0

@Gibbon_FCB Omg. Przecież w tych grupach to oni mają za rywali amatorów i kopaczy na poziomie ekstraklasy polskiej. Nie ma czym się jarać

0

@RosjaninBut Hmm. W tej chwili to my nie mamy żadnego stopera, który byłby w światowej topce. Cubarsi młody i ma pewne braki mimo że jest świetny jak na swój wiek. Eric to solidny ŚO ale to wszystko. To samo Martin. Araujo i Christensen? Czy my serio chcemy walczyć na wszystkich frontach z takimi ludźmi w składzie ? Jak nie wieczne kontuzje to jakieś wylewy. Do tego problemy psychiczne. Kounde na PO w zeszłym sezonie bardzo przeciętnie. Blade też nie ma za bardzo konkurencji i nie rozwija się od kilku sezonów. Problemy w obronie są większe niż brak jedno środkowego obrońcy.

0

@FanCoutinho Rekin ma bardzo podobne liczby do Alvareza. Uważam, że nie jest Argentyńczyk dużo lepszy od Hiszpana.

1

@KichuBlaugrana Z tym przekotem to przesada trochę. Kiedy on miał genialny sezon ?

2

Ja to czytam te artykuły o Alvarezie i niedowierzam. Starczy spojrzeć jakie transfery zrobił real. Za jakie kwoty... Czy Alvarez rozwiąże nasze problemy z niską jakością obrońców ? Dwóch graczy za 220-230 milionów. Żaden z nich nie ma nawet statusu supergwiazdy, żeby to jeszcze można było uzasadnić marketingiem. 150 mln to się płaci za byków pokroju Halanda - gwarancję goli, jakości i sprzedaży koszulek.

1

Ja to czytam i niedowierzam. Starczy spojrzeć jakie transfery zrobił real. Za jakie kwoty... Czy Alvarez rozwiąże nasze problemy z niską jakością obrońców ? Dwóch graczy za 220-230 milionów. Żaden z nich nie ma nawet statusu supergwiazdy, żeby to jeszcze można było uzasadnić marketingiem. 150 mln to się płaci za byków pokroju Halanda - gwarancję goli, jakości i sprzedaży koszulek.

0

@Aequlibre Nawet bardziej, bo 2 x droższy.

0

@AlexDark00 To czy pasuje to się okaże. Dembele też nie łapał kontuzji w BvB.

0

@Aequlibre Z City to był ostatni dzwonek żeby Alvareza ściągnąć. Teraz to już za późno

1

@AlexDark00 Nie. Duża kasa - duża presja i oczekiwania. Coutinho tego nie dźwignął. Grizman tu nie pasował a Dembele się łamał.

1

Pisałem to już ale powtórzę. Jestem przeciwny transferowi Alvareza. Już jeden taki wymuszał na klubie transfer do nas. Atletico będzie teraz grało urażoną panienkę, żeby wyciągnąć absurdalną kwotę, a my koniec końców to zapłacimy. Nie uczymy się w ogóle na błędach. Do wyjęcia były wzmocnienia innych pozycji za nieduże pieniądze. Powtarzamy ciągle te same błędy!! Już lepiej Oyarzabala mogli by próbować wyciągnąć. Ostatecznie lepiej zostać z Ferranem, niż płacić niebotyczne siano.

0

@kamil1984 A po takich akcjach cena będzie wysoka...

5

Jestem przeciwny temu transferowi. Już jeden taki wymuszał na klubie transfer do nas. Atletico będzie teraz grało urażoną panienkę, żeby wyciągnąć absurdalną kwotę, a my koniec końców to zapłacimy. Nie uczymy się w ogóle na błędach. Do wyjęcia były wzmocnienia innych pozycji za nieduże pieniądze. Powtarzamy ciągle te same błędy!!

0

Naszła mnie myśl, że o wiele lepiej wyjdziemy wzmacniając obronę dwoma mocnymi zawodnikami, niż kupując Alvareza za 100 + mln i nie wzmacniając już przy tym obrony. LM przegraliśmy obroną. Najgorsze, że odszedł ten lewy i zostaliśmy z Ferranem. W szkółce nie ma za bardzo nikogo kto by dał jakość na 9. Zostanie nam też opcja gry z fałszywa 9. W tej roli Olmo/Fermin. Nie do końca się to jednak sprawdza u nas. Ciężki orzech do zgryzienia i 70 baniek wydane na pozycję, która nie była najpilniejsza.

