0

Przyznam się że byłem przeciwny Roberto , ale na szczęście muszę przyznać że się pomyliłem. To jaki ten chłopak zrobił progres w dwa miesiące jest naprawdę niesamowity. Wczorajszą grą zamknął wszystkich przeciwnych jego grze ( w tym mnie) . Jeśli będzie on tak grał to Euro we Francji stoi dla niego otworem. Na Gran Derbi to Iniesta powinien walczyć z Rakiticiem kto zagra obok Roberto w pomocy :)

0

Wielka szkoda że Lucho nie ma zaufania do Bartry i Sampera
Ten pierwszy jest na tą chwilę ,razem z Vermaelenem najlepszą parą stoperów, a drugi ... No właśnie , tutaj ciężko cokolwiek powiedzieć , Lucho nawet nie powołuje go do ,,18'' . Chłopak naprawdę ma potencjał , i jak byłby odpowiednio prowadzony to jest w nim ogromny potencjał . Busquets na początku też niczym się nie wyróżniał , nawet w Barcelonie B , a chyba każdy widzi jak ważny jest teraz dla nas. Śmiem twierdzić , że jest to , po Messim , najważniejszy zawodnik Barcelony , Więc i jego młodszemu koledze też trzeba dać szansę i zobaczyć co z tego będzie.
A wracając do pierwszego , jego miejsce w składzie zajmuję ,,Matju'' który popełnia wiele błędów. Oczywiście Marc też nie jest nieomylny i sadzi WIELbłądy , ale jest w miarę młody , i jest szansa że wyciągnie z tych błędów wnioski , a Mathieu już raczej lepszym piłkarzem nie będzie. Wolę takie błedy u Bartry niż Francuza.
Mało tego , jak dla mnie Mathieu i Adriano są pierwszymi piłkarzami których powinniśmy sprzedać ..
Mathieu był zapchaj dziurą , a Adriano nie gra już nawet przeciętnie.
Jakby sprzedano tych dwóch graczy spokojnie wystarczyło by na transfer Nolito , można by było nawet dołożyć na jakiegoś stopera ( LAPORTE ) , lub do pomocnika ( COUTINHO ) . Zawsze pare groszy więcej a ich wartość będzie tylko malała.
Teraz póki jeszcze można wyciągnać jakieś sensowne pieniądze.

0

Przydalby sie nam taki Coutinho :D

43

1. Gdzie Vermaelen?
2. Roberto i iniesta po kontuzji , lepiej niech jeden zagra w podstawie i zostanie zmieniony przez drugiego.
3. Najgorsza na tą chwilę para stoperów , Dajmy szansę Verma i Bartra :)

0

Kiedyś mój ulubiony zawodnik :)
Szkoda że tak się potoczyło i odszedł za tak marną kwotę :/
Brakuje mi go na hiszpańskich boiskach :(

6

Leroy Sane - dzięki , zapamiętam.
Naprawdę obiecujący zawodnik, jak się rozwinię to może być drugim Muellerem w kadrze .
Jakbym mógł to bym zadzwonił do Lucho żeby mu się przyjrzał , ale numer mi się skasował :P

1

Kto waszym zdaniem jest najbardziej obiecującym zawodnikiem do max. 21 roku życia?
Ja ostatnio oglądałem mecze młodzieżowej repry Niemiec i chłopak na lewym skrzydle (chyba nazywa się Sane , nie zwróciłem uwagi) zrobił na mnie ogromne wrażenie . Można byłoby mu się przyjrzeć bo widać że ma ,,to coś ''

1

Zdecydowanie nie ! Przede wszystkim kwota transferu ! A jego gra w tym sezonie nie powala.

0

Munir i Sandro racja . Narazie nie nadają się do Barcelony. Ale z Samperem bym poczekał.
Nie jest ograny w pierwszym zespole , więc nie można skreślać go po jednym przeciętnym meczu. Fakt , byli to amatorzy , ale każdy ma gorsze dni . Lucho musi uwierzyć i zaufać temu chłopakowi !

