hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ramon59 to byl blad przede wszystkim Araujo ktory nie skasowal akcji a zostal wyciagniety ze swojej pozycji (jezeli mowimy o tej akcji gdy Szczesny wybronil sam na sam), poza tym moj komentarz nie dotyczyl oceny punktowej De Jonga a komentarza redakcji dotyczacej jego gry, tym ze tym razem wylosowal sie taki Frenkie a nie inny.
13
Raphinha wyzej niz Lewy? Obaj zagrali na max 4.5. Szczesny srogo przez Was oceniony. Zagral bezblednie i walnie przyczynil sie do zdobycia 3 pktow. No i tradycyjnie nie wiem co ma zagrac De Jong zebyscie przestali wbijac mu szpilke.
0
Moim skromnym zdaniem najwiekszym problemem srealu jest pomoc (po odejsciu kroosa) a nie obrona, ale co ja tam wiem. Na TAA, Huijsena i Carrerasa poszlo (pojdzie) juz lekko 150 mln eur, a pomocnika dalej brak.
0
zlota pilka dla raphinhi?! co pilka to strata, niechlujny jakby sie wychowywal w polsce a nie w brazylii
0
Yamal dzisiaj gra jakby za kare
0
raphinha niechluj
0
uszaty zjazd do bazy
3
@Lisek do Barcelony B, mial super okres przygotowawczy i tyle.. mysle ze w jakims sredniaku La Liga sie odnajdzie, ale na pewno nie jest to zawodnik na miare naszego klubu
0
@Values wybral sobie czy wziac pod uwage pierwszy czy drugi
1
@dafik85 jest jeszcze lysy fuertes, ale tamten jest po prostu slaby a nie stronniczy
3
@bartekvisca a mi zawsze bedzie sie kojarzyl z nieuznanym golem w meczu bodajze 7 lat temu z Betisem mimo ze pilka byla metr za linia bramkowa
6
@Michal4 Ty tak serio? Nawet nie masz pojecia ktory z nich ma jaka kontuzje. Rozumiem ze wg Ciebie wszystkie urazy leczy sie z zalozenia tak samo?
0
on ma IQ ameby, i to latanie z lapa w gorze w dobie varu
18
@karolpiłkarz slucham? haha
3
Fort to jest taki beznadziejny ze az szok, cud ze nie wyszli sam na sam w 3 ostatnich akcjach, dramat
1
tych okrzykow w klozetowni w kierunku Yamala tez nie slyszano?
0
@alone49 plus wlasciwie mecz decydujacy o mistrzostwie
0
fermin i gavi razem na boisku i od razu stracili kontrole w srodku pola
0
ferran dzisiaj niestety tylko przeszkadza (poki co)
0
Gavi beznadziejnie dzisiaj
0
@Kismeth raczej, chlopaki placzecie ze nie gracie to pokazcie czy zaslugujecie na gre. Beda grali na duzej motywacji to moze cos fajnego pokaza a jak zagraja piach to wyjdzie na Flicka i wowczas beda musieli juz siedziec cicho, im mniej kwasow w druzynie tym lepiej
3
cud ze go opchneli
2
Fermin gral dobrze?! Mnie osobiscie mega irytuje. Przy probie przechwytu albo fauluje albo mija sie z pilka, jego pressing wyglada bez ladu bez skladu. Plus te jego marnowanie setek. W obu ostatnich meczach mogl uspokoic wynik a obie setki zmarnowal wzorowo..
1
@Barca_Big_Moment zeby byla jasnosc, dla mnie Eric tez nie powinien grac w pomocy. Miejmy nadzieje ze Olmo juz zagra do konca sezonu bez kontuzji, bo faktycznie brakuje opcji. W pomocy brakuje opcji, na skrzydlach brakuje opcji, na bokach obrony tez brakuje opcji. Oby zatem bez kolejnych kontuzji.
0
@clyde nie zawalil?!! bramka nr 2 i 3 na jego konto, on jest taki pokraczny
0
@Barca_Big_Moment a kogo ma wpuszczac gdy Casado jest kontuzjowany? Zostaja tylko obroncy i uwazam ze lepszym z tej dwojki jest Dunczyk, tyle ze rozumiem ze gra Eric bo Dunczyk od bodajze wrzesnia nie zagral minuty, i nie ma za bardzo kiedy go wyprobowac na tej pozycji
0
@MesQueUnClub_87 Gavi ewidentnie za wczesnie zdjety. Za to Raphinha juz po 45 min powinien zostac w szatni.
3
Nie wiem jak to widzicie ale wejscie Erica z rzadka uspokaja gre. Dzisiaj tez brakowalo spokoju, te wywalanie pilek w aut gdy przy nim nikogo nie bylo. Bramka na 3:1 tez po czesci na jego konto. Osobiscie uwazam ze zdrowy Dunczyk bylby lepsza opcja.
0
@GeneralXavi sorry ale 0.49 po naszej stronie to zaklamanie rzeczywistosci.. fermin mial 1000% akcje, raphinha tez w koncowce plus ta mega spartolona jego alcja w 1 pol
0
nie wiem kto gorszy… ale chyba zlota pilka, uszaty tuz za nim