Dawno nie grałem i mam taki skład w FUT: https://www.futbin.com/23/squad/4627126 Sprzedać mogę tylko tych zawodników: Diaz, Dias, VVD, Castagne, James, Nunez, Kovacić i Odegaard, bo Alisson - niewymienny, Joao Felix i Cole - wypożyczenie 99. Budżet 30k Coinsów. Co byście zmienili?
@VegetaPolska Po pierwsze w Europie nie grają przeciwko Viniciusowi na co dzień. A po drugie jeśli chodzi o Piechotę to śmieszne są te pojedyncze sytuacje wyciągane przez niego. Oczywiście nie pochwalam tych okrzyków, ale to była tylko grupka idiotów, a Pan Piechota opowiada tak jakby jakaś wielka ciesząca się grupa życzyła Viniemu śmierci. Takie rzeczy zdarzały się też wśród sympatyków wielu klubów również w środowisku kibiców Realu Madryt
@MesQueUnClub_87 Ja lubię też domowy Hummus, ale to już trochę więcej roboty jest. Ten sklepowy często ma jakieś badziewie dodane żeby utrwalić i wzmocnić smak. Jednak jak coś się zrobi samemu to od razu lepiej smakuje.
@shahman@MesQueUnClub_87 Z komarami jest podobnie, w szczególności kiedy wstaniesz, zapalisz światło, zlikwidujesz jednego i położysz się spać. Zawsze, ale to zawsze kolejny Cię użre XD
A storm caused sustained winds in Ankara, Turkey on May 17, 2023, strong enough to fly furnitures off buildings. This video shows a couch flying off a high rise and hitting another building
Renowacja domu z 1825 roku w miejscowości New Iberia w Luizjanie. Fajnie, że są tacy zapaleńcy przywracający budynki z historią do życia. https://zapodaj.net/4ab735aeb172e.jpg.html
@tbas Podobno lawina w Szwajcarii go zaskoczyła podczas zejścia i nie zdążyli go wyciągnąć spod niej. Chciał zdobyć wszystkie czterotysięczniki na świecie.
2
https://x.com/josiahmortimer/status/1660960691379904512
Aktywiści klimatyczni zrobili niezłe zamieszanie na zebraniu akcjonariuszy Shella. No i bardzo dobrze bo to ogromne ponadnarodowe koncerny wykańczają Ziemię
2
@Deviler Wyrzyj się na warsztacie. @Luciano99 na pewno coś do rozwalenia Ci znajdzie ;)
2
@BorzyKrzys Wiem, że City za niego bardzo przepłaciło ale jakoś lubię Pana Łydkę ;)
1
@Kidd No i oczywiście nie obejdzie się bez chleba ze smalcem i ogóra kiszonego na zagryzkę :)
0
Dawno nie grałem i mam taki skład w FUT: https://www.futbin.com/23/squad/4627126
Sprzedać mogę tylko tych zawodników: Diaz, Dias, VVD, Castagne, James, Nunez, Kovacić i Odegaard, bo Alisson - niewymienny, Joao Felix i Cole - wypożyczenie 99. Budżet 30k Coinsów. Co byście zmienili?
1
@Criss18Barca W końcu Ymbappe jest na okładce ;)
8
https://zapodaj.net/535da8ce3d291.jpg.html
@Luciano99 @Kessie @Deviler Często się zdarzają w waszym zakładzie takie sytuacje, które nawet fizjologom się nie śniły? :)
0
@Matix90 Ale kto nas miał w d... bo się pogubiłem?
0
@krol211 https://www.asus.com/pl/support/FAQ/1044771/
To jeszcze fn + f lub w myAsus pogrzeb
0
@krol211 Spróbuj fn + f5. Pojawia ci się coś po wciśnięciu?
0
@krol211 A zmieniłeś sobie tryb na performance?
0
@VegetaPolska Po pierwsze w Europie nie grają przeciwko Viniciusowi na co dzień. A po drugie jeśli chodzi o Piechotę to śmieszne są te pojedyncze sytuacje wyciągane przez niego. Oczywiście nie pochwalam tych okrzyków, ale to była tylko grupka idiotów, a Pan Piechota opowiada tak jakby jakaś wielka ciesząca się grupa życzyła Viniemu śmierci. Takie rzeczy zdarzały się też wśród sympatyków wielu klubów również w środowisku kibiców Realu Madryt
0
@krol211 Jaka marka i specyfikacja (proc, grafika itp.)
0
@krol211 Na czym grasz?
0
Chciałbym kupić jakąś porcelanową filiżankę na prezent. Najlepiej jakąś "z historią". Możecie polecić jakiś antykwariat/sklep internetowy?
1
@MesQueUnClub_87 Ja lubię też domowy Hummus, ale to już trochę więcej roboty jest. Ten sklepowy często ma jakieś badziewie dodane żeby utrwalić i wzmocnić smak. Jednak jak coś się zrobi samemu to od razu lepiej smakuje.
1
@shahman @MesQueUnClub_87 Z komarami jest podobnie, w szczególności kiedy wstaniesz, zapalisz światło, zlikwidujesz jednego i położysz się spać. Zawsze, ale to zawsze kolejny Cię użre XD
5
Ale będzie kocioł w sobotę na Signal Iduna Park. Żółta Ściana już zaciera ręce. Nie mogę się doczekać tego spotkania :) Heja BVB!
0
@tadzik447 Co masz do Łodzi? XD
1
@SteuerFreiMoney Ale tam było ciasno. Niezłe świry tam jeżdżą :)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Jestem kibicem BVB, ale uwierzę dopiero po zakończeniu sezonu. Oni już z nie takimi przeciwnikami dostawali srogie lanie :)
5
@Objectivo Dobrze że chociaż Napoli przy swoim pechu dociągnęło misję scudetto do końca :)
0
@Medium WD40 lub podgrzewanie i jedziesz z koksem :)
1
@partymaker No tak bo co innego pracować przy 10 letniej Astrze, a co innego przy jakimś klasyku lub mocniejszej nowej furce :)
8
Jakiemuś Turkowi zdmuchnęło wersalkę z balkonu XD
3
@Kettger No niestety YT był niezależny, ale G zobaczyło w nim potencjał i wykupili ich za niezłe pieniądze
14
Renowacja domu z 1825 roku w miejscowości New Iberia w Luizjanie. Fajnie, że są tacy zapaleńcy przywracający budynki z historią do życia.
https://zapodaj.net/4ab735aeb172e.jpg.html
0
@culer_5306751 Już jeden taki zapaleniec Will Still prowadzi Reims, więc szanse masz :)
0
@Lanosss Kapelusznicy mają piękne logo nawiązujące do historii miasta, więc też chcę zobaczyć ich w PL!
0
@tbas Podobno lawina w Szwajcarii go zaskoczyła podczas zejścia i nie zdążyli go wyciągnąć spod niej. Chciał zdobyć wszystkie czterotysięczniki na świecie.