gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy napisałem,, W MIEJSCE INIESTY?
Przecież nie będzie on grał w każdym meczu.
A nie czuje się pewnie gdy zastępuje go Sergi Roberto.
Taki klub jak Barcelona musi mieć klasowego zmiennika.
Załóżmy od Stycznia
Rakitić dalej bez formy, Rafinha bez formy po kontuzji, Iniesta kontuzjowany.
Kogo wolałbys wystawić w takim przypadku?
Kompletnie bezproduktywnego w pomocy Roberto czy Coutinho?
3
Wszyscy mówią ze od Stycznia będzie juz dobrze ze składem bo dojdzie Aleix oraz Vidal.
Ale według mnie i tak będzie trzeba przeprowadzić z dwa transfery.
Przede wszystkim w pomocy
Iniesta młodszy nie będzie
Roberto w pomocy nie zachwyca
Rakitić nie ma formy, a jest ona potrzebna.
Rafinha to wielki znak zapytania po kontuzji.
Trzeba przeprowadzić jeszcze z dwa transfery.
Marzyłbym o Coutinho lub Verattim.
Oraz Nolito
0
W Munirze nie widzę takiego potencjału.
Hallilovic bardziej przypomina swoją grą Messiego.
I bez wyzwisk, bo ja cie w żaden sposób nie obraziłem.
0
Neymar, Suarez?
0
Po pierwsze imię i nazwisko piszemy z wielkich liter, jeśli chociaż troszkę szanujesz piłkarzy.
Po drugie, Sergi Roberto nie jest młody i utalentowany ze zastąpiłbys go Munirem?
0
A Pique? :)
Iniesta?
Ja chętnie zobaczylbym u nas Coutinho :)
Mój skład marzeń wygląda tak :
Ter Stegen ( z zeszłego sezonu) -Vidal , Pique, Mascherano, Alaba - Busquets, Coutinho, Veratti / Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
Ławka: Bravo,Roberto,Vermaelen, XAVI, Turan, Gundogan,Reus
Taki skład to dla mnir.marzenie :)
0
I to będzie dla wszystkich piłkarzy test!
Zobaczymy czy jesteśmy uzależnieni od jednego piłkarza,najlepszego na świecie, ale piłkarza.
To też.wielki sprawdzian dla.Neymara, zobaczymy czy jest juz na tyle dojrzały żeby być liderem.Barçy!
Zobaczymy jak będziemy radzić sobie bez naszego Cracka!
Wierzę że damy rade!
VeB!
0
Ja to bardzo żałuję że Montoya jest na wypożyczeniu :(
Mogliśmy sprzedać i zawsze dostać parę groszy :/
0
Może będzie zdenerwowany i będzie chciał się wyżyć :P
0
Może powtórzy wyczyn :P
0
Jestem fanem Niemca, ale jego ostatnia forma pozostawia wiele do życzenia :/
Myślę że najlepiej będzie jak trochę posiedzi na ławce :/
4
Dzięki za spoilera.
0
Offtop :)
Macie może jakieś fajne zdjęcia na tapetę w telefonie?
Chodzi mi o zdjęcie Camp Nou :)
Z góry dzięki :)
2
Wygrali 1:0
O dziwo powinni mieć dwa karne a sędzia nie gwizdnąl.
Ale i tak praca sędziego pozostawia wiele do życzenia.
Ps. Granada powinna prowadzić1:0, ale została okradziona z prawidłowego gola.
1
Jaka różnica między ocena redakcji a użytkownikami u Ter Stegena
Chyba wiele osób uważa że to był jego błąd...
1
I twoim zdaniem,,Gambou", zawodnik którego nazwiska nawet nie znasz, da rade w Barcelonie?
Sampera można wprowadzać ale to i tak za mało
Potrzeba zawodnika.z.Topu :)
0
Napisz na priv :P
0
Chyba jestem zbyt hojny i przesadziłem :P
Przecież te herby są najważniejsze i trzeba na nie zasłużyc :D
0
Na pocieszenie dostaniesz zielony herb ;) haha
1
Z tymi podaniami to nie prawie trzy razy więcej, a ponad trzy razy więcej :)
0
W grupie haha :D
1
Victor Valdes :P
0
Wielka szkoda :(
Na początku sezonu nie grał za dobrze ( moim zdaniem) , ale ostatnio odzyskał formę.
Teraz gdy wychodził juz na prostą musiała zdarzyć się ta kontuzja :/
0
Ależ odpowiedz Zenita :(
5
Co byście mówili gdyby Bravo dostał taka z Malaga?
Ja cały czas jestem za Niemcem, ale musi on się ogarnąć, nie może kopiować Neuera.
Rozumiem wyjścia, bo bramkarz nie.może całego meczu stać na linii.
Ale musi mieć umiar.
2
Gdzie mogę obejrzeć mecz na telefonie?
Jeśli takie pytanie padło to z góry przepraszam.
5
Jakie są wasze typy?
Według mnie
Złota piłka - Messi
Najlepszy bramkarz - Neuer
Najlepszy trener - Lucho
Najlepsza bramka - Messi z Bayernem ( druga bramka)
0
Zużycie materiału :P
0
On może zakończyć karierę juz teraz :(
1
To niestety dłuższa przerwa od piłki go czeka :(