galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Islam to jedno wielkie gówno. W dodatku pełno tego robactwa rozpanoszyło sie po naszym kontynencie.
0
To nie jest dobry obrońca. Zrobił duze postępy, ale to taki troche poziom Pique. Ci co tak wołają za tym Luizem to chyba ogłądało dwa lub trzy mecze CFC.
0
A ile ma w klauzuli?
0
Pique to Barcelonista. Cule od urodzenia. Jest członkiem Socios. To jego dom kocha ten klub i jeżeli zarząd / trener nie bedą stanowczo chciełi go sprzedać, to sam z własnej woli nie opusci klubu. Niezależnie od formy jaka prezetuje.
0
Albo jesteś chamem albo wieśniakiem. Ale raczej jednym i drugim.
0
Wiec poprostu uciekł z tonącego okrętu. Postrachu mórz i oceanów. Odczekał swoje i zaciągnał sie na najwiekszą i najgrozniejszą łajbe jaka teraz pływa.
0
Prawda była taka ze Xavi nawet ze spuchnietym i obolałym sciegnem achillesa, ponadto grajac 5 mecz z rzedu bez przerwy był i jest nadal bardziej wartościowym zaowdnikiem niż Thiago. Czy to u Pepa czy u Vilanovy.
0
Rosell*
0
Kuzyn MikiMessi'ego?
0
Pep objął Barcelone w najlepszym okresie jaki ta drużyna kiedykolwiek miała. Owszem sam byl współautorem tego wielkiego sukcesu, pozbywajać sie wypalonych gwiazd i dajac szanse starym/nowym wielkim. Natomiast kiedy zespoł obniżył loty Pep uciekł i cierpliwie czekał na swoją szansę w obecnym hegemonie Europejskiej pilki. Bayern sie wypali, a Pep da dyla do nastepnego giganta na topie. Trochę to tak dla mnie wygląda. Pewnie wielu sie ze mną nie zgodzi. Nie wiem ile prawdy jest w tym że chciał sie pozbyc Pique i Alvesa i wlać powiew swieżosci do zespolu. Jeżeli tak było a zarząd sie nie zgodził to winny wszystkiemu jest Rossel i jego świta. Pep pokazał juz że nie boi sie pozbyć gwiazd które walą w trąbe. Cała ta sytuacja z jego odejsciem jest lekko niejasna.
0
Oby Arsenal wkoncu wygrał PL. Skład maja niezly, po przyjściu Ozila zwłaszcza. Real to dziwny klub skoro pozbyli sie takiego gracza.
0
Leo był w formie juz na ostatnim Mundialu. Nic to Argentynie nie pomogło.
0
Oj Carles ty uważaj na tą reke.
0
Pedro gol niczym Messi.
0
Mam kiepski stream bo u mnie dopiero pada gol.
0
Cartaginy hahahaha ziom ty to jestes za to git.
0
Co racja to racja.
0
Tak a świstak siedzi i zjada sreberka.
0
Skład wymaga takich transferów jeżeli ma być konkurencyjny. Ale nam najbardziej potrzebny jest ŚO o piłkarskiej klasie jaka prezentuje Kun, a dopiero potem sam Kun. Pozatym po przyjsciu Aguero Pedro i Tello musielby odejsc.
0
Martino dzis nie potrafił zareagować na boiskowe wydarzenia. Mam nadzieje ze było to ostatni raz bo nie trawie tego u trenerów. Przegrać jest rzeczą ludzką ale kiedy coś nie idzie w czasie meczu, a trener nie próbuje tego zmienić to jest zle.
0
Lepiej niech wystawi Bartre i na Cartagene i na Celtic. Chłopak ostatnio niegrał i przyda mi sie przetarcie z 2 ligowcem przed Wyjazdem do Szkocji.
0
A wogóle Don jest tu zarejestrowany niecałe pół roku ma ma 7159 komentów. Forumowy spammer?
0
Powiem Ci tak. Wszystko byle nie ten Pique. Skoro jest szansa ze z Bartry bedzie wielki obronca, to powinien grać jak najwiecej. Dongu na Cartagene jak najbardziej, ale jestem prawie pewny ze Martino wystawi pare Bartra Puyol.A napewno Marca bo ten ostatnio nie grał nic.
0
Busquets akurat to przez cały mecz miał cos do powiedzenia arbitrowi.
0
Kończ waść. Wstydu oszczędź
0
No i dobił hehe. Czekać tylko az sam jubilant sie tu wypowie. Oczywiście kiedy skończy pisac jeden ze swoich dlugich postów w ktorymś z tematów :)
Dla porównania taki Miki Messi jest na forum od sojerrra 3 razy krócej, a ma od niego ponad dwa razy wiecej postów.
0
A tymczasem sojerrrr, jeden z wodzirejów tego forum dobija do liczby 2500 komentarzy. Szykuje sie wielki jubileusz !
0
Ja mam tylko nadzieje ze przyjdzie wkoncu czas ze Pique zasiądzie na stałe na ławce. On jest na Barcelone za słaby, chociaż mowie to z oczywistym żalem. Nie mówie żeby zaraz sprzedawać, ale zmienic status w zespole z 1 składu na zmiennika kogos kto ma odpowiednie narzędzia by grac na ŚO w FCB.
0
To że Alves jest jednym z kluczowych ogniw sukcesu Barcelony wiadomo nie od dziś. Nawet teraz kiedy chyba najlepsza lata ma za sobą, nadal jest niezastąpiony w tym zespole.
0
Owszem czerowna sie należała. Ale to nie tlumaczy naszej slabej postawy. Nie mozna szukac takich usprawiedliwien.