@Kgorecki2500 Ja dzisiaj takie overki: 2.5+ Anglia - Macedonia, 1.5+ Słowenia-Dania, 1.5+ Turcja-Walia i 1.5+ Szwajcaria-Rumunia. Zobaczymy czy się zazieleni ;)
@DaPidejpi A u mnie w Szczecinie i okolicach sucho i nie padało od ponad tygodnia. Poza tym było duszno i gorąco jak cholera. Dopiero dzisiaj ma spaść deszcz na który czekają ogrodnicy i działkowcy. Przewrotna jest ta pogoda :)
@Mns21 Kolejna kompromitacja Konfederacji. Dali screena z artykułu Do Rzeczy z którego wynika że on wcale nie wypowiedział dokładnie tych słów. Poza tym nie ma tam żadnego linku do tej wypowiedzi i jednym ze źródeł jest znana z dezinformacji i zwykłych kłamstw strona lifesitenews.com
1
@FcPortoFan1999 Bardzo chciałbym zobaczyć Vahana Bichakhchyana na Euro ;)
1
@Kgorecki2500 Ja dzisiaj takie overki: 2.5+ Anglia - Macedonia, 1.5+ Słowenia-Dania, 1.5+ Turcja-Walia i 1.5+ Szwajcaria-Rumunia. Zobaczymy czy się zazieleni ;)
0
@tbas Z remixem Danza Kuduro? :)
1
@FcPortoFan1999 Jak wspomagać go będzie Podoliński to nie będzie źle. Gorzej jak będzie jakiś Żewłakow który nie utrzyma Matiego z Dębicy w ryzach :)
2
@Worny U mnie w podstawówce na dzień sportu zawsze to puszczali przy dekoracji. Pamiętam jak odbierałem brąz za zawody płuwackie :)
5
@Majkel34 Ciary mi przeszły po tym tekście ;)
2
Hiszpania wcale nie ma słabej kadry. Jasne w ataku posucha, ale jak wróci Pedri i Balde to już będzie to wyglądało lepiej.
4
@mekston Poza tym dobry wyścig Alexa Albona jak na bolid Williamsa ;)
0
https://ibb.co/Njg00vm
Skład Hiszpanii
A tu Dogrywkacja @FcPortoFan1999 :)
https://ibb.co/QKQ8pXk
2
https://www.facebook.com/100064506139754/posts/pfbid02yAguZ4nzLGecymWY5QuhhV5i88RdG1JceLpiYdURDn8niC8LzmTi6udBqdviqzVnl/
Z cyklu luksusowe auto na wsi :)
1
Macie jakieś pomysły na kuponik?
@Kgorecki2500 @okiemtypera_lucaxx95
0
@FcPortoFan1999 Dogrywkacja już zaciera rączki ale na zwycięstwo oczywiście :)
1
@JaroBoss Spokojnie to prowokacja wymierzona w @MesQueUnClub96 który przez cały sezon podobnie umniejszał pięknemu Norwegowi z City :)
1
Ale Dzikaku brameczkę Austrii zapakował. Coś pięknego! Widać, że dalej ma to coś ;)
1
@Bocheno1 Bo jego Doduś gra w piłeczkę z Austriakami i ma się czym podniecać ;)
0
@magister97r Kto kupił?
1
@DaPidejpi sprzedaż w stylu niemieckim? Jestem za, bo to dobrze funkcjonuje w wielu tamtejszych klubach. Całkowita sprzedaż - zdecydowanie nie.
0
@JordiAlbion Jednak było roztopione na słońcu :)
0
Jeszcze jeden gol i obie strzelą oraz 2.5+ gola wejdzie jak nóż w masełko ;)
0
Włoscy obrońcy są za wolni po prostu
2
A gdzie Zubi? Ogólnie to jest jakiś tartak
1
@marcin62 Crossy Road
2
https://sport.interia.pl/ligue-1/news-transfer-mbappe-bedzie-zalezec-od-niej-mama-gwiazdora-zyskal,nId,6842918
Była matka Rabiota, a teraz popularna jest matka Mbappe ;) Choć w przypadku Żółwia wydaje się, że jego mama jest bardziej ogarnięta i chce całą agencję otworzyć.
0
@DaPidejpi A u mnie w Szczecinie i okolicach sucho i nie padało od ponad tygodnia. Poza tym było duszno i gorąco jak cholera. Dopiero dzisiaj ma spaść deszcz na który czekają ogrodnicy i działkowcy. Przewrotna jest ta pogoda :)
0
@IrekPOL W Tatrach Butorowy Dwór. Piękne widoki, przystępne ceny i przestronne apartamenty
0
@KlonaZepan No super, ale nagłówek z Do Rzeczy został zmanipulowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x Liga Narodów w piłce nożnej
Holandia vs Chorwacja od 20:45 w TVP Sport
0
@Mns21 Kolejna kompromitacja Konfederacji. Dali screena z artykułu Do Rzeczy z którego wynika że on wcale nie wypowiedział dokładnie tych słów. Poza tym nie ma tam żadnego linku do tej wypowiedzi i jednym ze źródeł jest znana z dezinformacji i zwykłych kłamstw strona lifesitenews.com
0
Ja dzisiaj #TeamOranje ze względu na Frenkie de Jonga i Gakpo, a wy?