gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca4231 Zajebiscie. Ja dziś 23 paczki otworzone i ani razu nawet ekranów nie było
2
@LuisSalvano Oczywiście całą seria, z wyjątkiem Obcy:Przymierze. Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem w życiu
0
@barcafan9512 Mega fajna gierka pobieraj śmiało, PES Club Manager. Coś świetnego serio
0
@jeyx77x Że zarząd jeszcze na to nie wpadł
2
@tobiasson92 A to nie jest tak teraz w sklepach? Jak sklep ma np. 150m2 to może być 10 osób
0
@Misiekmisiowaty2000 Uwielbiałem go, ale dobry bramkarz i nic więcej :)
0
@ArterkHD Ja z Assasinow najbardziej lubię serie z Ezio. Inne jakoś mi nie siadły. Nie wiem czy to że względu, że uwielbiam Ezio i ciężko mi się gra bez tej postaci. Czy po prostu ta gra jest monotonna. Odyssey mi wyjątkowo nie siadło i nawet nie ukończyłem
1
@IronSanHybrid Język Hiszpański naprawdę dużo dodaje do tej produkcji. Serial- ulubiony i najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem. Uwielbiam postać Denvera :)
0
@Nano22 Możesz też mnie oznaczyć? Możesz odpowiedzieć na swój komentarz i oznaczyć też kilka osób :)
1
@wachaFCB Ja na ustynym polaku trafiłem świat przyrody w Panu Tadeuszu :P odwołałem się do fragmentu który był, i do Wiedźmina xd Modliłem się o 30% a miałem 80% bez odwołania się do całej lektury :P
0
@Colon Gorzej jak odpiszesz po minucie xd
0
@czesctuam Jeśli masz wersję Premium to jest taka opcja
0
@Chwytliwy A co sądzisz o Randy Ortonie? Mój ulubiony zawodnik :D
2
@PatrychoO Dobra weź pan, tego, tego pękniętego
3
@PatrychoO Panie Ferdku, daj pan jednego pieroga
2
@kewin Semedo, Busi, Alba, Pique, Suarez, Arthur, Lenglet, De Jong, Griezzman, Mats, Messi :D
Zapomniałem swojej napisać :P
2
Zacznę zabawę, zakładając że pierwsza jedenastka to:
MAtS-Semedo, Lenglet, Pique, Alba-Busi, De Jong, Arthur-Messi, Suarez, Griezzman
Uszereguj zawodników tak, w jakiej kolejności byś ich sprzedał. Jako pierwszy ten kogo byś oddal pierwszego gdyby była taka konieczność. Całą jedenastkę. Jestem ciekawy co napiszecie :D
PS. Wiadomo, że Messiego nikt by nie sprzedał raczej to po prostu wpisać jako ostatniego :D
0
@Bykunn Mnie też polskie Stand Upy w ogóle nie śmieszą :P
2
@Danny Gaucho Za rok dopiero 18 kończy. Czysty talent, brylancik
0
@arkasath Pod rząd czy ogólnie?
0
@MrShakira Pierwszy sezon. W sumie zaczął słabo grac gdy przejął tą 7 xd
PS. W sumie ciekawa historia edycji komentarza xd
1
@Maniek9444 Przerzut na 2 metry? To trzeba na spokojnie xd
0
@NeroTFP Świerczewski xd
5
@Katalonbar Po prostu na dwa ostatnie finały ktoś wbiegał. Bez przesady, że aż trudno uwierzyć :P
Można dodać, że w meczach Liverpoolu :D
0
@zadafcb Rajd rajdem ale podanie Xaviego to klasa
0
@cules100pro On poniesie 6 a Barca 3,3 xd
1
@Hiacynk 1. Suarez
2. Ibra
3. Aguero
4. Lewy
5. Cavani
2
@Kamiloza91 Dla mnie Xavi nr1
0
@codemat Stara stara, ale pobrałem z miesiąc temu xd
1
@codemat Z innych gierek na kompa to tylko Wiedźminy i Jedi Knight Jedi Academy :P
LoL jakoś mi nie podchodzi a zabierałem się za niego z 4 razy i za każdym razem tak samo mi się nie podobał :P
Bardziej pogrywam na konsoli :D
Wiedzmina 1 przeszedłem około 30 razy, dwójkę 12 a trójkę 16 więc wiesz haha :D
Chociaż czasami w Cabala pogram jak mi się nudzi :P