2

Czyli jak Messi skonczy kariere to Segunda? No bez jaj... Tez sie mowilo, ze Neymar z Messim sie nie dogadaja, ze jeszcze Suarez ... a teraz co MSN rulez.
Nawet z Ibra z Messim sie dogadywal...

Valverde zna Barce, Ligę wie wiecej niz my, da sobie rade. Musi miec tylko odwage aby nie dac sie zdominowac.

0

Ejjj... pamietam jak Lucho wszedl w konfilkt z Messim na samym poczatku swojej przygody z lawka... messi chcial go zwolnic itp. i w tym sezonie wygrali LM :-) Wiec nie mow ze bedzie zle... Messi jest naprawde czescia Barcy, watpie zeby choc polowa artykulow o jego despotycznych chrakterze byla prawda

0

O Verattim mówi się, że to następca Iniesty, to ten łysy co został :-)

0

Potrzeba nam cracka na tej pozycji. Możecie ze mnie smiac ale człowiek pokroju Boruca byłby idealny. Ktoś kto w ważnych meczach wyjmuje piłki niemożliwe, taki który potrafi podejść do kolegi i zje...ac go podczas meczu. Chcialbym zeby kompilacje z interwencjami bramkarza Barcy byly w calym necie... Na bramce lubie jak graja cieawe osobowosci. Uwielbialem Schmeichela, Chilaverta, Dudka i lubię Boruca. A w Bramce Barcy z wielką przyjemnościa widziałbym tego ostatniego. VV jest dla mnie pieknie wypolerowanym kamieniem, a w bramce powinien stac prawdziwy diament. Chocby nieoszlifowany... ot moj wywod.

0

Lata byly ciezkie ale i takie sie zdarzaja. Do tamtej Barcy wracam z sentymentem, bi pilkarzy bardzo lubilem :) Kurde wogole kazdy okres z gry Barcy lubiem. Stoichkov, Romario, Rivaldo, Luis Enrique, Ronaldo, Kluivert... to bylo dawno, to byly czasy. Co z tego ze nie bylo wielu sukcesow. Kazdy pilkarz to byla wielka osobowosc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?