@takisobiektos Z USA akurat się pomyliłeś bo od 2018 roku odbywają się tam rozgrywki w ramach National Volleyball Association. Dodatkowo w przyszłym roku będzie inauguracja ligi dla kobiet. Poza tym w Stanach bardzo prężnie działają ligi uniwersyteckie. Oczywiście tamtejsza siatkówka nie ma podjazdu do koszykówki, footballu amerykańskiego, czy hokeja ale w ostatnim czasie zaczyna się rozwijać.
@abram3k Gdyby Amerykanie mieli tak dobrą ligę siatkarską jak nasza PlusLiga to byłoby inaczej. Poza tym z kim oni mają rywalizować na kontynencie? Z Meksykiem? Z Kanadą? A Europa siatkówką stoi. Przecież Polska, Słowenia, Serbia, Francja, czy Włochy to silne i bardzo groźne drużyny. A tak poza tym to mamy płakać, że nasi są jedną z najlepszych reprezentacji na świecie, czy co?
@bartas97@kostek579 Emeryci tacy jak Modrić, czy Kroos, parkingowy fighter Fede oraz młokosy pokroju Camavingi i Tchouameniego nie robią wrażenia. Jedynie Bellingham i Güler się do czegoś nadają. P.S. A tak przy okazji to ja sobie tylko żartuję żeby poddymić kibiców pewnego madryckiego klubu ;)
@Ojciec5tkidzieci No cóż w polskiej polityce zmiana "barw" jest często spotykana i już mnie nic nie zdziwi. Jeśli chodzi o Konfederację to na pewno mojego głosu nie dostanie m.in. przez obecność w jej szeregach Braunów, czy innych Płaczków, którzy nie mają nic ciekawego do zaproponowania i przyciągają do siebie skrajne elementy polskiego społeczeństwa.
@MrKozamm@Comentateiro Z droższych rzeczy nie polecam t-shirtów marki Guess. Może wyglądają dobrze, ale już kilka mi się rozciągnęło tak że tylko do spania się nadają :)
@LS Widziałem dzisiaj w tv i też uważam, że jest dobrze zrobiony. Właśnie tak powinno się przedstawiać historię: atrakcyjnie, a zarazem merytorycznie :)
@kondzix2115 Konfederacja to żaden wybór. Nie posiadają żadnego poważnego programu, a jak coś się nie zgadza to okazuje się że to był tylko żart. Dziwię się ludziom głosującym na partię pełną radykalnych oszołomów, którzy są tolerowani przez szefostwo partii.
0
@takisobiektos Z USA akurat się pomyliłeś bo od 2018 roku odbywają się tam rozgrywki w ramach National Volleyball Association. Dodatkowo w przyszłym roku będzie inauguracja ligi dla kobiet. Poza tym w Stanach bardzo prężnie działają ligi uniwersyteckie. Oczywiście tamtejsza siatkówka nie ma podjazdu do koszykówki, footballu amerykańskiego, czy hokeja ale w ostatnim czasie zaczyna się rozwijać.
0
@abram3k Gdyby Amerykanie mieli tak dobrą ligę siatkarską jak nasza PlusLiga to byłoby inaczej. Poza tym z kim oni mają rywalizować na kontynencie? Z Meksykiem? Z Kanadą? A Europa siatkówką stoi. Przecież Polska, Słowenia, Serbia, Francja, czy Włochy to silne i bardzo groźne drużyny. A tak poza tym to mamy płakać, że nasi są jedną z najlepszych reprezentacji na świecie, czy co?
6
@Comentateiro Pieluchy też będą potrzebne :)
0
@bartas97 @kostek579 Emeryci tacy jak Modrić, czy Kroos, parkingowy fighter Fede oraz młokosy pokroju Camavingi i Tchouameniego nie robią wrażenia. Jedynie Bellingham i Güler się do czegoś nadają.
P.S. A tak przy okazji to ja sobie tylko żartuję żeby poddymić kibiców pewnego madryckiego klubu ;)
0
@bartas97 Na szczęście Real ma słabą pomoc (jeden Bellingham wiosny nie czyni) i nawet jak przejdzie to nie wykorzystają jego potencjału :)
0
@Deviler Jeszcze puśćcie sobie disco polo w tle żeby osiągnąć szczyt wieśniactwa :)
0
@Nano22 A powiedział Ci "Szczęść Boże"? Może to Grzegorz Braun XD
2
No i pogromcy naszych siatkarzy - Słoweńcy dostali łomot 3:0 od Samurajów :)
1
@MesQueUnClub96 Owsianka i chłodnik z botwinki
0
@masa11 Też Polsat może się zainteresować, bo C+ mnóstwo na Ekstraklasę wydało i będą mniej konkurencyjni.
0
@Ojciec5tkidzieci No cóż w polskiej polityce zmiana "barw" jest często spotykana i już mnie nic nie zdziwi. Jeśli chodzi o Konfederację to na pewno mojego głosu nie dostanie m.in. przez obecność w jej szeregach Braunów, czy innych Płaczków, którzy nie mają nic ciekawego do zaproponowania i przyciągają do siebie skrajne elementy polskiego społeczeństwa.
0
@Gaucho Robię screena i zobaczymy czy miałeś rację ;)
2
@Kapitan hawk Idealny kompan do piwka ;)
2
Raków do boju! Podbijcie Tallin :)
2
@MrKozamm @Comentateiro Z droższych rzeczy nie polecam t-shirtów marki Guess. Może wyglądają dobrze, ale już kilka mi się rozciągnęło tak że tylko do spania się nadają :)
2
@escarabajo Niesamowite, że silne kluby dalej nabierają się na Moratę. Przecież to kasztan totalny :)
4
https://www.facebook.com/reel/238637735676088
Messerschmitt Me 262 - pierwszy użyty bojowo myśliwiec o napędzie odrzutowym
13
@Messibestplayerintheworld Co jak co, ale celebrować i imprezować to Joan zdecydowanie potrafi :)
0
@DonCarletto Z kolei Mynsien interesuje się Mamardashvilim z Valencii
1
@DonCarletto Yann Sommer jest podobno głównym kandydatem.
0
@DonCarletto De Gea od lat jest cieniem samego siebie, więc bardzo dobry ruch.
1
@LS Widziałem dzisiaj w tv i też uważam, że jest dobrze zrobiony. Właśnie tak powinno się przedstawiać historię: atrakcyjnie, a zarazem merytorycznie :)
0
@hayek Szczególnie tam gdzie "wyzwalała" Armia Czerwona :)
1
Ten Raków jest niesamowity. Superpuchar Polski, a na boisku w ich barwach tylko jeden Polak XD
2
@Janas11224 Bo jest Anglikiem. Klubu PL zawsze przepłacają za rodaków :)
0
@JarekS Tak, ale jest jeszcze poziom europejski gdzie nie możemy sobie pozwolić na kolejne kompromitacje.
2
@takisobiektos Aż korci żeby dopisać "l" do nazwiska. Niedość, że burak to jeszcze incel :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja bym chciał się dowiedzieć jak dobierasz prędkość jazdy pociągu. Jakie są ograniczenia prędkości?
10
@kondzix2115 Konfederacja to żaden wybór. Nie posiadają żadnego poważnego programu, a jak coś się nie zgadza to okazuje się że to był tylko żart. Dziwię się ludziom głosującym na partię pełną radykalnych oszołomów, którzy są tolerowani przez szefostwo partii.
0
@Artysta9 Temu panu już dziękujemy. Wypisujesz masakryczne bzdury.