0

nawet tak malego stadionu nie zapelnili?!

3

ciekawe jak go potraktuje „garstka” widzow przed Pucharem Gampera, jak bedzie przemawial

0

A tu cyk… komisja uzna ze 3 mce wystarcza na powrot :)

2

@Criell Ferran trenuje dzisiaj z zespolem

2

@Gall trenuje dzisiaj z zespolem

2

i jeszcze dobrze zrobia Bilbao, bo pewnie puszcza Aymerika Laporte

1

@barceloniak_radom ale to lekarze decyduja a nie k… on. Kim on jest zeby decydowac o tym jak dlugo bedzie sie leczyl. A w pytaniu chodzilo mi o to ze on nie zostaje wyrejestrowany na czas kontuzji i po zadeklarowanym czasie rekonwalescencji (min. 4-5 mcy) moze wrocic (nie trzeba go na nowo rejestrowac). To ze odmawia podpisania raportu swiadczy o tym ze jest swiadomy ze komisja lekarska wyznaczy termin + 4 mce a przeciez to nie jest komisja klubowa ale niezalezna komisja la ligii. Mega zlosliwy typ!

3

Poprawcie mnie jesli sie myle. Dajmy na to ze Ter Stegen podpisuje ten raport i La Liga zezwala na wykorzystanie 80% jego wynagrodzenia na rejestracje innych bramkarzy. Rozumiem ze po tych 4ech miesiacach Ter Stegen moze wrocic do gry. Bedzie on caly czas zarejestrowany (nie wyrejestruja go) i nie musi czekac do stycznia do otwarcia kolejnego okna i ponownej rejestracji? Jezeli tak jest to serio brak slow na jego zachowanie

1

i zas raczka w gorze Araujo

11

podjal decyzje kierujac sie sercem i UWAGA ambicja, niezle ma ambicje walczac o max 4 miejsce w lidze hiszpanskiej

0

Maja rozmach…..

0

masło maślane……

4

Deco to moze niech nie papla jezorem zanim transfer nie bedzie domkniety.

6

jakby po Barcelonsku, malo profesjonalnie

2

A tymczasem rowiesnik Pablo Torre - Victor Munoz ktory zagral z nami w klasyku i potem bodazje jeszcze 30 min w kolejnym meczu odchodzi do Osasuny za 6 mln (za 50% praw). Ale umiemy robic te deale, nie ma co

7

Kiedy to sie skonczy, wszystko naciagane do granic mozliwosci, czekanie do ostatniej sekundy z uruchamianiem dzwigni, rejestracji, pozwolen. Zamiast sie skupic wylacznie na sportowej rywalizacji my od kilku lat palujemy sie z takimi wlasnie tematami.

0

@ACMaldini3 tzw. czeski blad :)

1

Krzyz na droge, szczegolnie po tym zenujacym zachowaniu po smierci Joty

3

Po takiej akcji powinni o nim zapomniec. Wizerunkowo dramat.

0

@Herbert wszyscy (nie tylko bramkarze) zapieraja sie rekoma i nogami zeby opuscic Barcelone

3

To i tak cud ze odzyskali z powrotem chociaz te 25,5 mln. Dobrze ze liga brazylijska ma kupe siana bo inaczej bujalibysmy sie z Roque az do wygasniecia kontraktu. Wyjatkowy drewniak.

7

@Bernard777 on jest czlonkiem zarzadu Uefa i tyle w temacie nakladania na nich kar.

0

a Laminek milczy

0

Atletico jak co roku wydaje sie ma mega mocny i bardzo szeroki sklad ale na finiszu jak jest kazdy widzi.

2

opetany rudiger

3

a w 1 pol jak rodrygo wpadl w lodiego to var nawet sie nie zajaknal

4

Valverde to chyba niedlugo odwiedzi Turcje, cos go przerzedzilo :)

4

ale to byl wałek z tym Neto

6

W kontekscie zachowania pozaboiskowego zaczyna to wygladac niepokojaco. Kobiety, spaghetti na glowie, opuszczone gacie, ta cala jego swita oplacana zapewne przez niego lazaca za nim krok w krok, poj…any tatus - to wszystko wypisz wymaluj historia Neymara. Wiemy jak sie zakonczyla. Zaczynam miec obawy czy ta Yamala nie skonczy sie podobnie.

17

Jak nie zejdzie na ziemie to bedzie drugim Neymarem wkrotce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?