0

@Rifek A masz jakieś oficjalnie dane ile Real będzie płacił nowym nabytkom?

0

@maroon Proszę cię z tym Christensenem...
Kupiliśmy skrzydłowego, a większe braki mamy na środku i bokach obrony oraz na 9.

0

A my wciąż tylko z tym Gordonem zostajemy. Czy ktoś kto śledził Premier League może się na jego temat wypowiedzieć ? Czy on może realnie wnieść tutaj jakąś wartość?

0

Mam nadzieję, że nie wystawia go do gry na jakiś blokadach, żeby połamał się jeszcze bardziej. Będzie nie w pełni sił plus ryzyko pogłębienia urazu. Niech kończy ten mundial.

0

Mamy w końcu ten transfer Środkowego Obrońcy ! Jesteśmy uratowani.

0

@Dejvo Ale ile my daliśmy za Cou Dembele i Grizmana a ile Real dał za Cucu, Bernardo. Ile atletico dało za Grimaldo? To są kolosalne różnice

0

@Katalończyk 99 Cucurela czy Bernardo to raczej poniżej jakiegoś poziomu nie zejdą.

0

Bezpośredni ligowi rywale się wzmacniają a my puki co nie bardzo. Sporo kasy za Anglika, który jest dużą niewiadomą.

1

Messiego ojciec niby w ciężkim stanie zdrowia.

0

Jakby Flick to chciał i się uparł to by tu grał, bo kwota odstępnego w dzisiejszych czasach to jak za darmo za gracza,.który wykręca takie liczby. Jednak on nie był przydatny w pressingu, a presing jest dla Flicka podstawą. Swoje też zmarnował, więc nie do końca zrekompensował braki w pressingu. Tak czy owak fajnie by było go mieć jako opcję. Jednak musiałby się zgodzić na odpowiednio niska pensje.

2

Przecież to jest najlepszy obecnie zawodnik w drużynie w układance Flicka. Z przodu daje bardzo dużo. Może nie tyle co Yamal ale prawie. Za to w defensywie i przede wszystkim w pressingu jest fenomenalny. Flick gra wysoko ustawioną i mocno presującą druzyną. Rapha, który biega za dwóch jest nie do ruszenia. Jego brak było widać w dwumeczu z materacami w LM. Jakie pieniądze miałby nam zrekompensować utratę takiego zawodnika ?

1

@Salazar Przecież to u Flicka najważniejszy zawodnik jest. Jego brak widać było w dwumeczu z materacami w LM.

0

@Bombelek951 Tak na logikę, rozmowa mogła wyglądać właśnie w taki sposób. Jak się ktoś interesuje klubem i jego sytuacją to tak właśnie to wygląda. Przecież gdyby były fundusze na wzmocnienia najbardziej palących pozycji plus na Bernardo, to nikt by Portugalczyka nie odpuścili (tym bardziej jeżeli prawda jest, że chciał tu grać). Jak mamy bić się na wszystkich frontach to taki zawodnik jest nam niezbędny. Ale nie kosztem pozycji na, które nie mamy jakościowej obsady. Dziewiąta, Środkowy Obrońca a już o bokach obrony nie wspominając.

0

@LatajacyHolender Ktoś by musiał wtedy odejść. Może nie było chętnych na Casado czy De Jonga.

1

Odnośnie tego transferu decydujące zdanie miał Flick. Rozmowa wyglądała pewnie w stylu- Bernardo ? Super przyda się, ale nie kosztem sprowadzenia 9 i wzmocnienia obrony. Obrona mi kuleje. Jak sprowadzając Bernardo nie starczy budżetu płacowego na klasowego obrońcę i napadziora to dziękuję.Koniec historii.
Silva chciał tu kuźwa swoje zarabiać. To nie był człowiek napalony na grę w Barcelonie za średni pieniądz, jak to się tutaj w wyniku jakiejś plotki przyjęło mówić. To gdzie finalnie trafił pokazuje coś zupełnie odwrotnego ????. Pedri, De Jong, Gavi, Olmo, Fermin, Bernal, Casado. Dopóki żaden z nich nie odszedł doputy ten transfer nie miał żadnego sensu. Tzn miał by sens, jak mamy się bić na wszystkich frontach, ale jak już wspomniałem nie kosztem wzmocnień w obronie i na dziewiątce.
PS.
Przeczytawszy nagłówek artykuły smiechłem sobie zdrowo. Dobrze, że tu nie trafił.

11

Zdecydowanie bardziej jest nam potrzebny niż Bernardo Silva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?