2

@Barca4231 Zajebiscie. Ja dziś 23 paczki otworzone i ani razu nawet ekranów nie było

2

@LuisSalvano Oczywiście całą seria, z wyjątkiem Obcy:Przymierze. Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem w życiu

0

@barcafan9512 Mega fajna gierka pobieraj śmiało, PES Club Manager. Coś świetnego serio

0

@jeyx77x Że zarząd jeszcze na to nie wpadł

2

@tobiasson92 A to nie jest tak teraz w sklepach? Jak sklep ma np. 150m2 to może być 10 osób

0

@Misiekmisiowaty2000 Uwielbiałem go, ale dobry bramkarz i nic więcej :)

0

@ArterkHD Ja z Assasinow najbardziej lubię serie z Ezio. Inne jakoś mi nie siadły. Nie wiem czy to że względu, że uwielbiam Ezio i ciężko mi się gra bez tej postaci. Czy po prostu ta gra jest monotonna. Odyssey mi wyjątkowo nie siadło i nawet nie ukończyłem

1

@IronSanHybrid Język Hiszpański naprawdę dużo dodaje do tej produkcji. Serial- ulubiony i najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem. Uwielbiam postać Denvera :)

0

@Nano22 Możesz też mnie oznaczyć? Możesz odpowiedzieć na swój komentarz i oznaczyć też kilka osób :)

1

@wachaFCB Ja na ustynym polaku trafiłem świat przyrody w Panu Tadeuszu :P odwołałem się do fragmentu który był, i do Wiedźmina xd Modliłem się o 30% a miałem 80% bez odwołania się do całej lektury :P

0

@Colon Gorzej jak odpiszesz po minucie xd

0

@czesctuam Jeśli masz wersję Premium to jest taka opcja

0

@Chwytliwy A co sądzisz o Randy Ortonie? Mój ulubiony zawodnik :D

2

@PatrychoO Dobra weź pan, tego, tego pękniętego

3

@PatrychoO Panie Ferdku, daj pan jednego pieroga

2

@kewin Semedo, Busi, Alba, Pique, Suarez, Arthur, Lenglet, De Jong, Griezzman, Mats, Messi :D
Zapomniałem swojej napisać :P

2

Zacznę zabawę, zakładając że pierwsza jedenastka to:
MAtS-Semedo, Lenglet, Pique, Alba-Busi, De Jong, Arthur-Messi, Suarez, Griezzman
Uszereguj zawodników tak, w jakiej kolejności byś ich sprzedał. Jako pierwszy ten kogo byś oddal pierwszego gdyby była taka konieczność. Całą jedenastkę. Jestem ciekawy co napiszecie :D
PS. Wiadomo, że Messiego nikt by nie sprzedał raczej to po prostu wpisać jako ostatniego :D

0

@Bykunn Mnie też polskie Stand Upy w ogóle nie śmieszą :P

2

@Danny Gaucho Za rok dopiero 18 kończy. Czysty talent, brylancik

0

@arkasath Pod rząd czy ogólnie?

0

@MrShakira Pierwszy sezon. W sumie zaczął słabo grac gdy przejął tą 7 xd
PS. W sumie ciekawa historia edycji komentarza xd

1

@Maniek9444 Przerzut na 2 metry? To trzeba na spokojnie xd

0

@NeroTFP Świerczewski xd

5

@Katalonbar Po prostu na dwa ostatnie finały ktoś wbiegał. Bez przesady, że aż trudno uwierzyć :P
Można dodać, że w meczach Liverpoolu :D

0

@zadafcb Rajd rajdem ale podanie Xaviego to klasa

0

@cules100pro On poniesie 6 a Barca 3,3 xd

1

@Hiacynk 1. Suarez
2. Ibra
3. Aguero
4. Lewy
5. Cavani

2

@Kamiloza91 Dla mnie Xavi nr1

0

@codemat Stara stara, ale pobrałem z miesiąc temu xd

1

@codemat Z innych gierek na kompa to tylko Wiedźminy i Jedi Knight Jedi Academy :P
LoL jakoś mi nie podchodzi a zabierałem się za niego z 4 razy i za każdym razem tak samo mi się nie podobał :P
Bardziej pogrywam na konsoli :D
Wiedzmina 1 przeszedłem około 30 razy, dwójkę 12 a trójkę 16 więc wiesz haha :D
Chociaż czasami w Cabala pogram jak mi się nudzi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?