ferdas_rawa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że po każdej kolejce opublikujecie takie zestawienie. Takich artykułów mi brakowało! Good job :-)
0
bedziecie? Dlaczego do mnie piszesz w liczbie mnogiej. Ja na zadnym trenerze Barcy psow nie wieszalem.
0
Kazda jego konferencja i widzę prawdziwego fachowca, taktyka. Messi raczej mowil trenerom co mają robić a nie się ich pytał o radę... i to jeszcze w czasie meczu.
Mam nadzieję, że ma na tyle charyzmy, aby nie dać się zdominować jak przyjdzie jakiś kryzys... jeden był i okazało się, że nas tylko wzmocnił, oby tak dalej!
Najlepszy transfer ostatnich lat, Valverde (Guardiola i Enrique to wychowankowie ;D )
1
Vamos jest po hiszpańsku, po katalońsku chyba to było Anem Barca albo po prostu Visca el Barca :-)
Vamos to się krzyczy na Real :-)
0
Zabierz Messiego a Ronaldo byłby zwycięzcą wszystkich nagród. Jak się mylę to podaj proszę jakiś przykład. Ronaldo to inny styl gry, bardziej siłowy i dynamiczny, odwrotny do płynnych i pełnych gracji zagrań Messiego. Ta dwójka to fenomen w historii... Ronaldo jest genialny... wyśmienity to Suarez, Eto itp.
0
Spokojnie mam gdzie oglądać :) nigdy ich meczy nie oglądałem, a w tym sezonie mają nowego 'wiernego' kibica. Jest nieźle. jeszcze 33 kolejki, trzeba byc czujnym :-) Na szczęście Real ma bardzo męczące KMŚ a ławka krótsza, grudzień może ich dobić, a nawet MUSI!
1
czytam i ogolnie ich pycha z sierpnia posypala sie jak budynki w Aleppo
0
W tym roku obejrzałem 3 mecze Realu :-) nie powiem jakie XD zgadnijcie
0
Ale okazało się że rekord świata i tak należy do River Plate, więc są na 2 miejscu razem z Santosem :)
1
na pewno nie pobil
0
Tego nie wiedziałem. odpal na kompie. Po zapoznaniu sie ze statami zmieniłem zdnaiem o Messi vs Ronaldo, zawsze myślałem, że Poortugalczyk jest tylko troszkę gorszy niz Messi. A teraz wiem, że to jest przepaść :D Ciągle zapominam, że on jest 2 lata młodszy i wieku Ronaldo miał więcej, bramek, asyst, trofeów, i to duuużo więcej :)
0
W ostatnim meczu podawali nawet na siłę :P
0
jak lubisz staty to masz:
https://michelacosta.com/en/messi-vs-cristiano-goals-free-kicks-hat-tricks/
1
Możesz mieć rację... zobacz sobie na porównane statystyk Messiego do Ronaldo, jak nie było Neymara to Messi co sezon mial lepsze staty, jak przyszedł Neymar Ronaldo grał skuteczniej...
https://michelacosta.com/en/messi-vs-cristiano-goals-free-kicks-hat-tricks/
1
na szczęście nie nasze :) Pozdro!
1
To teraz i ja powiem, że Paulinho mnie zaskoczył, myślałem, że bedzie super zmiennikiem a jest zawodnikiem 1 składu :-) I duzy plus dla Valverde... bo naprawdę wymyślił cos czego w Barcy chyba nigdy nie było :p
0
Loo Jezu co za mecz, myślałem, że bedzie nudno... gramy rezerwowym składem, ciekawe kto teraz powie, że nie mamy ławki :)
0
To pomyśl sobie co teraz myślą kibice ŁKS-u :D
1
No widzisz :-) jedni maja nosa a inni piszą głupoty... ;)
1
Późno jest a Ty mnie łapiesz za słówka, oczywiście że nie jako jedyny, ale hejt na Paulinho był tak duży że czułem się jak bym był sam :-)
0
hahaha... wejdź w historie moich komentarzy i poczytaj... jako jedyny uważałem ten transfer za bardzo potrzebny :-) dlatego teraz lekko smieszkuje z tych co go skreslali :D troszkę sie wygłupiłeś, ale spoko :-)
3
Dlaczego Cię zadziwia?
2
Hahaha, Paulinho.... miała być padaka a w każdym meczu gra coraz lepiej :-) wczoraj zero dzisiaj el bohatero:-)
0
Powiem tak, sądząc po tym jak Neymar zachowuje sie w PSG to dzięki Bogu, że odszedł.... i o dziwo ten głupi zarząd może wcale źle nie postąpił... Semedo na plus, paulinho nieźle, Delofeu ani nie zaskoczyl ani nie zawidół, Demebele wielki pech... czy to naprawdę było tak złe okno? Za miesiąc się okarze
0
Dokładnie, Paulinho nie pasuje do Barcy bo Barca bardzo rzadko sięga po tego typu piłkarzy... dla mnie to też troche taki Yaya Toure... styl ten sam (Yaya to inna liga) W Barcie grał super, ale Pep chciał żeby grał jak Busi...
Więc, rzeczywiście prawdziwy box-to-box nie pasuje do stylu Barcy i mega się cieszę, że wreszcie kogoś takiego mamy, bo to zwieksza wachlarz możliwości dla trenera... Więc Paulinho to nie pierwszy skład, ale alternatywa na autobusy i inne takie.
I nie można go oceniać po 3 meczach, ale on gra na wysokim poziomie od dłuzszego czasu, i to nie w marnej lidze chińskiej tylko w reprezentacji Brazylii, która na środku zawsze ma milion kandydatów.
7
Widzę, że jeden z kolegów widzi Paulinho w pierwszym składzie... mam nadzieję, że wszystkim marudom dla których kupno Brazylijczyka było bezsensem będzie teraz głupio...
3
jasne ze byli lepsi, u nas sie wszystko posypalo... ale po SP swiatu ogłoszono dominacje Realu, kompromitacje Barcy... kompromitacje to przezyl Benitez jak dostał 0-4, Mourinho jak bylo 5-0 i pamietne 6-2, albo oklaski dla Ronniego...
Od poczatku mowilem ze dwumecz w SP z wyniku wyglada fatalnie, ale gra zaczyna przypominac poczatki Pepa, wysoki pressing, walka o pilke... Real od dwoch sezonow gra jak druzyny Franka Smudy, determinacją... umiejetnosciami nie odstajemy od nich... mamy lepszy atak, oni pomoc... nasza obrona jest na rowni... bramka rowniez... gdzie tu ta mega przewaga? W lawce? Przeciez 2 zawodnikow sprzedali i lawka nie wyglada juz tak fajnie...
Wiecej wiary w Barcę... ten sezon moze byc powroten na szczyt i przesadne masturbownie sie gra realu nie ma sensu. Jka nas rozbija po pieknym meczu to moze zmienie zdanie, ale ostatni mecz w ktorym to zrobili to pamietny szpaler i 1:4... ktore nadal nie jest 5-0... mam nadzieje ze rozumiecie o co mi w tym wszystkim chodzi.
0
Dokładnie, po SP Hiszpanii komus sodowa uderzyła... Real wygrał dzięki zbiegowi okolicznosci i niesamowitej nieskutecznosci Barcy...
0
Wszędzie jest podane, że od 2018 Keita w Liverpoolu... kilka dni temu słyszałem, że Barca idzie po Keite... może odpuściła, Liverpool odpuści Coutinho... a może przespaliśmy fajny transfer...
1
Pół netu mówi o tym, że właśnie został zaklepany przez Liverpool...