Ja słyszałem, że będzie grała w lidze juniorów starszych i mój kolega będzie rywalizował z Messim na boisku ;) FC Barcelona vs Mierzynianka! Wielkie Derby!
Możesz mieć wolny RAM (np. ddr2), zawalony dysk jakimś wirusami, czy śmieciowymi programami, zawalone chłodzenie itd. Poza tym ta karta nie nadaje się do nowych gier bo ma za mało VRAM. Do dobrych wrażeń w Wieśku przydałby się nowy komp np. z gtx 1050 /1050 Ti
Część z was też zachowuje się jak dzikusy. A Propos @MateoRenzi to może sobie wejść na Onet, GW lub WP jak chce by przeważali "opozycjoniści". Poza tym trochę to słabe, że przestaje pisać bo jest więcej użytkowników mających inne poglądy. Jeszcze ten zwrot: "Do was i tak nic nie dociera". Serio? Przypominam, że nie masz jedynych prawdziwych poglądów...
W mojej szkole integracyjnej nauczycielki i dziewczyny przyszły na czarno i podczas lekcji koleżanka stwierdziła, że czemu matka ma się męczyć z niepełnosprawnymi. Gdy inna nauczycielka zwróciła uwagę to zaczęła mnie przepraszać i moich niepełnosprawnych kolegów.
0
Zachodniopomorskie
0
Mi prąd wysiadł i właczyłem tv gdy nasi prowadzili już 3:0.
1
http://aliez.me/live/po3hnj677od5y5/
0
Ja słyszałem, że będzie grała w lidze juniorów starszych i mój kolega będzie rywalizował z Messim na boisku ;) FC Barcelona vs Mierzynianka! Wielkie Derby!
0
Po prostu mamy właściwego człowieka na właściwym miejscu, a nie Smudy, Fornaliki i inne głupoty ;)
0
Działały ale teraz się popieprzyły.
0
Mi też wytłumaczysz? Serio nie wiem ;)
0
Meczosy.pl, f-soccer
1
Możesz mieć wolny RAM (np. ddr2), zawalony dysk jakimś wirusami, czy śmieciowymi programami, zawalone chłodzenie itd.
Poza tym ta karta nie nadaje się do nowych gier bo ma za mało VRAM. Do dobrych wrażeń w Wieśku przydałby się nowy komp np. z gtx 1050 /1050 Ti
0
Ale nie chodzi o sam RAM.
0
Na zawodowcu nastrzelałem nim wiele goli.
0
Oprócz wiedźmina 3. Ja mam i5 i gtx 660m i Wiesiek działałby na low z >= 30 fps.
Chyba, że pasuje ci taka wydajność:
0
W fifie zawsze gram 4-4-2 Polską ;) Ale jeśli chodzi o Milika to fifa jest mega nierealistyczna bo tam w reprze strzela dużo goli.
0
Tak z ciekawości jakiego masz kompa?
7
Chyba na froncie frustratki "feministki" kontra rząd.
0
Na bramkę może Ter Stegen, Kepa lub Oblak.
1
No dobra czyli trzeba po prostu czekać. Dzięki.
0
Zapomniałem ;) Chodziło o to czy przesyłka utknęła czy dzieje się coś innego? Ten komunikat mam od wczoraj.
0
Zamówiłem paczkę i jest wysłana UPS-em wg. sklepu i w śledzeniu paczki UPS mam taki komunikat: 10/04/2017 9:39 A.M.
Order Processed: Ready for UPS
0
Ja w dziale fcbarca?
0
Słaba karta graficzna(integra) i słaby pasywny procek, a do tego chłodzenie nie da rady i będzie throttling.
2
Część z was też zachowuje się jak dzikusy.
A Propos @MateoRenzi to może sobie wejść na Onet, GW lub WP jak chce by przeważali "opozycjoniści". Poza tym trochę to słabe, że przestaje pisać bo jest więcej użytkowników mających inne poglądy. Jeszcze ten zwrot: "Do was i tak nic nie dociera". Serio? Przypominam, że nie masz jedynych prawdziwych poglądów...
4
W mojej szkole integracyjnej nauczycielki i dziewczyny przyszły na czarno i podczas lekcji koleżanka stwierdziła, że czemu matka ma się męczyć z niepełnosprawnymi. Gdy inna nauczycielka zwróciła uwagę to zaczęła mnie przepraszać i moich niepełnosprawnych kolegów.
12
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Koncept One Plus 6 :
Podoba mi się wygląd tego telefonu. Ciekawe jak będzie wyglądał w rzeczywistości.
0
Nie moja wina, że jest tu tyle prowokatorów i trochę stukniętych ludzi... Wstawiłem to w celu informacyjnym, a nie wywołania gównoburzy.
0
Wolałbym być Messim ;) Ma kobietę, dzieci zrodzone naturalnie, a nie przy pomocy surogarki i gra w moim ulubionym klubie :)
0
Już musiałeś do polityki się odnieść...
0
Ale kupon ;) Fortuna szybko upadnie przez twoje działania.
0
Ja tylko podaję informację. Nie wiem, czy prawdziwa.