0

@Frimpong Hiszpania, Argentyna, Anglia i Norwegia

5


Liga Mistrzów na weselu

3


Koreański gulasz wojskowy (Budae-jjigae). Powstał po wojnie koreańskiej, kiedy głodujący Koreańczycy zaczęli wykorzystywać pozostawione zapasy US Army (m.in. mielonka SPAM, pseudosery, parówki, warzywa w puszce). Ponoć dalej jest popularny. Takie danie dla studentów :)

12


Macie problem z komputerem? Specjalista IT już nadciąga :)

0

@D10SLEO Chyba jeden z najlepszych transferów Deco i Laporty

2

Megalodon Torres!

4


Ładne to jest. Betonoza to rak.

0

@Kgorecki2500 IMAX to kino z większym ekranem, lepszą jakością obrazu. dźwiękiem przestrzennym i z większą rozdzielczością. Są seanse w 3D. Bilety są droższe ale wg. mnie warto tam pójść od czasu do czasu. Minusem jest to, że produkcja filmów dla tego systemu jest droższa i nie znajdziesz tam filmów z mniejszych wytwórni. Najlepiej pójść tam na filmy z duża ilością efektów specjalnych typu Avatar czy Top Gun Maverick, bo po prostu lepiej się tam prezentują.
Kiedyś do Poznania musiałem jeździć. Na szczęście budują u mnie salę IMAX z nowszym laserowym projektorem :) Bo są stare systemy IMAX z projektorami ksenonowymi, ale tam już kolory są gorsze.

1

@Kgorecki2500 Wolę oglądać w domu, ale na niektóre filmy lubię pójśc do IMAX. Wielki ekran i nagłośnienie robią robotę. U mnie w Szczecinie budują w końcu IMAX-a, więc jestem zadowolony

2

@FanBarcy22 Czyli wszyscy co mają krypto są ruskimi onucami? ;)

0

@Lucerfi Filmik faktycznie nowy nie jest, ale połowy trwają dalej. Sam znalazłem na trackerze chińskie kutry przy Ameryce Południowej

2


Chińscy rybacy łowią u wybrzeży Ameryki Południowej. Przetrzebili swoje łowiska i teraz zabierają innym. Przy czym są bezczelni i wpływają w wyłączną strefę ekonomiczną państw.

1

@Hosh Jak spadną to przynajmniej będą derby Warszawy ;)

0

@Derean No Pedri i Yamal ze złotym pucharem MŚ to byłby piękny widok

3

Trump zaraz zaanektuje Kanadę i Meksyk żeby zrobić silniejszą reprezentację ;)

1

https://www.caranddriver.com/photos/g69633424/2027-toyota-gr-gt-revealed-gallery/
Całkiem ładna jest na nowa Toyka. Podoba mi się :)
Jest to Toyota GR (Gazoo Racing) GT. Jest to miękka hybryda zasilana 4 litrowym silnikiem V8 o mocy 641 KM lub większej. Dzięki napędowi na tył, dobremu rozkładowi masy i szperze będzie idealna do driftu. Dodatkowo GR stanie się nową marką spod której będą wychodzić superauta od Toyoty.

2

@capricornusjrk "Jezu ale tam strzelałem Adriano" :)

1

@FcPortoFan1999 I'm driving home for Christmas, yeah



1

@vivalaice21 Lalka, Proces i Chłopcy z Placu Broni

0

@michal26 Zamiast demokracji, jaki ustrój byś wprowadził?

0

@michal26 Tylko co zamiast niej byś zrobił?

3


Gościu odtwarza historyczne przepisy kulinarne. Tym razem jest to przepis na rzymskie frytki z ketchupem. Rzymianie oczywiście nie znali ziemniaków ani pomidorów. Jedli za to smażonego pasternaka z sosem winno-rybnym (garum było praktycznie we wszystkim). Ciekawe co by powiedzieli o współczesnych frytkach :)

2

@Kgorecki2500 Już niezłe memy z nim powstają

4

@Kgorecki2500 Ale on się odkleił ostatnio...

1

@urbipl Z filmów: Przesilenie Zimowe, Dżungla, Zbrodnie Pamięci, Civil War, Boss, Strefa Wroga

1

@LeszekFCB Domyślam się :) Podobno są tam jeszcze metale ziem rzadkich

3


Atak na Wenezuelę coraz bliżej...

0

@Czyhrynski Schlotti i Guehi

0

@Pedri16Future i co? Smaczne są? :)

4


XIX wieczna książka prezentująca trójwymiarowy model doliny Renu. Cudo!
https://www.zvab.com/servlet/BookDetailsPL?bi=31100594682

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?