0

bo w zeszłym sezonie ich nie było tak? 12 pkt. przewagi a sraka była do końca, problemem jest treneiro i jego transfery

0

bankowe i tak jest puste :)

0

konta usunięte

3

i to są właśnie te detale

0

dokładnie ku..a tyle kasy co dostają to powinni zap...ć aż miło a oni co? maja nas w dupie....

0

no dobra daliśmy trochę fory Maladze ale teraz zaczynamy 11-11

0

Dobrze, że Iniesta jest na boisku.... Brawo MAtS

0

Lucho jak Kolumb lubi odkrywać nowe lądy

0

dokładnie :) zgadzam się z Tobą

1

Alena nie kosztuje 35 mln i nie ma takiego talentu jak Gomes więc odpowiedz brzmi NIE

0

i dobrze może coś ukąsi z realem

2

no cóż jakbyś siedział 3/4 sezonu na ławce też byś tak grał, co do Gomesa gra dużo więcej a nic nie wnosi do gry

0

za to nasz czarodziej Gomes, który gra 3-4 razy więcej daje sporo

0

oczywiście trzymam kciuki aby weszło :)

0

no nie ten tytuł w tym sezonie należy do P$G

3

panowie powtórzę czy ktos ma ujęcie jak Messi reaguje na sytuację Gomesa?

0

oni nie wskakują na wyższy poziom tylko my gramy kilka poziomów słabiej

2

trzeba dopłacić chińczykom i kanapki przygotować na drogę Gomesowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

a co ma dać Denis jak jedynym jego zajęciem jest siedzenie na ławce a Gomes 30 szansę otrzymuje od trenera

0

czy macie może ujęcia Messiego na sytuację Gomesa?

0

dobrze, że mamy Gomesa w składzie to może będzie remis

3

Hiszpańscy komentatorzy śmieją się na kogo czekał Gomes w sytuacji sam na sam :)

0

Kameni już zaczyna

7

F1 się podnieca chyba

0

albo po dwóch

0

Oby stało się inaczej, ale nasze potyczki z Malagą w ostatnich sezonach pokazują jak bardzo męczymy się z nimi.

0

huhu to może byc wiatr na Alianz Arena :)

0

myślę, że to wina Pereza

0

oby dzisiaj Kameni sobie odpuścił :) i się wyłożył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?