fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
To może czytaj komentarze na innej stronie i nie męcz oczu skoro Ci tak żal. Komuna się skończyła, ale widzę większość ma o to ból dupy to jest forum Barcelony i każdy ma prawo wyrazić swoja opinię. Nie podoba się? to pa pa jednego mniej
5
wyleczymy tą chorobę w Lipcu razem z odejściem treneiro
0
Gomes strzelił Barcy w kolano swoim transferem
0
oho widzę kolejna szansa dla Gomesa no to chyba dzisiaj stanie się długo oczekiwany cud
0
uważam, że nie należy niczego zakładać z góry spokojnie zobaczymy co się dzisiaj wydarzy wieczorem
0
spokojnie real ma jeszcze kilka ważnych pojedynków w lidze może się okazać, że mecz z realem możemy zagrać na luzie
0
dziękujemy ufff.... więcej takich kuponów :)
0
zawsze była od siebie zależna :)
0
XD
0
chciałbym wygranej właśnie po golu Messiego ale ostatnio Malaga to bardzo ciężki teren
0
i to jest cała taktyka na real pilnować wrzutek i po realu
0
myślę, że będzie 0:0
10
będzie tak często grał jak Suarez Denis
0
tak wiem dziękuje kurcze myślałem, że NC+ odblokuje no nic jeszcze raz dziękuje za odpowiedz
1
banda Cholo mam nadzieję dzisiaj sporo namiesza i uciszą Beranabeu :)
0
no własnie również mi się wydaję, że tak no szkoda
0
no właśnie mam NC+ i mam zablokowane kurcze no
0
hattricka ustrzelił a jest przecież rozgrywającym :)
0
Panowie zapytam posiadam NC+ wczoraj czytałem na La Ramblii, że Eleven będzie odkodowane na jakiś czas. Czy to prawda?
0
połowę
1
Szacun, przynajmniej przeprosił.
1
Już nie takie kluby spadały z naszej ekstraklapy. W tej lidze "Impossible is nothing"
0
Jak pójdziesz do salonu w Polsce to zobaczysz czy się opłaca.
2
brać go!!!
5
ehh.. w tej piłce to sami biedacy
1
No cóż u mnie zaczęło się od bramki Ronaldo na Camp Nou nie pamiętam dokładnie przeciwko komu ale chyba była to Compostela. Szybki skrót był w "Sport Telegramie" jeśli ktoś jeszcze pamięta :)
1
Wybaczamy :)
1
po tym co zobaczyłem w piątkowym spotkaniu Herthy z "Wieśniakami" omijałem ich dzisiejsze spotkanie szerokim łukiem i nawet kurs nie był w stanie mnie zachęcić.
0
odpoczynek
1
dokładnie poza tym jeden z użytkowników w piątek pisał o tym jak cienka kadrowo jest Hertha i ja przez nią w piątek straciłem kasę i tylko Hertha mi nie wskoczyła a grała u siebie.