0

Team Verstappena długo prowadził w Nürburgring 24h, ale pechowo 3 godziny przed końcem zdarzyła się awaria i wycofali się z wyścigu. Pech Maxa.
https://wrc.net.pl/24h-nurburgring-dramatyczny-koniec-wyscigu-maxa-verstappena-ogromny-cios-dla-zespolu/

6


Max go wyprzedza, a on se śpiewa :)

0

@ObiektywnyGosc Przypomniałeś mi, że się odbywa i chwilę oglądałem. Widzę, że team Maxa prowadził.

0

@Gibbon_FCB Tylko, że śo to trochę inna pozycja i w odpowiednim systemie taki piłkarz da sobie radę bez dawnej szybkości. U napastników jest z tym trochę gorzej.

0

@Katalończyk 99 Śmieję się. Ale nawet jak pokonają St Pauli to i tak muszą baraż o utrzymanie wygrać, więc wszystko jest możliwe :)

4


Najpierw spuści Wolfsburg z Bundesligi, a potem ucieknie do PL :)

0

@Encore Cherki marnował się w tym Lyonie.

0

@Cule1019 Sądząc po specyfikacji powinien jeszcze dać radę. Oczywiście głównie na średnich z DLSS. Forza jest dostosowana do padów bo była to gierka na Xboxa i nie jest to symulator więc dobrze się gra na padzie. Masz tam wyścigi singleplayer. Multi polega na tym że możesz ścigać się z innymi i możesz walczyć o najlepsze czasy itd.

5


Chińczyk parodiuje Trumpa. Świetny jest :)

0

@Criss18Barca Nie byliśmy gotowi na taką współpracę :)

12


Leszek Orłowski proszę Państwa XD

4

@MirusAmisz Gigant popkultury

2

@Dari0G Bo każdy pijak to złodziej!

2

@Zoker Czyli zarabia tyle ile taki lepszy piłkarz z Ekstraklasy

2

@Safrani Też ciekawe jak póǰdzie współpraca z Foxconn. Wcześniej było Geely, ale stracili cierpliwość przez opieszałość Polski. Foxconn w porównaniu do poprzedników nie ma takiego doświadczenia w produkcji aut. Mają za to ogromny kapitał i chcą wejść na poważnie do gry w motoryzacji.

1

@michaleu Idealny na zatwardzenie XD

4

Wiadomo, bo powinni przywdziać fraki i udać się limuzynami do Palau de la Música Catalana gdzie przy muzyce klasycznej świętowaliby zdobycie mistrzostwa, a potem skoczyliby na uroczystą kolację XD

3

@FcPortoFan1999 Ja. Obalimy władzę, a La Rambla będzie nowym rządem! Żołnierze do pomocy pewnie też tu jacyś się znajdą.

1

@draxidox No i dobrze. Nie zliczę ile razy wózkiem u siebie w mieście nie mogłem przejechać chodnikiem, bo jakiś inteligent cały sobie zajął...

0

@Sulimo Emocjonalny chłop. No i dobrze

2

@mordini123 Już nie mogę się doczekać Iwańskiego komentującego z podnieceniem poczynania portugalskiego pięknisia...

0

@Pablozeusz Jeszcze pewnej zimnej substancji brakuje do polania ;)

4


Ratajski tak się nawygrywał, że aż nowy telefon kupił XD

1

@Zoker Oryginalnie. Myślisz jak Guardiola :)

1

@MichalZZZ Nie ma sprawy. Jak masz jeszcze jakieś pytania dot. podróży z wózkiem to pisz na priv.

2

@MichalZZZ Jestem taką osobą i spokojnie nikt niczego nie sprawdza :)

0

@Sulimo W ustawieniach rozgrywki pobaw się suwakami. Ustaw prędkość i przyspieszenie swoją i komputera na 50. Wprowadzili niby tryb realistyczny, ale dla mnie był zbyt wolny i ciężko się grało szybkimi napastnikami.

0

@LAMC_10 To trzeba pieluchy piłkarzom założyć i wtedy dadzą radę.

0

@Czajka90 Ciekawe czy się utrzymają na długim dystansie.

4

@maroon Ależ jest! Wystarczy napić się Guinnessa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?