1

@FcPortoFan1999 Ja mogę być. Zagram sobie w FM w realu :)

0

@reloaded Miałem rezonans kręgosłupa i nie było źle. Jest tylko trochę głośno i ciemno. Mi udało się nawet zdrzemnąć. Nie ma czego się bać. Gorszy był kontrast przy TK, bo podają pod ciśnieniem i robi ci się gorąco i masz uczucie jakbyś miał się posikać.

1

@krycha2201 Uważaj, bo jeszcze się natkniesz tam na Lewego w dwuznacznej sytuacji z Anną XD

0

@PaprykFCB Padłyby Ci uszczelki i tyle z tej jazdy ;)

1

@TR3YWAY Tylko Pedri musiał by być tym hiszpańskim instruktorem :)

3

@Zoker Wychowanek Club Brugge. Za dużo o nim nie wiadomo, bo dopiero go awansowali do pierwszego zespołu. W młodzieżowej LM podobno dobrze wypadł i do finału doszedł.

0

@BulaKG Niektóre utwory nawet wpadają w ucho, ale z wyglądu tak średnio bym powiedział

1

@Giwera To niech @July_6_BcN działa i uratuje go przed łysizną :)

0

@Encore Cieszysz się @Frimpong ? Potężny łysol na dłużej w Liverpoolu :)

0

@Forza_Juve A kto to był? Piłkarz Juve?

2


Hiszpania ojczyzną łysienia :)

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe co szczecińska Pogoń dzisiaj pokaże

1

@norbi77 Przechodziłem na PS3, a i tak był cudny. Nie mogłem się oderwać. Ciągle było popłynę jeszcze tylko tam i kończę :)

4

Wiedzieliście, że w pełni autonomiczne auta (np. Waymo) potrzebują nawet kilkaset GB pamięci RAM? Znalazłem info o 300 GB. Do tego dochodzi pamięć do GPU. Swoją drogą rynek robotaksówek szybko się rozwija. Waymo (Alphabet/Google) odnotowało w marcu tego roku 500 tys. płatnych przejazdów w ciągu tygodnia. W Chinach można je spotkać na ulicach 20 największych miast. W Europie należąca do Volkswagena MOIA zamierza wejść na ulice Berlina. Co o nich myślicie?

1

@Kgorecki2500 W sumie koty pływały kiedyś na statkach i łapały gryzonie, więc to jest realistyczne :)

5


Przerwa w finale MŚ ma trwać 25 minut, bo wystąpi Coldplay. Musieli koniecznie wcisnąć halftime show. Ach te Stany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Witekk10 "Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, Wagner" :)

0

@AmigoBlancos I bardzo dobrze. Przegrywający wysoko Real to dobry Real.

1

@Eklerek Ciekawe co Flick by zrobił z taką kasą.

2

@Comentateiro Oby potężny Bayern dokończył swoje dzieło zniszczenia :)

4

@Comentateiro Lenglet :)

7


Lampard się odbił. Niezłe osiągnięcie.

1

@lithotripter W RDR 3 będą się kurczyć nawet jaja głównego bohatera XD

3

@4drian0 Profesor Yamal :) Oby jutro zagrał na kosmicznym poziomie.

2

Dwie trivele Yamala i wyrównają ;)

3


Stópkarze są czasami przydatni XD Tym razem odkryli, że zdjęcie mające skompromitować panią polityk przedstawia kogoś innego. Swoją drogą nie wiedziałem o istnieniu Wiki Feet...

0

@A4ron Vicario jest kontuzjowany. To dlatego Czech jest w pierwszym.

0

0

@Terapuls Ja jeszcze nie odważyłem się na Linuksa, ale Microsoft coraz bardziej mnie irytuje zmianami w Windowsie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?