gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@codemat Ja tylko Wojem, zwykle Bodym ale mentalem też trochę latałem :P
Za gowniaka grałem na PL (Feniks) i miałem tam chyba 90 albo 91 lv.
Pozniej mnie okradli xd Stalka, Truta, wszystko zaginęło i poszedłem na privy xd. Najpierw DragonMT2, trochę Pandory, XenoxMt2, w międzyczasie nieudany powrót na PL bo chyba 50 lv i odechciało mi się. Teraz pogrywam trochę na Pangea i czasem Gromo ale to już bez entuzjazmu, tak o jak nie ma co robić żeby zabić trochę czasu :P
Mógłbym pograć na poważnie ale to trzeba ekipy która ciężko zebrać :D Na PL to nie ma co wracac z tego co widziałem. Zero klimatu i żeby coś zdobyć to trzeba sporo kasy włożyć :P
0
@codemat Dawaj na jakiś serwerek się wbije i zacznie grać od zera tysięczny raz :P
Kim grałeś najczęściej? :P
0
@PatrykBarcelona@PatrykBarcelona On zasługuje na podwyżke jak mało kto. Myślę że się dogadają, bo zarząd nie jest CHYBA aż tak głupi żeby stracić takiego zawodnika
0
@MesQueUnClub96@MesQueUnClub96 Gdzie taka listę można sprawdzić? Z ciekawości bym przejrzał ilu zawodników kojarzę :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kwiatek67 Xavi, dla mnie najlepszy pomocnik w historii
0
@svensonFCB Boloński :)
0
@barcafan9512 Trenuje MMA i musze mieć to 84 żeby nie pójść wagę wyżej. Muszę mieć cały czas górny limit niższej wagi :P
1
@Pewex wina czego?
1
@barcafan9512 Cały czas muszę trzymać 84 kg i trzymam od ponad roku :P
0
@justfootball Po tym sezonie Denver wyprzedził Berlina jako ulubionego bohatera w całym serialu :)
0
@xVENUMx Możemy coś zebrać i wieczorami popykać:P
0
@xVENUMx Można zacząć coś grać od zera tysięczny raz :)
Chociaż teraz większy fun jest z gry na privach niż PLu
1
@mr Barca Obczaj Amon Amarth :) Albo Thy Art Is Murder :)
0
Jako, że skończylem właśnie 4. Sezon domu z papieru wychodze z prosta ankietą. Która postać lubicie najbardziej? :)
https://www.strawpoll.me/19715870
U mnie osobiście Denver :) Czekam na wasze głosy
30
Ile Barcelona musi dopłacić do tej transakcji?
2
@xofcbxo Wiem, że ci się podobam ale publicznie to mówisz? :P
0
@SevBlaugrana Jeśli zamówię płytke teraz (JPN Edition) dostanę jeszcze w zestawie to nasionko? :P
0
@SevBlaugrana @dniel Dziekuje bardzo :)
0
Pytanie do osób które zamawialy płytę Quebo w preorderze. Dostaliście 2 płyty. Czym się różni jedna od drugiej? Dwie płyty z zupełnie innymi kawałkami czy jak? Moze ktos krótko opisać w paczce co było? Z góry dzięki i darujcie sobie komentarze które ciskają słuchaczy albo rapera bo po prostu jestem ciekawy. Pozdro :)
1
Znacie jakieś strony z których mogę kupić rapowe płyty, nowe w dobrych cenach? Rap polski i zagraniczny. Chodzi mi o przeceny jakieś po prostu :)
0
@Colon Messi, Aguero, Mascherano, Zanetti, Crespo
Ronaldinho, Ronaldo,D. Alves, R. Carlos, Kaka
2
@IronSanHybrid Bo się zesrasz
0
@Criss18Barca Cancelo polecam :P
0
@Kuczek legancko, jestem zadowolony. No i mówię, nie? No
3
@MichVeB No to się dziś Świeżak trochę ponap***dalamy
3
@xVENUMx Spróbuj wyłączyć i włączyć
1
@Colon Jak Keczup to tylko Pudliszki lub Włocławek
0
@Danny Gaucho Przecież gra w finale to już trofeum xd
1
@kerouac Bierz gładki :)