1

czy ktos mi wytlumaczy doliczyl 8! minut?Ale tak na serio, nie dlatego ze to ekipa rzadowa

0

@Szymemdymek wiele razy mial okazje isc na przeboj to nie wiadomo dlaczego zwalnial i podawal do tylu

1

@Dankho94isback to jest w ich DNA, poczucie wyzszosci wobec kazdego, oraz bezkarnosc takiego zachowania u sedziow

0

@Pedri16Future tak nazywam najwieksza szczene swiata z nosem na pol twarzy

2

kabanos, szczena, rudiger, angol bellingam, asensio co ich laczy? same obrzydliwe, prowokujace typy

0

z Barca strzal zycia a tutaj takie spartolenie, Rafa Mir

0

@ShawnC chyba pomyliles Fermina z Olmo, to Olmo mial same zle wybory. Fermin w mojej opinii byl dzisiaj najlepszy. Swietnie wspolpracowal z Yamalem.

1

@gohan77 tam akurat wbrew pozorom Diaz chcial wybic pilke, niefortunnie sie zdarzylo ze zlapal noge w kleszcze. Dzisiaj Sancet ani przez sekunde nie myslal o zagraniu pilki.

3

Sedzia jest 1 metr za akcja i nie wyciaga czerwonej, dla mnie to jest dyskwalifikacja i ulomnosc zarazem. Sedziowie z Varem stali sie ulomni, a liniowi wlasciwie zbedni.

7

Fermin super mecz. Olmo dzisiaj najslabszy

0

Kounde Balde Olmo tutaj ani cienia poprawy w porownaniu do poprzednich meczy, forma dalej kuleje

4

@jedrek7000 zobacz ilu „kontuzjowanych” madryciokow bedzie gralo

1

Jak nalezalo sie spodziewac, wszystkie madrycioki ktore albo nie pojechaly na kadre albo zostali z niej zwolnieni sa w pelni zdrowi. „Osasuno” (Elche) gdzie teraz jestescie?

2

mile zaskoczenie jezeli chodzi o Fermina (ze tak krotko gral)

8

a nasz Dunczyk po dwoch pelnych meczach w kadrze ma juz dyskomfort czy jeszcze nie?

9

Z tego co mowiono to Rafa mial byc pewniakiem do grania po kadrze a tutaj tylko czesc treningu z zespolem, Casado tez podobno nic nie bylo. Szykuje sie mega hiper fantastyczna pomoc z Bilbao a potem z Chelsea..

2

Mozemy byc pewni ze Fermin zagra od poczatku do konca, w obu meczach.

9

W odwecie za Yamala spodziewajmy sie 180 minut dla Fermina i Ferrana

0

Dziwnym trafem zawsze te kontuzje trafiaja sie tuz przed kadra i wlasnie na ok 2 tyg. Mozna? jak widac mozna

0

@APTAPT nie chodzilo mi o czerwo a zolta w tej sytuacji, sam wslizg byl na zolta kartke. Przywilej przywilejem, ale tutaj chodzilo o agresywny atak na noge Fermina

0

@Peciak chyba ze gra sreal z rayo i camavinga popelnia faul na zolta kartke, a sedzia nie wraca do niej

0

@palel95 wg niepisanej zasady ze zeby wyciagnac druga zolta kartke, zawodnik musi zrobic wiecej niz przy tej pierwszej. Druga zolta z reguly zawsze jest ciezej wyciagnac niz te pierwsza. Abstrahujac od powyzszego jak nazwac ten faul pandy na de jongu? Jakim cudem tam nie bylo kartki? i jak porownac go z faulem de jonga na pierwsza zolta?

0

@APTAPT slucham? zadna roznica, kartke powinien dostac a druga zolta jest trudniej niz pierwsza (przynajmniej w teorii)

31

Alonso fauluje Fermina sam na sam, przywilej bez kartki.. De Jong fauluje, przywilej, druga zolta, smiech na sali

12

ja to sie juz boje nie tylko o Yamala ale i o Fermina, łysy kolejnego naszego zawodnika wzial na radar

0

nie widze zeby Kounde trenowal, na prezentacji byl ale teraz go nie widac

0

ale Kounde nieobecny, zawieszony, zero usmiechu, smutny

1

Uczepiliscie sie de Jonga, zeby rozgrywac z przodu, trzeba miec wsparcie z tylu i innych kolegow z pomocy. Tymczasem co robi Casado w tym sezonie? Wlasciwie tylko przeszkadza w grze, i to nie przeciwnikom. Fermin wiem ma liczby, ale jak widze jego pressing „na raz” to oczy krwawia.

0

@wyrek ale Szczesny jest przyspawany do bramki, przy drugiej bramce smialo powinien zdarzyc i wybic pilke, przeciez przy tak wysoko ustawionej obronie bramkarz powinien czytac gre. Szanuje Szczesnego ale w tym sezonie poza jednym jedynym udanym (przegranym) meczu z srealem nic nie broni, jak to sie mowi recznik w bramce

2

@Derean i ten jego zajebisty strzal w kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?