galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
az sie przykro to oglada. Piach ;/
0
Ktos wie moze czy nieobecnosc Pique spowodowana byla znowy jakims urazem, czy moze Pep poprostu wybral inaczej?
0
0
Przy tym autobusie postawionym przez Seville, Messi byl chyba jedynym graczem na boisku ktory mogl sie tam jakos przebic w pole karne. W takim meczu jak ten niewatpliwe przydal by sie Alexis Sanchez. Szkoda ze nie mogl zagrac.
0
Cholernie przydal by sie w tym meczu Sanchez.
0
No coz kazdemu sie moze zdarzyc nie strzelic karnego. Szkoda tylko ze w takim meczu, przy takim stanie, i w tej minucie. Szukanie winnych porazki (bo remis u siebie mozna tak nazwac) nie ma sensu. Chociaz moim skromnym zdaniem Adriano zagral dzis naprawde fatalne zawody.
0
kazdemu sie zdarzyc moze szkoda. Adriano ławka.
0
ktory to juz niepodyktowany karny na messim w tym sezonie??