2

Cubarsi gleboka rezerwa i to natychmiast

1

co za forma cubarsiego, dlaczego nie gra dunczyk

0

cubarsi to zaraz sam sobie wcisnie

1

Balde jest pilkarsko ulomny, poza szybkoscia to on nie ma nic, nawet w zaden drybling na skrzydle nie wchodzi. Obronca z niego zaden, skrzydlowy rowniez. Ilez on dzisiaj groznych strat zrobil.

0

@Limaker nie za Erica tylko za Cubarsiego

0

co to sa za polglowki, balde i cubarsi zjazd do bazy

3

alez ten Balde jest beznadziejny

5

Bryan Zaragoza zamienia sie w potwora grajac tylko z nami

1

Istna patologia…..

0

@damian16161212 analizujac Twoja ortografie to zakladam ze od Ciebie to raczej nie do konca

1

raszford to ma iq na poziomie araujo niestety

8

Pedri, Raphinha, Yamal, Joan Garcia - w takiej kolejnosci jak dla mnie jezeli chodzi o istotnosc i ich wplyw na gre zespolu

0

dlaczego Niko gra na prawej stronie a nie na swojej ulubionej lewej gdzie dodatkowo broni slaby TAA

1

@ShawnC porównuj dalej Alaves z Chelsea

3

@AdrianFCB10 i dodatkowo z Pedrim gotowym na 60 min max, dramat

8

@Norbiidolyamal nie bedzie dużej straty? widziales ostatni mecz i „postawe” Casado?

0

Gwizdkowy stoi metr (!) od akcji i nie widzi podwojnej reki

0

w takim nierozumieniu gry to ja naprawde wole zobaczyc Roonego niz Rashforda, zakladam ze Anglik bedzie teraz kiblowal na lawie i zmienial Raphe w 2 pol

5

Rashford i Ferran zmiany fest

3

Casado nigdy wiecej w tym sezonie!

2

wezcie tego casado w ….

1

alez ten casado jest mierny, w zyciu to nie jest poziom Barcelony

0

Eryczek tez umi w trzymanie linii

1

Olmo miszcz miszczow

1

Macie swoja podniete ze nie bedzie de Jonga a zagraja Bernal z Casado

4

@blakkudium Amrabat widze ze tez zszedl chwile pozniej

32

przypomnijcie ile meczy dostal Mbappe w zeszlym sezonie za faul na zawodniku Alaves? tak jest.. caly jeden, a grozilo mu chyba z 8. Podwojne stanardy. Zgadzam sie ze Sancet zasluzyl na taka albo i wyzsza kare, ale krew mnie zalewa jak traktowani sa gracze srealu w analogicznej sytuacji

4

Zobaczcie jak inny bylby odbior gdyby ten kasztan Ferran trafil wlasciwie na pusta bramke. Yamal mialby piekna asyste - a my zupelnie inny mecz.

1

@Czyhrynski dzisiaj tez powinien miec asyste gdyby ten pseudo napastnik Ferran potrafil trafic w pusta bramke

1

Dzisiaj byla zazarta rywalizacja o miano najgorszego w barwach Balugrany
a) Ferran
b) Araujo
c) de Jong
d) Kounde
e) Cubarsi
f) Balde
g) Fermin
h) Eric
i) Lewandowski
Dla mnie chyba taka wlasnie kolejnosc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?