0


Kłopoty, kłopoty Trumpa XD Nie ma to jak omawiać i przekazywać tajne dokumenty na polu golfowym.

5

https://zapodaj.net/plik-sa3IYP2vfy
Nie wiedziałem, że Düsseldorf jest taki ładny. Świetna decyzja niemieckich urbanistów, bo znacznie zwiększyli estetykę miasta zachowując drogę (biegnie tunelem pod spodem). W Bostonie również zrobiono coś takiego (Big Dig), ale na ogromną skalę https://i.imgur.com/JbgPur6.jpg

1

@dniel To zależy. Jak jest młody z, a jak nie to bez ;) A z zasmażką lubisz?

2

@kuz Ciekawe ile hajsu wyciągnąłby @Rust_Cohle gdyby chodziło o transfer @MesQueUnClub96

1

Czyli będzie "@DaniParejo es CULER"? Admin konta Barcy już nie musi pisać ;)

4

@tomek8756 Przecież wiadomo kto jest jej wymarzonym mężczyzną ;) Widzisz tę radość z bliskości Januszka?


0

A nasi zachodni sąsiedzi tracą seta nawet z Kitajcami XD

0

@michal26 Ale czemu akurat dwa a nie trzy? Przecież to jest totalnie bez sensu

2

@Memtzen07 Tak jak zwykle w przypadku Konfy - zupełnie nic :)

13


A tu Grupa Najmana, ale gościu tweeta źle podpisał XD

0

@Emhyr Wiesz możliwe jest to, że część służb nie chce podejmować z nimi walki. Grupa Wagnera wśród wojskowych w Rosji ma respekt przez te długotrwałe walki o Bachmut.

1

@barcanawieki A teraz GIW stwierdził, że "Na chwilę obecną, nie ma żadnych dowodów, a w szczególności wyników badań laboratoryjnych, które mogłyby stanowić przesłankę do twierdzenia, że opisywane w mediach objawy, obserwowane u kotów, wynikają z zakażenia wirusem grypy ptaków i nastąpiły po zjedzeniu surowego mięsa jakiegokolwiek gatunku zwierzęcia rzeźnego, znajdującego się w legalnym obrocie, a pozyskanego w zatwierdzonych rzeźniach, w których przeszły badania przed - i poubojowe".

2

@kubix05 Ciekawe jak w MI: Dead Reckoning zagra

14

@PIWOSZ89 Zgłaszam się :) Jest świetnie, bo nie trzeba się grubo ubierać. Ja się dobrze czuję w takich temperaturach

1

@Emhyr To były eliminacje do Euro :)

0

@Zoker A z czym najczęściej jadasz? Ja ser, szynka, kukurydza i na wierzchu ketchup

0

Od dziecka obejrzałem chyba każdy mecz Polski o punkty/na turniejach, ale to co się dzisiaj odwaliło to brak słów...

1

Oni po prostu chcieli nam dać więcej emocji ;)

0

Ufff faul na szczęście...

0

@Herato Zobaczymy po rewanżach z Czechami i Albańczykami ;)

1

@AFA90 Kto wie tam wszystko jest możliwe. Ja tam tylko na ławkę bym go wziął. Też ciekawe czy Goncalo Ramos utrzyma formę z tego sezonu.

2

@Kgorecki2500 Kazachstan, Francja i Ukraina już mi w poprzednich eliminacjach psuły kupony, więc odpuściłem.

1

@Kgorecki2500 Nie jakoś okazale, bo 65 zł z 20 zł wkładu ale zawsze coś

4

@escarabajo i wygrywa mi kupon! Teraz musi przejść do Barcy ;)

0

@AmigoBlancos Poza tym Tedesco tak jak Martinez nie potrafi utrzymać gwiazd w ryzach

1

@Kgorecki2500 A Turcja dwa razy miała cofniętego gola i karnego zmarnowali.

3

@Encore Trzeba się nasycić, bo jutro w meczu naszych oczy będą krwawić ;)

1

@Kgorecki2500 Korciło mnie na 3.5+ ale nie chciałem ryzykować XD

1

@Kgorecki2500 Prawie wszystko już weszło. Tylko ta Turcja...

0

@AFA90 Tedesco chłopie przecież oni ci na głowę wejdą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?