0

może się tak stać :) wyrównane pary

0

No trzymamy kciuki bo Cavs grają dzisiaj rezerwami i jeśli Boston wygra a Cavs nie to Celtics ma 1 na wschodzie

0

Pamiętam kurcze słabo to widzę, ale może masz rację ja już nie mam siły do tego grajka oczy bolą i tak jak wielu uważa, może nie sprostać zadaniu stawka jest bardzo wysoka.

3

Znak czasu. Brak wychowania młodych ludzi, brak pokory i szacunku do przeciwnika te wartości w dużej mierze wypierane są likami i wyświetleniami na YT ponieważ to jest ważniejsze. Są również piłkarze (np których sam wymieniłeś), którzy swoim profesjonalizmem nie tylko sportowym a właśnie poza boiskowym pokazują jak szanować siebie oraz innych.

0

To twoje zdanie :) rozumiem, że nie można ciągle wygrywać to jest oczywiste i nie podlega dyskusji i absolutnie zgadzam się z Tobą z tego jaką posiadamy kadrę, ale widzę jak ta drużyna pracuje na boisku i wygląda to sam wiesz jak. Ja nie oczekuje cudów, nie jestem sezonowcem, ale sam jesteś kibicem Barcy i wiesz jak ogromny potencjał ma ta ekipa jakie posiada umiejętności.

7

a co by było gdyby Gomi nie sprawdził się na DP i grał dokładnie jak obecnie? czy damy mu szanse zagrać na pozycji Luisa Suareza?

0

No cóz ja nie jestem takim ekspertem jak ty :) tylko zwykłym Januszem, który kibicuje od wczoraj. Lucho wygrał sporo ale to już historia. Jego czas mija tak jak innych wielkich trenerów i trezba się z tym pogodzić. Ja zawsze chcę więcej bo wiem, że ta drużyna to potrafi. I grają słabo trzeba być mega oderwanym od rzeczywistości jak ty twierdząc, że grają dobrze.

1

Zgadzam się z tym :) jestem przekonany, że prawdziwi kibice już z nastoletnim stażem jak ja doceniają absolutnie wyjątkowe chwile naszego klubu. Na naszych oczach tworzy się historia (historyczne dwa tryplety i LM). Niestety jest też grono młodych kibiców, którzy inaczej to oceniają (oczywiście nie wszyscy).

0

Świetny tekst. Jest jedno ale... mnie nie interesuje ile razy z rzędu Barcelona awansuje do Ćwierćfinałów mam to w dupie. Barcelona to nie Arsenal, który marzy o 1/4 LM my marzymy o zwycięstwie ponieważ rok w rok jesteśmy jednym z faworytów do wygrania. I jak przystało na faworyta każdy kibic chce zwycięstw po walce i ambicji. Oczywiście rozumiem, że nie zawsze się wygrywa, ale chcę widziec walkę i plan na to aby wygrywać. Krytyka? każdy widzi, że my nic nie gramy tu nikt nie płacze, że wygrywamy po karnych czy spalonych. My gramy słabo i krytyka dotyczy tego elementu. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy jak do tej pory oglądać i cieszyć się z wszystkich tytułów, ale jak idzie żle to powinniśmy o tym mówić a nie udawać, że może dajmy kolejną już 10000 szansę. Chcemy więcej bo każdy rozumie jak ogromny potencjał ma ta ekipa. Konstruktywna krytyka jak najbardziej i do przodu. Jutro po zwycięstwo!!!! Vamos!!!!

0

na co mam narzekać?

0

no mam nadzieję, że "Łysy" zrobi trochę wiatru i może coś strzeli :) oby

1

Dobrze powiedziane :) Ney się trochę zagotował, ale wcale mu sie nie dziwie. Gra razem z Gomesem, któremu strach podać piłkę bo ten zamiast grać do przodu podaje do tyłu, każda próba dryblingu Neymara kończy się faulem lub przepychankami i nie wytrzymał tego. Zachował się jak zachował i żadne słowa czy też dyskusje na ten temat niczego nie zmienią.

0

Ach ten Perez. Życie z nim jest ciężkie, ale bez niego nie byłoby tyle śmiechu :)

46

Jestem zdania, że sędziowie nie zabierają nam co mecz 10 sytuacji bramkowych jesteśmy na tyle klasowym zespołem, że powinniśmy takim składem klepać ogóry i strzelać bramki i nękać przeciwnika co mecz. A my wychodzimy na Malagi i inne straszydła całkowicie zesrani bo oni nam coś strzelą. To nie sędziowie nam zabierają tylko my oddajemy rywalom. Bo sędziowie mylą się i będą się mylić nic tego nie zmieni. Owszem zgadzam się z Tobą, że sędziowie dużo namieszali, ale jesteśmy Barceloną jak jesteś dobry to wygrywasz z sędziami, przeciwnikami a nawet cudami

0

Griezmann jest świetnym napadziorem, ale Neymar ma to coś co robi różnicę potrafi jednym zwodem zrobić przewagę a u Francuza tego mi brakuje tego błysku, ale to tylko moje zdanie zwykłego Janusza

0

No cóż Bonucci sam się niedługo o tym przekona :)

6

prawdopodobnie tak, ale pewnie nie

0

pozytywnie

0

było już miliard razy ale dzięki :)

4

piekło-czyściec-niebo nasz byt nie jest przypadkowy, nic w życiu nie dzieje się przypadkiem

0

poszukaj rozwiązania

0

Pozdrawiam :)

0

ale tu zawsze jest płacz, a nawet gdy go nie ma to jest płacz, że nie ma płaczu tak było jest i będzie

0

he he bardzo mi przykro :) nic na to nie poradzisz wszędzie tak jest dużo cierpliwości życzę do ziomka :)

0

Są baraże. Zwycięzcy czterech grup grają playoffs i zwycięzcy tych pojedynków awansują. Tzw "group champions playoffs"

0

zdecydowanie 08/09 to była miazga i narodziny "tiki taki" byliśmy nie do zatrzymania

0

również o tym pisałem klasyk straciłby na wartości piłkarskiej i finansowej

0

ha ha :)

0

promocje to tylko w "realu"

0

wszyscy kibice Barcelony na to liczą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?