1

@Kondziubarca Cieszmy się tymi Kapitanami bo tak szybko odchodzą.

2

Hajto na Kapitana!!!!

14

Smutne wieści z Lombardii...
Po 114 latach istnienia Brescia Calcio znika z piłkarskiej mapy Włoch. Przyczyna takiego stanu rzeczy była bardzo trudna sytuacja finansowa.
Klub, którego koszulki w przeszłości nosiły takie Legendy jak: Roberto Baggio, Andrea Pirlo, Luca Toni, Marek Hamsik czy wielki Pep Guardiola oficjalnie przestaje istnieć.

/photo/1

2

No i pupa....
Start Misji ax-4 zostanie przełożona na Środę. Powodem jest zbyt silny wiatr na Przylądku Kanawaral.
Także Sławosz poleci w Środę.

/photo/1

10

Niech ta cała szopka Prodziża i Lewego nie odwiedzie Was od faktu, że jutro Sławosz Uznański poleci do Gwiazd. Wspaniały moment. Wielka Duma.
Przynajmniej w tej dziedzinie nie ma kompromitacji.
Polska Gurom.

/photo/2

1

ale, że Dudka nie powołał? to się po prostu w pale nie mieści.

14

I gdby ktoś miał jakieś tam wątpliwości, albo nie do końca zrozumiał tego dukania to przypomnę, że to wszystko wydarzyło się dla dobra zespołu, Polski i Polek i Polaków. Dla dobra Nas wszystkich.

3

Kadra potrzebuje takiego kapitana jak Zieliński.... xD
Mocno dorzucił do pieca Michał Głardiola - Prodziż..

5

@PatrychoO TV Republika - jedyny i słuszny Głos prawdy.

0

@Piotrek1993 Tak jest zawsze.

0

Widać po Zielaku, że to miękka faja.

0

Widzę, że Mateusz Van der Bur pięknie pozamiatał tekstem piosenki p. Sylwii Grzeszczak.
ale to jest potężne Uniwersum.

0

@Katalończyk 99 I bardzo kurcze dobrze bo widać, że tym pseudo piłkarzykom w dupach się poprzewracało.

4

@MessiForeverTheBest Wzajemny szacunek i zrozumienie to podstawa udanego interesu. @Luciano99 jest zadowolony bo zarobił i @MessiForeverTheBest też w pewnym sensie jest zadowolony.

0

@1LY0 Brawo Wojtek. Jazda z tymi partaczami piłkarzykami.

2

@heniusss Dokładnie!!!
Co to jest za dziecinada? jak bendom chcieli chlać bo bendom chcieli.

2

@don'T.R.I.P.e Element vs jakiś cfaniak z la Bamby oczywiście w Pej Pej wju.

1

Przekrzykujecie się z tym Lewandowskim jak dzieciaczki w przedszkolu.
Polska była przed Lewym i będzie po nim.

2

@CriminalFCB Idzie lepsze.

3

Batyr Prezydentem i od razu cyrki w Państwie Polskim się zaczynaja. Lewy nie będzie grał i koniec. Wojtek Kowalczyk dostał ataku furii na wizji.
Piękne czasy nastały.

10

@Aragorn33 Dla mnie gość po takich słowach z automatu powininen być wywalony z kadry.
Kibice, jezdza za tymi pajacami, gardło zdzieraja, stoją na deszczu i płaca ogromne pieniadze aby ich wspierać a tu wychodzi gościu i opowiada takie historie? gdzie My żyjemy.

0

@Pedri16Future Bardzo możliwe. ;)

4

Wojtek Kowalczyk mówi jak jest. W prostych żołnierskich słowach.
Taki Nasz Max Kolonko tylko, że lepszy.

0

@damianex10 Odpowiedz wydaje się trywialna. Spadek poparcia i koniec życia politycznego. Marek był wielki ale Lewy go zniszczył.

0

@Pedri16Future No z uwagi no to w jakim klubie gra. Jestem przekonany, że wiele osób go nie lubi.

1

@Gibbon_FCB Każdy normalny kibic tak myśli. Sprzedać póki coś wart.

19

Można go lubić lub nie, ale w tym sezonie jest wielkim Kozakiem.

/photo/1

7

Szaleństwo, po łzach szczęścia Krystyny wybuchło szaleństwo w narodzie Portugalców.
Nawet ciężko to opisać słowami. Czysta Ełforia

/photo/1

2

Krystyna płacze... staneło się wygrał wreszcie Mistrzostwa Ligi Narodów.
Jest wspaniały, jest cudowny.

0

@Robert_Kubica Przecież pożegnać go jeszcze moga z klasa i fajerwerkami. Nic straconego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?