🇧🇦 Sergej Barbarez na konf. prasowej po wywalczonym awansie na Mundial: "Uwierzcie mi, ja czekam tylko na 12. czerwca i godzinę 21. naszego czasu, żeby usłyszeć wtedy nasz hymn. To jest moje życiowe marzenie." Po czym złamał mu się glos i poleciały łzy. https://t.co/1mEWijvUbD">pic.twitter.com/1mEWijvUbD
1. Stan Tymiński, który w 1990 roku wszedł razem z Wałęsą do II tury wyborów prezydenckich, był wczoraj gościem w Kanale Zero.
2. Na wstępie opowiedział o swojej wizycie w Peru, którą tak dobrze wspomina, że podczas opowieści aż się… https://t.co/9CrKjutHVi">pic.twitter.com/9CrKjutHVi
@macio_944 W V fizyka była dosyć prosta, więc teraz pewnie chcą nawiązać do czwórki. Szkoda, że wychodzi najpierw na konsole. Ciekawe jakie wymagania będą na pc.
5
A jak tam Wasze baranki? ;)
1
@michaleu Pamiętam mecze oglądane przy kominku :)
3
@Fog_W_1899 Edin to legenda. Taki piłkarski Kasai :)
9
Oby Bośnia dobrze się zaprezentowała na MŚ.
0
@Kinginiesta
Za ten wślizg
0
@Popitek12 Ale złoto nie ma walorów smakowych Popitku
3
@blakkudium Za bardzo przypomina Inter Mediolan
0
Te media już tak nie mają o czym pisać, że piszą o cenach posiłków jakie piłkarze zjedli XD Swoją drogą typowe ceny w knajpie w dużym mieście.
1
@maroon Oby Urbanówka zmiotła ich jak szczecińscy studenci klopsiki z talerza w IKEA :)
0
@takisobiektos Kurde finał LM Barcelony coraz bardziej prawdopodobny :)
2
@Karol145 Niech jeszcze zapobiegnie wojnie @Faro i @Jakchcesz XD
1
@AssisMoreira Dawid Ogrodnik
2
@Arkon Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich :)
0
@Zoker
W przypadku obniżenia akcyzy byli "za".
1
@Safrani A jakby był @Kgorecki2500 ? :)
0
NIESTETY tracimy gola XD
2
@FcPortoFan1999 Strzelić gola więcej
0
@Karol145 Wejdź na priv
10
Kolejny Pokemon Grzegorza Brauna. Tym razem wariat z czarną teczką i telepata Stan Tymiński. Ciekawe czy go na listę wezmą.
0
@BorzyKrzys Byłeś w FIAT Lingotto? Tam można wejść na dach z torem gdzie kiedyś testowano auta. Podobno świetny widok stamtąd jest
1
@macio_944 W V fizyka była dosyć prosta, więc teraz pewnie chcą nawiązać do czwórki. Szkoda, że wychodzi najpierw na konsole. Ciekawe jakie wymagania będą na pc.
1
@Rupert_Haubica Może jest głupie, ale na razie jakoś to działa :)
9
@KrychaFCB Dobry Vini! Masz tu eklerkę XD
2
@Bykunn Też jestem pan pytalski w takich sytuacjach i raz dzięki temu uniknąłem kroplówki przeznaczonej dla kogoś innego :)
4
@Giwera Szkoda, że jeszcze większego dekoltu nie miała...
0
@Faro Ich dań też nie jadłem, ale kombinacje smaków już tak :)
1
@FCB_dimiC Lambo Urus :)
Kilkulatek jest do wyrwania w twoim budżecie. Ja osobiście wziąłbym z salonu ale co kto woli
7
@Faro Dla mnie najlepszymi kucharzami LR są @Kluivert_P i @MesQueUnClub_87
0
@BorzyKrzys Lubię Houlta, Hindsa, Firtha i Stronga, więc obejrzę z ciekawości. A ta Adele już gdzieś grała?
1
@Kgorecki2500 A kurczak jak zrobiony? Smażysz, pieczesz?