0

Nie moja wina, że jest tu tyle prowokatorów i trochę stukniętych ludzi... Wstawiłem to w celu informacyjnym, a nie wywołania gównoburzy.

0

Wolałbym być Messim ;) Ma kobietę, dzieci zrodzone naturalnie, a nie przy pomocy surogarki i gra w moim ulubionym klubie :)

0

Już musiałeś do polityki się odnieść...

0

Ale kupon ;) Fortuna szybko upadnie przez twoje działania.

0

Ja tylko podaję informację. Nie wiem, czy prawdziwa.

0

Lub jakieś porządne filmy, a nie jakieś badziewia typu Bruce wszechmogący i inne pierdy...

6

Strzelec z LV miesiąc temu przeszedł na islam.
Do ataku przyznało się ISIS.
(AMAQ/Reuters)

0

Dwa maile napisałem i czekam na odpowiedź.

1

Adblock dobry jest ;) Większość reklam nie ma szans.

0

Bo Polacy walczyli z Ruskimi jakbyś nie wiedział.Trudno by mieli pomagać Ślązakom gdy wielki komunistyczny wróg zaatakował i doszedł do Warszawy. A Propos węgla to i tak w domu palę drewnem więc tyłek mi nie zmarznie gdy zabraknie waszego wungla ;)

0

Kablem Toslink chyba tak ale nie jestem pewny.

0

Mógł w szpitalu się zarazić.

0

Może mam pecha.

0

Może to był członek mafii? Równie dobrze to mógłby być psychol, który legalnie kupił broń bo zawaliła weryfikacja.

0

Wiedźmin 3 GOTY na przykład.

2

Jak ktoś chce to i tak nielegalnie zaopatrzy się w broń. Poza tym podczas wojny łatwiej jest przeżyć z bronią bo można obronić się przed bandytami i polować na zwierzynę.

0

Dziękuję za pocieszenie ;) Zawsze biorę za pobraniem gdy nie znam sklepu.

0

Kupował ktoś przez Internet w sklepie 4console?
Zamówiłem PES 18 ps4 z zapłatą przy odbiorze i od czwartku czekam na przesyłkę. Status ciągle jest ten sam: "przygotowanie w toku".

5

Ciekawe, czy Neymar jest zachwycony strefami no go zone w tym cudownym Paryżu ;)

1

Grafa z tego roku będzie działać świetnie ale gdy wyjdzie Volta i Navi to twój procek może spowalniać kartę i będziesz miał "bottleneck". Twój komp z takim gtx 1070, 1080 byłby mega zaje*isty ;) Chciałbym takiego mieć...

0

Ważniejsi są ludzie, a nie konstytucja. Poza tym strzelanie do ludzi protestujących i pałowanie ich nie jest zgodne z konstytucją.

4

Poza tym Unia miesza się tam gdzie ma interesy. Czepiają się Polski bo obecny rząd nie wypełnia ich rozkazów... Nie mówiąc o Nord Streamie gdzie unia ma podejście typu: "Co tam głupie polaczki będą nam mówić".
BTW gratuluję Brytanii Brexitu bo nie będą musieli być pod batutą Niemiecką.

4

Powiedz to @Hoeniker i @MateoRenzi :)

0

Bo władze tamtej ligi powiedziały, że w przypadku niepodległości przyjmą Barcelonę do siebie ;)

0

No tak zapomniałem o kasie :)

0

Wyzysk? Niemcy bardziej wyzyskiwali te tereny. Poza tym gwara śląska jest bardzo podobna do języka polskiego.

0

A jak La Liga się nie zgodzi? lub Katalonia odmówi Barcelonie gry w lidze hiszpańskiej?

1

Jeśli Katalonia by się odłączyła to będą nas czekać hity ligi katalońskiej np. Barca-Espanyol lub Barca-Girona ;)

0

Ale chyba nie jesteś za włączeniem Śląska do Niemiec lub utworzeniem państwa Śląsk?

0

Hiszpańska policja otworzyła ogień wobec protestujących w obronie urn wyborczych(kule były gumowe). Dwie osoby ranne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?