13

De Jong 3 a Gavi 4? Serio? De Jong był jednym z lepszych. Aż do momentu gdy Flick nie postanowił dać Gaviego i Fermina do środka pola. Dwóch chaotycznych zawodników biegajacych bez ładu i składu.

0

znajac szczescie nam wcisnie w niedziele.. niczym Aspas, z madryciokami gra g… a z nami mecz zycia

0

ten Sucic taki ociezaly

1

@norbi77 a sam kosi a kartki czerwonej nie zobaczy (patrz klasyk), taki casemiro, kabanos gra podobnie, sam kosi a przy lekkim pierdnieciu upada

0

szczena poszla sie poskarzyc

0

to jest niemożliwe, wystarczy ze madryciok podniesie reke a ten pseudo sedzia gwizdze, cofa akcje

4

gdzie kartka łajzo dla łajzy?

2

haha tak to jest, sedzia na swieczniku wiec trzeba sedziowac bezpiecznie dla madryciokow

8

Angol moze wiecej

1

Obawiam sie ze nie bedzie sie lapal do kadry meczowej gdy nie bedzie jakichs kontuzji, bo niby za kogo? Uszatego musi trzymac na zmiane z Balde, Forta za Kounde.. Chyba ze Araujo planuje na ewentulana prawa strone wowczas Fort poza kadra meczowa. Wczoraj odstrzelony Torre i Fati, miejsca brak.

7

Martwi postawa Gaviego, pilkarsko w tej chwili nie wnosi nic. Przy kazdej akcji lezy, razem z Ferminem niby biegaja i presuja ale zupelnie nic z tego nie wynika. Wiecznie spoznieni, wiecznie faulujacy. Wprowadzenie wczoraj Gaviego bylo moim zdaniem najwiekszym bledem Flicka. A jak jeszcze dodal do niego Fermina to o jakiejkolwiek kontroli meczu moglismy zapomniec.

0

Cubarsi dwie glowki przegral, po pierwszej byl rog, po drugiej gol. W takich meczach pownien grac Araujo

3

Z tego co kojarze to Yamal nie zagral we frajersko przegranym meczu u siebie z Atletico. Mam nadzieje ze teraz jednak zagra.

0

ten jeden komentator od mozarta.. matko z corka jaka zenada

4

cwiakala i ten drugi slepi.. reka strzelajacego jak nic!!!

1

moze gdyby fermin strzelal a nie podawal(?) do lewego gralo by sie inaczej.. a tak to fermin i lewy zjazd do bazy, olmo i ferran na boisko

0

Kartek zlomiarz zapomnial

6

Ale mozna zaliczyc wqrw bedac kibicem city. Graja taki syf a Guardiola ani pol zmiany.

1

Guardiola to mecz przegral jeszcze przed pierwszym gwizdkiem

1

Ruben Dias co sie podzialo z gosciem

1

@karolup z atletico albo leverkusen

4

Gundogan i Bernardo… lesne dziadki

1

jak mozna tak stac jak ten ederson…

0

Kto sie teraz odwazy dac karnego przeciwko sz….? Albo wywalic szczene z boiska? Zawsze tak glosny Tebas teraz siedzi cicho

0

brat szczeny z monaco sprokurowal karnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Raphinhia dramatyczny dzisiaj

0

bez zmian? cudnie..

0

@bulo moze dlatego ze pauzuje za czerwona kartke? moim zdaniem od nastepnego meczu bedzie wyzej w hierarchii od Gaviego

0

spalony ewidentny, ale karnego cubarsiego smialo mogl dac…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?