gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siema fifacze:)
Zobaczyłem SBC dzis o 5 zawodników 88+ to zrobiłem, ale oddałem sporo zawodników z mojego składu i pech chciał, ze trafiłem 4 bramkarzy i Pique :P Poleci ktoś jakis sklad z ligi Hiszpanskiej do max 150k?
Mam tylko ter Stegena historie TOTW niewymiennego, Pique i Hazarda :)
Dzięki za odpowiedź, gram dla zabawy i zmiana sie przyda :P
A i jeszcze Golovin z ławki wchodzi :)
0
WIKINGOWIE SPOILERY
Co sądzicie o ostatnim odcinku 6 sezonu? Waszym zdaniem Bjorn naprawdę zginął? Czy nawet ta bitwa sie nie odbyła i rozegrała sie tylko w głowie Bjorna?
Wiem, że historycznie Harald rządził 60 lat a Bjorn został królem Szwecji ale serial może zawsze cos zmienić wiex jestem ciekaw opinii :)
1
@don'T.R.I.P.e Prawo o ruchu drogowym, a właściwie jej 33 artykuł, w którym czytamy:
Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym.
Z powyższego przepisu jasno wynika, że jeśli wzdłuż danej drogi przebiega ścieżka rowerowa, rowerzysta ma obowiązek z niej korzystać. Nie bez powodu znak przed ścieżką rowerową jest znakiem nakazującym.
0
@don'T.R.I.P.e Jeśli jest ścieżka rowerowa a rowerzyści i tak jeżdżą po drodze to zgadza się
0
@DaPi zdecydowanie białe
2
@MesQueUnClub96 @gorgota znany ale tylko elicie
0
@domin682 A jak wyśle zdjęcie pisiora to tez bedzie złamanie ciszy?
0
@escarabajo Bylem na tym jako widz z wycieczki szkolnej xd
0
@ksobi Nie mam czasu jakos rozkminiac bo gram dla zabawy raz na jakis czas i nie angażuje sie jakos bardzo w to :)
0
@ksobi Laporte i Davinson Sanchez :P szalu nie ma ale gram mało i dla zabawy :P
0
Kto do fify na GK?
Ederson nominacje do TOTY
Leno TOTSSF
Henderson TOTSSF
Gram czasami i Ederson denerwuje ze zadnej piłki nie złapał od 100 meczy:) A jestem ciekawy pozostałej dwójki.
Prosze bez komentarzy, ze kto w jeszcze gra, bo czasami dla zabicia nudy sobie zagram :)
0
Siema, mam problem a tu pomogą w kazdej dziedzinie :)
Wymieniałem wczoraj router od internetu. Wszystkie urządzenia łapie, tylko Xbox nie może. Jest zlapane wi fi ale obok znaczka wifi caly czas jest trójkącik, ze brak dostępu do internetu. Męczyłem sie wczoraj z tym 2 godziny i planowałem juz konsole wyrzucić przez okno. Macie jakies pomysły? Włączyć i wyłączyć nie działa, wiec jest naprawdę poważny problem :) Limitu urządzeń nie ma, wszystko śmiga tylko ten xbox. Z góry dzięki za pomoc :)
7
@Hiacynk Kameni co zawsze z Barcą mecz zycia xd
0
@matimocny1 Kiedys czytalem, fajna wypiwiedz, w ktorej ktoś uwazal Michela Phelpsa za GOAT sportu. Znajde ten artykuł to, podesle:)
0
@lucca87 Śródkę pola z 4 zawodnikami powala na kolana każdego kolosa z areny europejskiej bez cienia wątpliwości
0
@Witekk10 Saperska raczej xd
0
@Zioolek10 Otworzyć 40 pączek i trafić Arnautovicia najlepszego xd
0
@damianex10 Miałem identyczną sytuację xd
0
@MikusBarca Widziałem, dziękuję Ci jeszcze raz. Mam nadzieję, że znajdę czego szukam :D
0
@MikusBarca Dziękuję bardzo :)
0
@MikusBarca Na allegro niestety nie ma :/
1
Widziałem ostatnio ankietę której wynik mnie osobiście trochę zaskoczyła. Pytanie brzmi. Kto lepszy w swoim prime, Alves czy Lahm?
Osobiście dla mnie Alves w formie to najlepszy PO jaki był. A w ankiecie wyniki były 70:30 na Lahma :D
1
Siema. Piszę w takiej sprawie. Zbieram ogolnie rapowe płyty. I brakuje mi BORuto Szpaka. Jestem jego ogromnym fanem i mega chciałbym ją mieć, jednak ciężko znaleźć zeby kupić. Może ktoś tutaj ją posiada i mógłby odsprzedać? :) Z góry dziękuję :)
1
@kerouac Dzięki, dopracuje z czasem haha :P
6
#hot16challenge
Nominował mnie @Fawrf
Barcelona piękny klub i piękne miasto
Bartomeu jednak robi wszystko, by światło zgasło
FCBarca najlepsza strona internetowa
Na Rambli coś mądrego, choć czasem od czytania boli głowa
Codziennie pytanie, czy wróci Neymaro?
Pierwsza nominacja - @LuisSalvano
Każdy szuka tutaj swojego miejsca,
A ja lecę jak na rowerze @Michał20
Jednak temat nr1, koronawirusa sprawa
Jak możesz, rzuć groszem na się pomaga
Patrzę na plany Barcy, cuda i dziwy
Trzecia nominacja to@Chwytliwy
Pozdrowienia dla La Ramblowej paczki
Jedziemy jutro wsadzić Bartka na taczki
W komentarzach hejt i ludzie płaczą
Ostatnia nominacja- @Danny Gaucho
Poza wersami nominuje jeszcze dobra mordkę @KamQiX
Żaden wers nikogo nie obraża ani nie jest to żadna zaczepka do nikogo. Pozdro!
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge
0
@Chwytliwy Nigdy go nie lubiłem bo rozwalił Reya Mysterio w debiucie xd
0
@kamiVeB niestety nie bo już od 3 lat nie zapalił ani jednego papieroska
1
@Fawrf Dzięki somsiedzie. Dokładnie okrągła 20 :P
@Arrow dzięki i wzajemnie w takim razie :P
0
@Piotr89Sand Dzięki wielkie :P
@Avada Kedavra mój ulubiony odcinek xd
12
Dani Alves obchodzi urodziny tego samego dnia co gorgota. Taki zawodnik a w cieniu użytkownika FCBarcy :P