Życzę Wam ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech wszelkie waśnie zostaną odłożone na bok, a potrawy będą smaczne szczególnie makowiec @wpwelement żeby miał do nas więcej cierpliwości i wyrozumiałości :)
@draxidox Pamiętam jak u mnie na uczelni facet zaparkował centralnie na końcu podjazdu dla niepełnosprawnych i nie mogłem zjechać wózkiem, a się spieszyłem. Oczywiście padł argument "ja tylko na chwilę".
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!
Tradycyjnie świąteczne ciastka w kształcie torów Formuły 1 meldują się u mnie na grid... stole wigilijnym 😋#F1PL#ElevenF1#DomF1https://t.co/nnLsBavSfB">pic.twitter.com/nnLsBavSfB
Asmongold says the trust is broken in Epstein Files fall out, calls out the MAGA influencers who are staying silent
“If this was here then how did u not know..good they’re revealed but..the person who basically hid this info..is still in position of power”https://t.co/lI4b2ePeF6">pic.twitter.com/lI4b2ePeF6
🇺🇦Marjana Bezuhła dziś, jeszcze przed rozpoczęciem posiedzenia Rady, otoczyła trybunę czerwonymi wstążkami i plakatami, żądając dymisji Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy Ołeksandra Syrskiego.
Wyłożyła też postulaty reformy wojskowej i rozwiązania kwestii terminów służby.… https://t.co/Io2EuaDSz8">pic.twitter.com/Io2EuaDSz8
Jeśli szukacie ciekawych darmowych ebooków polecam Project Gutenberg: ( https://www.gutenberg.org/ ). Są tam głównie książki w języku angielskim. Po polsku jest niestety tylko 31 pozycji np. Treny, Pan Tadeusz, czy Sklepy Cynamonowe. Polecam głównie dlatego, że można tam znaleźć wiele perełek. Znalazłem na przykład dzieło rzymskiego wynalazcy i architekta Witruwiusza o architekturze. https://www.gutenberg.org/files/20239/20239-h/20239-h.htm
2
@gumaz 15 osób więc trochę się uzbierało :) @kombo13 łoo Panie
1
@MesQueUnClub_87 Śledź w cieście. Brzmi dobrze. Ogólnie nie lubię śledzi, ale pieczone/smażone mogą być ok. Śledzie jem tylko smażone w occie
5
Życzę Wam ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech wszelkie waśnie zostaną odłożone na bok, a potrawy będą smaczne szczególnie makowiec @wpwelement żeby miał do nas więcej cierpliwości i wyrozumiałości :)
1
@gumaz Ja do Somalii. Pobawię się w AC Black Flag w realu :)
3
@KRISU77 To wtedy pewnie nie powinniśmy wychodzić :)
2
@Uukasz_93 Jak tacy yntelygenci dostają się na stołki? To jest niesamowite. A sama ustawa to jest jawna kpina z Polaków.
2
To jest dopiero skocznia ;)
1
@Eklerek Powinien napisać książkę pt. "Scotty w Neapolu". Bardzo się zmienił. Widać, że Dolce Vita mu służy :)
0
@draxidox Pamiętam jak u mnie na uczelni facet zaparkował centralnie na końcu podjazdu dla niepełnosprawnych i nie mogłem zjechać wózkiem, a się spieszyłem. Oczywiście padł argument "ja tylko na chwilę".
1
Pierniczki dla oponiarzy :)
A tu prawdziwe tory: https://zapodaj.net/plik-jVp1MKfwpS
11
Gracze na wigilii :)
0
@Transu96 Mak i rodzynki to świetne połączenie
1
@Sulimo Przecież to jest screen z gry Tetris 3D :)
0
@gumaz Lubię obie potrawy. Kompot oczywiście bez wędzonych owoców, a karp jest swojski więc mułu nie czuć
0
Opublikowane akta Epsteina to jakiś żart. Oczywiście chodzi o bezpieczeństwo narodowe. Ciekawe jakie kwiatki tam się znajdują...
3
W Zabrzu na ulice wyjechał świąteczny Leopard 1 :) Jest to akcja Muzeum Techniki Wojskowej.
0
@FCBparasiempre Tutaj @Danny Gaucho musi się wypowiedzieć. Innym nie wierzę ;)
3
Kompleks kulturalny w Waszyngtonie nazwany na cześć tragicznie zmarłego JFK zmienił nazwę na Trump-Kennedy Center. Ten człowiek jest niesamowity...
1
@Sulimo W AC Odyssey miałem tak samo z niedźwiedzim pancerzem. Nalatałem się by ubić kilka misiaczków, a dostałem jakiś marny pancerz
2
@Sulimo
Już się odmroziła 10 dni temu ;)
2
@Kgorecki2500
@Kessie
Potrzebujemy kogoś takiego!
https://zapodaj.net/plik-klPKVgNrdt ;)
4
https://x.com/eurorabbit/status/2001083958339977613
Gdyby Von Braun miał LinkedIn
0
@Roobo Masakra. Koleś mówił że s*a na biblię i chwalił się że był w ZOMO, a Braun się z nim łączy XD
0
@Roobo To Jaszczur jest w jego partii?
2
Gdy jesteś w trakcie wielkiej bitwy, a mama woła na obiad :)
0
@Culer9002 Ale Van Dijk? Bez Raphinhy? Słaba jedenastka
0
@T^L Były u nas różne cyrki, ale tam są o wiele częściej. W czasie pokoju nawalali się tak samo. Jao były u nas podobne to mi przypomnij
0
@GeneralXavi No tak. Zapomniałem, że organizacja takiej imprezy swoje kosztuje
0
Ukraiński parlament powinien jakąś galę MMA zorganizować. U nich takie sceny to normalność...
4
Jeśli szukacie ciekawych darmowych ebooków polecam Project Gutenberg:
( https://www.gutenberg.org/ ). Są tam głównie książki w języku angielskim. Po polsku jest niestety tylko 31 pozycji np. Treny, Pan Tadeusz, czy Sklepy Cynamonowe. Polecam głównie dlatego, że można tam znaleźć wiele perełek. Znalazłem na przykład dzieło rzymskiego wynalazcy i architekta Witruwiusza o architekturze.
https://www.gutenberg.org/files/20239/20239-h/20239-h.htm