0

Jakim Cudem Claudio nawet nie był nominowany?

0

Nr4 wśród bramkarzy to Bravo czy Navas?

1

Iker Casillas (Hiszpania/Real Madryt) - Dani Alves (Brazylia/FC Barcelona), Gerard Piqué (Hiszpania/FC Barcelona), Sergio Ramos (Hiszpania/Real Madryt), Marcelo (Brazylia/Real Madryt) - Xabi Alonso (Hiszpania/Real Madryt), Xavi Hernández (Hiszpania/FC Barcelona), Andrés Iniesta (Hiszpania/FC Barcelona), Leo Messi (Argentyna/FC Barcelona), Radamel Falcao (Kolumbia/Atlético Madryt) oraz Cristiano Ronaldo (Portugalia/Real Madryt)

2

Pytanie tylko czy miałby napisane,, Real Madrid Coach "
Czy,, FC BARCELONA Assistent "
:D

1

Przynajmniej tutaj sprawiedliwie.

0

Że Messi nie wygrał finału mistrzostw świata

0

Mam tylko nadzieje ze Luis Enrique zdobędzie nagrodę.
Wygrał wszystko

0

Modric to sam się zdziwił ze go wyczytali

1

Bravo!!!

0

Patrząc po tej jedenastce to jest to bardzo możliwe

0

Polecam każdemu oglądającemu Polsat Sport, przełączyć na Eurosport

0

Tylko ze nie strzelił na pustą

2

Navas?
Hmmm
Jakby nie patrzeć to gra on w sunie id początku tego sezonu

1

Protestuje
Mam 15 lat a nie umieściłbym bym ich nawet w,, 18"
Dodać można też Ramosa, do twoich zawodników

1

Ah to wykończenie :D

0

Marcelo to niech Sb juz będzie ( Wiadomo ze to nie to samo co Alaba no ale), pytam się gdzie jest Pique i Bravo?

0

Neuer?

5

Gdzie jest Pique?
Gdzie jest Bravo?
Gdzie jest Busquets?
Gdzie jest Suarez?
Jak zobaczyłem środkowych obrońców to pomyślałem ze to.strata czasu i żenada -,-

0

A tak szczerze to myślę że Zabraknie też Busiego :(

9

Jaka obstawiacie 11 roku? :D
Dla mnie powinno być.tak
Bravo
Alves , Pique, Mascherano, Alba
Busquets, Iniesta, Rakitić
Messi Suarez Neymar
A ławka :
Ter Stegen
Roberto
Vermaelen
Bartra
Adriano
Sandro
Munir


A wy jaką uważacie za najlepszą? :D

0

Uwielbiam tego zawodnika, ale nie wiem czy on jest na tyle.dobry na pierwszą 11
Wszystko Okey, ale.zamiast Bartry Mascherano /Vermaelen

0

A ty nie wiesz, że dla Bramkarza najważniejsza jest regularna gra?
Zgranie z obrońcami, a jak w każdym meczu będzie kto inny to tego zgrania nie będzie.

0

Jakby to powiedział Ferdek Kiepski: Żenada i strata czasu to już nawet nie jest śmieszne to jest tragiczne :D

0

Dziewczyny nigdy nie miałem w grze :D
Jedna w rzeczywistości którą mam w zupełności wystarczy :D

1

Podzielam twoje zdanie :)

1

Miałem tak samo :D
Zawsze mnie denerwowało jak musiałem wybierać z kim się spotkać :D
I czekałem na sponsora :)

0

New Star Soccer świetna gierka :D
Ostatnio wyszła tez jakąś nowsza wersja, w której jesteś już zawodnikiem na boisku, nie tylko piłką. Ale gra działa na tej samej zasadzie, nawet jeśli chodzi o Energy Drinki :)

1

To jest La Rambla, miejsce w którym można rozmawiać o tematach poza sportowych :)

0

Tam to mam 42 level :D

1

Pierwszą kojarzę :D
W drugą grałem bez zachwytu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?