@Gibbon_FCB Tylko, że śo to trochę inna pozycja i w odpowiednim systemie taki piłkarz da sobie radę bez dawnej szybkości. U napastników jest z tym trochę gorzej.
Kamil Grabara tego lata odejdzie z Wolfsburga i przeniesie się do... 🏴 PREMIER LEAGUE!
Reprezentant Polski bez względu na finisz sezonu w Bundeslidze, po sezonie opuści ligę i wróci do Anglii! Nowym klubem bramkarza ma być któryś z zespołów w Premier League!
@Cule1019 Sądząc po specyfikacji powinien jeszcze dać radę. Oczywiście głównie na średnich z DLSS. Forza jest dostosowana do padów bo była to gierka na Xboxa i nie jest to symulator więc dobrze się gra na padzie. Masz tam wyścigi singleplayer. Multi polega na tym że możesz ścigać się z innymi i możesz walczyć o najlepsze czasy itd.
Kurwa co ja usłyszałem, miłość do futbolu zaprowadziła mnie na końcówkę meczu Valencia - Rayo. Leci jakaś chujowa wrzutka Rayo trzy piętra nad napastnikiem, komentator nr 1 coś gada że Alemão w polu karnym a Leszek Orłowski na to: Ale mão piłek dostaje. I 10 sekund ciszy hahahaha https://t.co/hYjNJWcOdk">pic.twitter.com/hYjNJWcOdk
@Safrani Też ciekawe jak póǰdzie współpraca z Foxconn. Wcześniej było Geely, ale stracili cierpliwość przez opieszałość Polski. Foxconn w porównaniu do poprzedników nie ma takiego doświadczenia w produkcji aut. Mają za to ogromny kapitał i chcą wejść na poważnie do gry w motoryzacji.
Wiadomo, bo powinni przywdziać fraki i udać się limuzynami do Palau de la Música Catalana gdzie przy muzyce klasycznej świętowaliby zdobycie mistrzostwa, a potem skoczyliby na uroczystą kolację XD
@Sulimo W ustawieniach rozgrywki pobaw się suwakami. Ustaw prędkość i przyspieszenie swoją i komputera na 50. Wprowadzili niby tryb realistyczny, ale dla mnie był zbyt wolny i ciężko się grało szybkimi napastnikami.
0
Team Verstappena długo prowadził w Nürburgring 24h, ale pechowo 3 godziny przed końcem zdarzyła się awaria i wycofali się z wyścigu. Pech Maxa.
https://wrc.net.pl/24h-nurburgring-dramatyczny-koniec-wyscigu-maxa-verstappena-ogromny-cios-dla-zespolu/
6
Max go wyprzedza, a on se śpiewa :)
0
@ObiektywnyGosc Przypomniałeś mi, że się odbywa i chwilę oglądałem. Widzę, że team Maxa prowadził.
0
@Gibbon_FCB Tylko, że śo to trochę inna pozycja i w odpowiednim systemie taki piłkarz da sobie radę bez dawnej szybkości. U napastników jest z tym trochę gorzej.
0
@Katalończyk 99 Śmieję się. Ale nawet jak pokonają St Pauli to i tak muszą baraż o utrzymanie wygrać, więc wszystko jest możliwe :)
4
Najpierw spuści Wolfsburg z Bundesligi, a potem ucieknie do PL :)
0
@Encore Cherki marnował się w tym Lyonie.
0
@Cule1019 Sądząc po specyfikacji powinien jeszcze dać radę. Oczywiście głównie na średnich z DLSS. Forza jest dostosowana do padów bo była to gierka na Xboxa i nie jest to symulator więc dobrze się gra na padzie. Masz tam wyścigi singleplayer. Multi polega na tym że możesz ścigać się z innymi i możesz walczyć o najlepsze czasy itd.
5
Chińczyk parodiuje Trumpa. Świetny jest :)
0
@Criss18Barca Nie byliśmy gotowi na taką współpracę :)
12
Leszek Orłowski proszę Państwa XD
4
@MirusAmisz Gigant popkultury
2
@Dari0G Bo każdy pijak to złodziej!
2
@Zoker Czyli zarabia tyle ile taki lepszy piłkarz z Ekstraklasy
2
@Safrani Też ciekawe jak póǰdzie współpraca z Foxconn. Wcześniej było Geely, ale stracili cierpliwość przez opieszałość Polski. Foxconn w porównaniu do poprzedników nie ma takiego doświadczenia w produkcji aut. Mają za to ogromny kapitał i chcą wejść na poważnie do gry w motoryzacji.
1
@michaleu Idealny na zatwardzenie XD
4
Wiadomo, bo powinni przywdziać fraki i udać się limuzynami do Palau de la Música Catalana gdzie przy muzyce klasycznej świętowaliby zdobycie mistrzostwa, a potem skoczyliby na uroczystą kolację XD
3
@FcPortoFan1999 Ja. Obalimy władzę, a La Rambla będzie nowym rządem! Żołnierze do pomocy pewnie też tu jacyś się znajdą.
1
@draxidox No i dobrze. Nie zliczę ile razy wózkiem u siebie w mieście nie mogłem przejechać chodnikiem, bo jakiś inteligent cały sobie zajął...
0
@Sulimo Emocjonalny chłop. No i dobrze
2
@mordini123 Już nie mogę się doczekać Iwańskiego komentującego z podnieceniem poczynania portugalskiego pięknisia...
0
@Pablozeusz Jeszcze pewnej zimnej substancji brakuje do polania ;)
4
Ratajski tak się nawygrywał, że aż nowy telefon kupił XD
1
@Zoker Oryginalnie. Myślisz jak Guardiola :)
1
@MichalZZZ Nie ma sprawy. Jak masz jeszcze jakieś pytania dot. podróży z wózkiem to pisz na priv.
2
@MichalZZZ Jestem taką osobą i spokojnie nikt niczego nie sprawdza :)
0
@Sulimo W ustawieniach rozgrywki pobaw się suwakami. Ustaw prędkość i przyspieszenie swoją i komputera na 50. Wprowadzili niby tryb realistyczny, ale dla mnie był zbyt wolny i ciężko się grało szybkimi napastnikami.
0
@LAMC_10 To trzeba pieluchy piłkarzom założyć i wtedy dadzą radę.
0
@Czajka90 Ciekawe czy się utrzymają na długim dystansie.
4
@maroon Ależ jest! Wystarczy napić się Guinnessa