiem co.

3

I teraz przeczytałem i w sumie zobaczyłem na nagraniach tego gościa który przeżył wczorajsza katastrofę w Indiach. Chłop po prostu wstał i wyszedł z tego wraku samolotu o własnych nogach. Kurcze to jest Sigma do kwadratu. Chłop oszukał przeznaczenie.

0

@BulaKG Bende szczelał? Wybuchnie

1

@MesQueUnClub_87 NIGDY.
Polska dla Polek i Polaków.

3

@macio_944 ale jak przymkniecie jedno oko to kurcze wypisz wymaluj.... Gandalf

3

@RosjaninBut Fajna ta cała ameryka, taka wolna i cudowna.

15

Bed Bojs, Bed Bojs, łociu gona du, łociu gona do łen dej kam for ju,
Bed Bojs, Bed Bojs, łociu gona du, łociu gona do łen dej kam for ju,
Bed Bojs, Bed Bojs...


2

Batyr wygrał prezydenture i od razu Świat stanął w Ogniu.

1

@Kgorecki2500 I tak sobie teraz tak rozkminiam:
Co ten gościu sobie myśli teraz? oczywiście pomijając szok i ból. Przecież w ogromie tej tragedii chłop wygrał życie i to dosłownie. Coś czuje, że ten obraz tych wszystkich ludzi w samolocie zostanie mu w pamięci do końca życia.

3

Jak podaje BBC jedna osoba podróżująca samolotem linni air India przeżyła katastrofę. To Brytyjczyk.

0

@MadafakinGuy Border Kolie. Makało i po makale.

1

@NeroTFP1 Wypluń te słowa i to szybciutko. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?