Mam nadzieję, że słabym meczem w pierwszej kolejce 1/2 finału LM Piękny Norweg chciał tylko zrobić przysługę sercu Dodiego i dzisiaj już normalnie zagra na swoim poziomie :)
@Rust_Cohle Crossy Road to taka darmowa gierka zręcznościowa na Android i IOS w której trzeba jak najdalej zajść swoim bohaterem. Teraz jest po prostu rywalizacji postacią Draculi
@Objectivo Bardzo brutalne wejście? Przecież on go tylko dotknął i przetarł. Chyba, że piłkarze Realu są tak delikatni że dotknięcie może urwać im nogę XD
1
@ptrx Boras i Podoliński Panie Kolego ;)
2
https://zapodaj.net/a09cc70396b49.png.html
Thor już zameldował się na stadionie @MesQueUnClub96
1
@MesQueUnClub_87 O Panasewiczu jeszcze zapomniałeś XD
0
Mam nadzieję, że słabym meczem w pierwszej kolejce 1/2 finału LM Piękny Norweg chciał tylko zrobić przysługę sercu Dodiego i dzisiaj już normalnie zagra na swoim poziomie :)
1
@Transu96 Wytrawny gracz prawie jak @HarveySpecter :)
9
I jak to Napoli mogło wmoczyć z tymi pierdołami Piolego XD
0
@Hartge https://as.com/futbol/fotorrelato/espanyol-barcelona-la-invasion-de-campo-en-imagenes-f/
Niszczyli zobacz po zdjęciach
1
@FcPortoFan1999 To powodzenia bo Braga dobiera się twoim Smokom do tyłka :)
0
@Poro6niec Wyleczył Michniewiczozę :)
1
@sintesox Przez każdy nie bo Pep wysoko się ceni :)
0
Loreen będzie w euforii (bo wiecie tytuł poprzedniej piosenki) XD
0
@Barca1922 Jakiej maskaradzie?
0
Przebudzenie Bestii w Mediolanie! Brawo Dzikaku ;)
0
@Deviler Lucek zmusza cię do nauki bo załatwia jakieś wielkie interesy z Michelin? ;)
6
https://zapodaj.net/008660a626b19.jpg.html
Machu Picchu obecnie i w czasach swej świetności
1
@Rust_Cohle Przyszedł Pan Maruda ;)
1
@Rust_Cohle Crossy Road to taka darmowa gierka zręcznościowa na Android i IOS w której trzeba jak najdalej zajść swoim bohaterem. Teraz jest po prostu rywalizacji postacią Draculi
1
https://zapodaj.net/3d5614301c35c.jpg.html
Podejmiecie wyzwanie Dracula Crossy Road? Przejmijmy tabelę rekordów! :)
https://apps.apple.com/us/app/crossy-road/id924373886
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yodo1.crossyroad
0
https://defence24.pl/sily-zbrojne/bydgoski-pocisk-wykryto-byly-uchybienia-dowodcy-operacyjnego
Według Błaszczaka dowódca operacyjny zawalił z tym pociskiem, który przeleciał pół Polski i rozbił się w lesie. No bardzo ciekawe.
0
@AmigoBlancos Oj Jude coś ty zrobił...
5
John Surtees jedyny kierowca wyścigowy który zdobył tytuł mistrza świata w MotoGP (Norton i MV Agusta) i F1 (Ferrari).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Adran360 O czym doskonale świadczą kompromitacje Barçy w LM :)
2
@VegetaPolska Pewnie liczył na to, że Erling się wkurzy i z łokcia mu pociągnie
10
To tylko Tom Cruise za sterami samolotu z II wś Mustang P-51 :)
1
@Sulimo A mój głupiuki kocur kiedyś na szerszenia się rzucał...
0
@takisobiektos W końcu włoskie Calcio :) Może też być wymęczone 1:0.
4
@shahman Tak samo jak Benzema rozpaczliwie szukający bezpańskiej piłki
0
@Objectivo Bardzo brutalne wejście? Przecież on go tylko dotknął i przetarł. Chyba, że piłkarze Realu są tak delikatni że dotknięcie może urwać im nogę XD
3
@zodiak_10 Tak zwana torpeda. Pamiętam jak móĵ Dziadek z zaskoczenia mi tak na basenie robił. Nie cierpiałem tego :)