hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cubarsi gleboka rezerwa i to natychmiast
1
co za forma cubarsiego, dlaczego nie gra dunczyk
0
cubarsi to zaraz sam sobie wcisnie
1
Balde jest pilkarsko ulomny, poza szybkoscia to on nie ma nic, nawet w zaden drybling na skrzydle nie wchodzi. Obronca z niego zaden, skrzydlowy rowniez. Ilez on dzisiaj groznych strat zrobil.
0
@Limaker nie za Erica tylko za Cubarsiego
0
co to sa za polglowki, balde i cubarsi zjazd do bazy
3
alez ten Balde jest beznadziejny
5
Bryan Zaragoza zamienia sie w potwora grajac tylko z nami
1
Istna patologia…..
0
@damian16161212 analizujac Twoja ortografie to zakladam ze od Ciebie to raczej nie do konca
1
raszford to ma iq na poziomie araujo niestety
8
Pedri, Raphinha, Yamal, Joan Garcia - w takiej kolejnosci jak dla mnie jezeli chodzi o istotnosc i ich wplyw na gre zespolu
0
dlaczego Niko gra na prawej stronie a nie na swojej ulubionej lewej gdzie dodatkowo broni slaby TAA
1
@ShawnC porównuj dalej Alaves z Chelsea
3
@AdrianFCB10 i dodatkowo z Pedrim gotowym na 60 min max, dramat
8
@Norbiidolyamal nie bedzie dużej straty? widziales ostatni mecz i „postawe” Casado?
0
Gwizdkowy stoi metr (!) od akcji i nie widzi podwojnej reki
0
w takim nierozumieniu gry to ja naprawde wole zobaczyc Roonego niz Rashforda, zakladam ze Anglik bedzie teraz kiblowal na lawie i zmienial Raphe w 2 pol
5
Rashford i Ferran zmiany fest
3
Casado nigdy wiecej w tym sezonie!
2
wezcie tego casado w ….
1
alez ten casado jest mierny, w zyciu to nie jest poziom Barcelony
0
Eryczek tez umi w trzymanie linii
1
Olmo miszcz miszczow
1
Macie swoja podniete ze nie bedzie de Jonga a zagraja Bernal z Casado
4
@blakkudium Amrabat widze ze tez zszedl chwile pozniej
32
przypomnijcie ile meczy dostal Mbappe w zeszlym sezonie za faul na zawodniku Alaves? tak jest.. caly jeden, a grozilo mu chyba z 8. Podwojne stanardy. Zgadzam sie ze Sancet zasluzyl na taka albo i wyzsza kare, ale krew mnie zalewa jak traktowani sa gracze srealu w analogicznej sytuacji
4
Zobaczcie jak inny bylby odbior gdyby ten kasztan Ferran trafil wlasciwie na pusta bramke. Yamal mialby piekna asyste - a my zupelnie inny mecz.
1
@Czyhrynski dzisiaj tez powinien miec asyste gdyby ten pseudo napastnik Ferran potrafil trafic w pusta bramke
1
Dzisiaj byla zazarta rywalizacja o miano najgorszego w barwach Balugrany
a) Ferran
b) Araujo
c) de Jong
d) Kounde
e) Cubarsi
f) Balde
g) Fermin
h) Eric
i) Lewandowski
Dla mnie chyba taka wlasnie kolejnosc.