fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo w zeszłym sezonie ich nie było tak? 12 pkt. przewagi a sraka była do końca, problemem jest treneiro i jego transfery
0
bankowe i tak jest puste :)
0
konta usunięte
3
i to są właśnie te detale
0
dokładnie ku..a tyle kasy co dostają to powinni zap...ć aż miło a oni co? maja nas w dupie....
0
no dobra daliśmy trochę fory Maladze ale teraz zaczynamy 11-11
0
Dobrze, że Iniesta jest na boisku.... Brawo MAtS
0
Lucho jak Kolumb lubi odkrywać nowe lądy
0
dokładnie :) zgadzam się z Tobą
1
Alena nie kosztuje 35 mln i nie ma takiego talentu jak Gomes więc odpowiedz brzmi NIE
0
i dobrze może coś ukąsi z realem
2
no cóż jakbyś siedział 3/4 sezonu na ławce też byś tak grał, co do Gomesa gra dużo więcej a nic nie wnosi do gry
0
za to nasz czarodziej Gomes, który gra 3-4 razy więcej daje sporo
0
oczywiście trzymam kciuki aby weszło :)
0
no nie ten tytuł w tym sezonie należy do P$G
3
panowie powtórzę czy ktos ma ujęcie jak Messi reaguje na sytuację Gomesa?
0
oni nie wskakują na wyższy poziom tylko my gramy kilka poziomów słabiej
2
trzeba dopłacić chińczykom i kanapki przygotować na drogę Gomesowi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
a co ma dać Denis jak jedynym jego zajęciem jest siedzenie na ławce a Gomes 30 szansę otrzymuje od trenera
0
czy macie może ujęcia Messiego na sytuację Gomesa?
0
dobrze, że mamy Gomesa w składzie to może będzie remis
3
Hiszpańscy komentatorzy śmieją się na kogo czekał Gomes w sytuacji sam na sam :)
0
Kameni już zaczyna
7
F1 się podnieca chyba
0
albo po dwóch
0
Oby stało się inaczej, ale nasze potyczki z Malagą w ostatnich sezonach pokazują jak bardzo męczymy się z nimi.
0
huhu to może byc wiatr na Alianz Arena :)
0
myślę, że to wina Pereza
0
oby dzisiaj Kameni sobie odpuścił :) i się wyłożył