0

doping na tym stadionie jest niczym samopoczucie przy cerowaniu skarpetek

0

@barteq yamal to juz nie mial prawa wyjsc na 2 polowe, logiczna zmiana zatem jest wymiana ferrana za yamala.. nie wazne, najbardziej bdznadziejny mecz tego sezonu

0

@barteq dla mnie kardynalnym bledem jest zdjecie w 66 min Lewego, tylko on i Raphina stwarzal jakiekolwiek zagrozenie, zmiana Gaviego, co on aktualnie wnosi do gry w ataku, ZERO, NULL, NIC, to juz serio lepszym rozwiazaniem jest wprowadzenie Torre

0

@mkord ferran za yamala, torre za olmo, fermin za casado, de jong za erica i fort za balde… najazniejszy blad to zdjecie lewego, nie kumam jak mozna bylo dokonac takiej zmiany

0

@cules100pro ferran za kontuzjowanego yamala, nigdy za lewandowskiego, wpuszczac gaviego gdy gonimy wynik?! pay victor? cubarsi za eryczka? to juz chyba lepiej araujo i na „9”, kurwa sorry, wszystkie zmiany wbrew logice

0

czy ktos moze mi pomoc zrozumiec co miala wniesc kazda z dokonanych zmian? DOSLOWNIE kazda, przeciez to jest do pomyslenia

0

co ma wniesc do gry ofensywnej gavi? dlaczego zdjemuje lewego gdy yamal gra pol meczu kontuzjowany?! co to sa k.. za zmaony?! najbardziej zenujacy mecz sezonu, aaa i najlepsza byla zmiana cubarsiego za eryczka.. posmiewisko

6

a brewka Ancellotti? Manzano dal mu tylko zoltko za machanie lapami i protestowanie. Rozne standardy. Moze przez to ze Flick nie zna hiszpanskiego a za…bisci sedziowie angielskiego/niemieckiego. A no i brewka nie posmyral sie po nosie, a jak wiadomo Manzano tego nie lubi.

0

A brewka Ancellotti za machanie lapami wczoraj i kontestowanie decyzji sedziego tylko zoltko. Rowni i rowniejsi. No ale czego oczekiwac po Manzano, on tylko notuje w swoim notesiku smyranie sie po nosie.

0

Zmiany po ch… fest, bramka na 2:2 na konto gaviego, wychodzi z pilka i jeb prosto pod nogi przeciwnika, gdzie byl fort przy dosrodkowaniu ruibala?! kazda z tych zmian byla zenujaca

1

Czyli jedyna opcja to kontuzja Peni, zupelnie nie rozumiem Flicka w temacie bramkarza.

4

Ferminowi to sie nalezy ochrzan a nie pochwala za zmarnowana setke, ktora to juz z rzedu. Mial szanse ustawic mecz a spartolil az milo.

0

@abram3k ok, myslalem ze dodatkowa zmiana dotyczy tylko druzyny bezposrednio dotknietej urazem glowy jej zawodnika

0

Czy ktos gdzies doczytal dlaczego my i Las Palmas zrobilismy po 6 zmian? U nas Balde mozna podpiac pod uraz glowy (wowczas zyskujemy ekstra zmiane) ale w Las Palmas? Dodatkowo oni robili zmiany w 4ech rzutach.. zupelnie nie trzyma to sie kupy.

0

Fermin ktora to juz zjebana setka?!

0

typowy fermin, zawsze spozniony, zawsze agresywny

0

Moze Fermin na tle takiego przeciwnika cokolwiek pokaze. Bo poki co pokazuje bieganie bez ladu skladu i permanentne spoznianie sie w pressingu skutkujace faulami i kartkami.

0

@Szymemdymek i bedzie czesciej lamal linie spalonego, i wolniej wracal do obrony przez opor powietrza :)

1

@19Macio93 ma wieksze uszy

4

@Emerald i co zmienia takie gadanie ze bierze to na siebie, zachowal sie jak amator, nie przystaje na gracza takiego zespolu

0

@ziomal88 co mam do Deco? wszyscy nagle sa nim zachwyceni, a jak bylo jeszcze 3 mce temu? To jest naslabszy dyrektor sportowy w historii klubu (moze na rowni z abidalem). Cala zasluga po stronie Flicka i jego sztabu a ten Portugal osmielony dobrymi wynikami wychodzi i nawija makaron na uszy.

0

Wyniki dobre to i Deco slabiak wyszedl z nory. Ma swoje 5 min jaki to on jest zajebisty.

0

„już” hahaha, pojęcie względne

7

Dobrze tez ze nie zdecydowal sie na Inigo.. trzeba na niego chuchac dmuchac

0

@karci0 strzal w slupek to nie asysta

19

Przeciez na bank lepsza opcja na lewej obronie bylby fort niz ten bezjajeczny beznadziejny martin

0

@AlphaNumeric nie tylko zlamal linie ale zaliczyl kluczowa strate

0

Kounde dzisiaj bardzo cieniutko bardzo

1

Brandt bohaterem, spartolil podanie z przodu, zaasystowal vazquezowi

1

@Donio a kto z Realu mialby grac w tej kadrze? przeciez jedyny Hiszpan wlasnie rozwalil kolano. Taki to jest wlasnie hiszpanski zespol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?