Masz rację bo konsole wychodzą raz na 6-8 lat. Poza tym jeśli kogoś stać to czemu ma nie kupować nowego sprzętu. Chyba, że ktoś głoduje i chodzi w łachmanach by co roku sobie sprawić...
Interesuje mnie Barca, Liverpool i parę innych zespołów, a Bayernu po prostu nie znoszę. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem, który zna wszystkie staty i zawodników.
Neuer by raczej obronił strzał Alvesa i Cavaniego. Ten Ulerich grał faktycznie bardzo słabo. Ale tak naprawdę cały Bayern zawiódł. Obrona poruszała się jak dzieci we mgle...
Mam rozprawkę : Czy ludzie podejmujący działania dla osiągnięcia wyższego celu potrzebują przywódcy? Mam to potwierdzić przykładami z literatury. Ma ktoś jakiś przykład?
Mam nadzieję, że do nich nie dojdzie ale Bliski Wschód jest bardzo niestabilnym rejonem szczególnie, że Iran, Irak i Turcja są przeciwni, a Izrael popiera dążenia Kurdów.
Oby zestrzelili i pokazali gdzie jest miejsce PK ;) Poza tym możemy być świadkami kolejnego konfliktu na Bliskim Wschodzie bo Kurdowie chcą by powstało niepodległe państwo Kurdystan, a Erdogan i Iran im grożą. Nie mówiąc o gościu z Iraku który nazywa Kurdystan państwem sekciarskim.
Zależy ile masz pieniędzy. Jeśli chodzi o dźwięk to takie rozwiązanie jest najlepsze. Mam połączone ps4 optykiem z amplitunerem (Yamaha) i jest bardzo dobry dźwięk. Głośniki są podłączone do ampli. Możesz kupić również głośniki z gniazdem TOSLINK lub przejściówkę toslink jack i tak połączyć ale nie gwarantuję, że będzie dobry dźwięk bo nie próbowałem.
0
Znacie sklep internetowy z grami, który szybko realizuje zamówienia ?
0
Masz rację bo konsole wychodzą raz na 6-8 lat.
Poza tym jeśli kogoś stać to czemu ma nie kupować nowego sprzętu. Chyba, że ktoś głoduje i chodzi w łachmanach by co roku sobie sprawić...
2
Interesuje mnie Barca, Liverpool i parę innych zespołów, a Bayernu po prostu nie znoszę. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem, który zna wszystkie staty i zawodników.
0
Nie interesowałem się nigdy Bayernem. Tylko jak Lewy do nich dołączył to co jakiś czas zerkam na ich mecze.
1
Dzięki za informacje ;)
3
Oczywiście, że polecieć ;) Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca więc nie zrezygnowałbym dla pięciu meczów.
0
Kto to jest ten Sagnol?
0
Priv.
1
Neuer by raczej obronił strzał Alvesa i Cavaniego. Ten Ulerich grał faktycznie bardzo słabo. Ale tak naprawdę cały Bayern zawiódł. Obrona poruszała się jak dzieci we mgle...
0
Grasz może z option file?
0
Lepsze od f-soccer?
1
f-soccer ale musisz zainstalować to z nieoficjalnych źródeł bo usunęli z Google Play.
Np. stąd https://m.apkpure.com/f-soccer/com.klivefootball.fsoccer
0
Ja gdzieś nad morzem spotkałem żmiję zygzagowatą i ominąłem ją szerokim łukiem bo na środku ścieżki pełzała.
1
Są ale nie są groźne ;)
0
Mi spadł Huawei p9+ ze stołu na podłogę(ok. 60 cm) i nic się nie stało.
0
Mam rozprawkę : Czy ludzie podejmujący działania dla osiągnięcia wyższego celu potrzebują przywódcy? Mam to potwierdzić przykładami z literatury. Ma ktoś jakiś przykład?
1
U mnie też ogórkowa ;)
0
Grasz z Option File ?
0
Masz PES-a 18? Jeśli tak to jakie wrażenia bo chcę go zakupić na ps4.
0
Ja już mam zamarynowane podgrzybki ;)
0
1 z diagnozy z chemii bo nie miałem kiedy ją napisać, 4 z diagnozy z polskiego i 4 z kartkówki z chemii.
0
Mam kolegę w wieku 16 lat i gra w Mierzyniance jako pomocnik. Całkiem nieźle mu idzie. Mam nadzieję, że jakiś "poważny" klub go kiedyś zauważy ;)
0
Mam nadzieję, że do nich nie dojdzie ale Bliski Wschód jest bardzo niestabilnym rejonem szczególnie, że Iran, Irak i Turcja są przeciwni, a Izrael popiera dążenia Kurdów.
3
Oby zestrzelili i pokazali gdzie jest miejsce PK ;) Poza tym możemy być świadkami kolejnego konfliktu na Bliskim Wschodzie bo Kurdowie chcą by powstało niepodległe państwo Kurdystan, a Erdogan i Iran im grożą. Nie mówiąc o gościu z Iraku który nazywa Kurdystan państwem sekciarskim.
3
Dlatego wracam do PES-a po ośmiu latach.
0
O co poszło? BTW ja zrobię to samo ;)
0
Nie bo MS zablokował przesył plików ;)
0
http://www.mediafire.com/file/1227100ge82m4z1/FBNZ+OptionFile+2018+Version+1.5+ALL+IN+ONE.rar
0
Zależy ile masz pieniędzy. Jeśli chodzi o dźwięk to takie rozwiązanie jest najlepsze. Mam połączone ps4 optykiem z amplitunerem (Yamaha) i jest bardzo dobry dźwięk. Głośniki są podłączone do ampli. Możesz kupić również głośniki z gniazdem TOSLINK lub przejściówkę toslink jack i tak połączyć ale nie gwarantuję, że będzie dobry dźwięk bo nie próbowałem.
0
Musisz kupić kabel TOSLINK i podłączyć do wyjścia w konsoli, a drugą końcówkę do wejścia w amplitunerze, wieży.