fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Cieszmy się tymi Kapitanami bo tak szybko odchodzą.
2
Hajto na Kapitana!!!!
14
Smutne wieści z Lombardii...
Po 114 latach istnienia Brescia Calcio znika z piłkarskiej mapy Włoch. Przyczyna takiego stanu rzeczy była bardzo trudna sytuacja finansowa.
Klub, którego koszulki w przeszłości nosiły takie Legendy jak: Roberto Baggio, Andrea Pirlo, Luca Toni, Marek Hamsik czy wielki Pep Guardiola oficjalnie przestaje istnieć.
2
No i pupa....
Start Misji ax-4 zostanie przełożona na Środę. Powodem jest zbyt silny wiatr na Przylądku Kanawaral.
Także Sławosz poleci w Środę.
10
Niech ta cała szopka Prodziża i Lewego nie odwiedzie Was od faktu, że jutro Sławosz Uznański poleci do Gwiazd. Wspaniały moment. Wielka Duma.
Przynajmniej w tej dziedzinie nie ma kompromitacji.
Polska Gurom.
1
ale, że Dudka nie powołał? to się po prostu w pale nie mieści.
14
I gdby ktoś miał jakieś tam wątpliwości, albo nie do końca zrozumiał tego dukania to przypomnę, że to wszystko wydarzyło się dla dobra zespołu, Polski i Polek i Polaków. Dla dobra Nas wszystkich.
3
Kadra potrzebuje takiego kapitana jak Zieliński.... xD
Mocno dorzucił do pieca Michał Głardiola - Prodziż..
5
@PatrychoO TV Republika - jedyny i słuszny Głos prawdy.
0
@Piotrek1993 Tak jest zawsze.
0
Widać po Zielaku, że to miękka faja.
0
Widzę, że Mateusz Van der Bur pięknie pozamiatał tekstem piosenki p. Sylwii Grzeszczak.
ale to jest potężne Uniwersum.
0
@Katalończyk 99 I bardzo kurcze dobrze bo widać, że tym pseudo piłkarzykom w dupach się poprzewracało.
4
@MessiForeverTheBest Wzajemny szacunek i zrozumienie to podstawa udanego interesu. @Luciano99 jest zadowolony bo zarobił i @MessiForeverTheBest też w pewnym sensie jest zadowolony.
0
@1LY0 Brawo Wojtek. Jazda z tymi partaczami piłkarzykami.
2
@heniusss Dokładnie!!!
Co to jest za dziecinada? jak bendom chcieli chlać bo bendom chcieli.
2
@don'T.R.I.P.e Element vs jakiś cfaniak z la Bamby oczywiście w Pej Pej wju.
1
Przekrzykujecie się z tym Lewandowskim jak dzieciaczki w przedszkolu.
Polska była przed Lewym i będzie po nim.
2
@CriminalFCB Idzie lepsze.
3
Batyr Prezydentem i od razu cyrki w Państwie Polskim się zaczynaja. Lewy nie będzie grał i koniec. Wojtek Kowalczyk dostał ataku furii na wizji.
Piękne czasy nastały.
10
@Aragorn33 Dla mnie gość po takich słowach z automatu powininen być wywalony z kadry.
Kibice, jezdza za tymi pajacami, gardło zdzieraja, stoją na deszczu i płaca ogromne pieniadze aby ich wspierać a tu wychodzi gościu i opowiada takie historie? gdzie My żyjemy.
0
@Pedri16Future Bardzo możliwe. ;)
4
Wojtek Kowalczyk mówi jak jest. W prostych żołnierskich słowach.
Taki Nasz Max Kolonko tylko, że lepszy.
0
@damianex10 Odpowiedz wydaje się trywialna. Spadek poparcia i koniec życia politycznego. Marek był wielki ale Lewy go zniszczył.
0
@Pedri16Future No z uwagi no to w jakim klubie gra. Jestem przekonany, że wiele osób go nie lubi.
1
@Gibbon_FCB Każdy normalny kibic tak myśli. Sprzedać póki coś wart.
19
Można go lubić lub nie, ale w tym sezonie jest wielkim Kozakiem.
7
Szaleństwo, po łzach szczęścia Krystyny wybuchło szaleństwo w narodzie Portugalców.
Nawet ciężko to opisać słowami. Czysta Ełforia
2
Krystyna płacze... staneło się wygrał wreszcie Mistrzostwa Ligi Narodów.
Jest wspaniały, jest cudowny.
0
@Robert_Kubica Przecież pożegnać go jeszcze moga z klasa i fajerwerkami. Nic straconego.