gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakim Cudem Claudio nawet nie był nominowany?
0
Nr4 wśród bramkarzy to Bravo czy Navas?
1
Iker Casillas (Hiszpania/Real Madryt) - Dani Alves (Brazylia/FC Barcelona), Gerard Piqué (Hiszpania/FC Barcelona), Sergio Ramos (Hiszpania/Real Madryt), Marcelo (Brazylia/Real Madryt) - Xabi Alonso (Hiszpania/Real Madryt), Xavi Hernández (Hiszpania/FC Barcelona), Andrés Iniesta (Hiszpania/FC Barcelona), Leo Messi (Argentyna/FC Barcelona), Radamel Falcao (Kolumbia/Atlético Madryt) oraz Cristiano Ronaldo (Portugalia/Real Madryt)
2
Pytanie tylko czy miałby napisane,, Real Madrid Coach "
Czy,, FC BARCELONA Assistent "
:D
1
Przynajmniej tutaj sprawiedliwie.
0
Że Messi nie wygrał finału mistrzostw świata
0
Mam tylko nadzieje ze Luis Enrique zdobędzie nagrodę.
Wygrał wszystko
0
Modric to sam się zdziwił ze go wyczytali
1
Bravo!!!
0
Patrząc po tej jedenastce to jest to bardzo możliwe
0
Polecam każdemu oglądającemu Polsat Sport, przełączyć na Eurosport
0
Tylko ze nie strzelił na pustą
2
Navas?
Hmmm
Jakby nie patrzeć to gra on w sunie id początku tego sezonu
1
Protestuje
Mam 15 lat a nie umieściłbym bym ich nawet w,, 18"
Dodać można też Ramosa, do twoich zawodników
1
Ah to wykończenie :D
0
Marcelo to niech Sb juz będzie ( Wiadomo ze to nie to samo co Alaba no ale), pytam się gdzie jest Pique i Bravo?
0
Neuer?
5
Gdzie jest Pique?
Gdzie jest Bravo?
Gdzie jest Busquets?
Gdzie jest Suarez?
Jak zobaczyłem środkowych obrońców to pomyślałem ze to.strata czasu i żenada -,-
0
A tak szczerze to myślę że Zabraknie też Busiego :(
9
Jaka obstawiacie 11 roku? :D
Dla mnie powinno być.tak
Bravo
Alves , Pique, Mascherano, Alba
Busquets, Iniesta, Rakitić
Messi Suarez Neymar
A ławka :
Ter Stegen
Roberto
Vermaelen
Bartra
Adriano
Sandro
Munir
A wy jaką uważacie za najlepszą? :D
0
Uwielbiam tego zawodnika, ale nie wiem czy on jest na tyle.dobry na pierwszą 11
Wszystko Okey, ale.zamiast Bartry Mascherano /Vermaelen
0
A ty nie wiesz, że dla Bramkarza najważniejsza jest regularna gra?
Zgranie z obrońcami, a jak w każdym meczu będzie kto inny to tego zgrania nie będzie.
0
Jakby to powiedział Ferdek Kiepski: Żenada i strata czasu to już nawet nie jest śmieszne to jest tragiczne :D
0
Dziewczyny nigdy nie miałem w grze :D
Jedna w rzeczywistości którą mam w zupełności wystarczy :D
1
Podzielam twoje zdanie :)
1
Miałem tak samo :D
Zawsze mnie denerwowało jak musiałem wybierać z kim się spotkać :D
I czekałem na sponsora :)
0
New Star Soccer świetna gierka :D
Ostatnio wyszła tez jakąś nowsza wersja, w której jesteś już zawodnikiem na boisku, nie tylko piłką. Ale gra działa na tej samej zasadzie, nawet jeśli chodzi o Energy Drinki :)
1
To jest La Rambla, miejsce w którym można rozmawiać o tematach poza sportowych :)
0
Tam to mam 42 level :D
1
Pierwszą kojarzę :D
W drugą grałem bez zachwytu :)