2

Co do Neymara to chyba nikt nie ma wątpliwości że zostanie u nas...
Ale Samper?
Albo Lucho zaufa mu i będzie go częściej powoływał i dawał szansę albo na wypożyczenie lub transfer z opcją pierwokupu.
Ma chłopak potencjał i szkoda go zmarnować

1

Mnie brakuje Puyola, Xaviego , Ronaldinho , Pinto (to był mega pozytywny człowiek ) :D

0

Hiszoańska Piłka wiele by ma tym straciła. Gran Derbi to chyba najczęściej oglądany mecz .

3

Kolejny powod zeby CR7 dostal ZP :D

0

Masip powinien trafic narazie do klubu pokroju Rayo . Mialby tam szanse na regularna gre. Gdyby (odpukac) Bravo lub ter Stegen doznali kontuzji, wolalbym ogranego w rezerwach Ortole. Masip na transfer z opcja pierwokupu. Bo u nas juz sie nie rozwinie.

0

Isco i Carvajal zasluzyli na wiecej niz. Adriano

0

Jeśli chodzi o wiek to Nolito ma 29 lat :)
Ale rozumiem o co chodzi :)
Nolito jest ograny w La Lidze , ciągnie Celte jak Barce Messi :)
Zdecydowanie On niż Lavezzi :)

1

Podziela ktos moje zdanie i tez uwaza ze warto byloby dac w kadrze jeszcze szanse Perquisowi? :)

4

Powiem swoje zdanie. Ja chetnie sprzedalbym Mathieu, juz nie prezentuje wymaganego poziomu , a z roku na rok bedzie tylko gorzej. Wolalbym zeby jego bledy popelnial Bartra, bo jest mlody i moze wyciagnac wnioski,a francuz lepszy nie bedzie. Zawsze wpadnie parenascie mln i zwiekszy to budzet.

0

Według mnie nie masz.racji
Busi jeśli chodzi o ofensywę odpada
Neymar miał być następca Messiego
Jednak on nie może myśleć ze wychodzi na boisko po to, aby zastąpić Messiego.
Tylko po to żeby zagrać najlepiej jak Umie.

2

Busquets na środku obrony?

0

30 mln?
To cena okazyjna!
Pogba kosztuje 100 mln, a według mnie, sprawdzilby się gorzej niż Brazylijczyk

0

Rozumiem ze na jego miejscu powinien być pomocnik

Ale.skoro juz stał w tym miejscu to nie mógł wystawić nogi?

Bo z twojej wypowiedzi wynika ze on poszedł w pole karne chyba tylko dla pokazu, bez celu pomocy drużynie
Edit.Nie do cb, sorry

0

Chyba dwa słowa ;)

0

MSN-Munir,Suarez,Neymar

0

Ter Sztejgen :D

1

Co wy na to żeby Roberto zagrał na prawej obronie, Alves na skrzydle, a Munir jako ofensywny pomocnik?
Nie piszcie komentarzy ze nir jestem trenerem, chce tylko poznać opinie ;)

0

Chciałbym dzisiaj zobaczyć Sergi Roberto na prawej obronie i Alvesa na skrzydle. :)
W pomocy Busquets, Rakitić i jako Ofensywnego pomocnika Munira.
:)

0

Arda oraz Vidal oczywiście.
Dzięki za poprawienie :D

0

Zgadzam się!
Trzeba odmładzac skład :)

0

A czy napisałem,, W MIEJSCE INIESTY?
Przecież nie będzie on grał w każdym meczu.
A nie czuje się pewnie gdy zastępuje go Sergi Roberto.
Taki klub jak Barcelona musi mieć klasowego zmiennika.
Załóżmy od Stycznia
Rakitić dalej bez formy, Rafinha bez formy po kontuzji, Iniesta kontuzjowany.
Kogo wolałbys wystawić w takim przypadku?
Kompletnie bezproduktywnego w pomocy Roberto czy Coutinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?