hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@7black4 do klasyku zostalo 1,5tyg, zaden z nich jeszcze nie trenuje z zespolem, ciezko sobie wyobrazic zeby mieli zagrac, moze Balde, moze Yamal ale aktualnie my najbardziej potrzebujemy pomocnikow
0
u nas wszyscy kluczowi, kazdy z podstawy, oby chociaz Christensen, Gundogan i Araujo wrocili do klubu bez kontuzji, dzisiaj jeszcze graja mecze....
2
Mecz o pietruszke a Cancelo znowu w pierwszym skladzie + Felix, mozna zaczac odprawiac modly
1
maja awans wiec oby cancelo w koncu odpoczal w kolejnym meczu
6
@kulek22 przed Dania jeszcze 2 mecze...
3
na eleven sport 1 gra kolumbia z urugwajem, Araujo w wyjsciowym, oby bez kontuzji pls…
5
cudownie, az strach sie bac w jakim stanie fizycznym do Barcelony wroci Araujo
0
@luka1995 dla mnie de Jong i Pedri to dwojka z najwiekszym wplywem na nasza gre i to widac; martwi mnie bardzo ta noga Frenkiego w stabilizatorze bo chyba nie zanosi sie na jego szybki powrot. Pedri niby pomalu wraca ale juz go nie ma dlugo wiec znowu bedzie potrzeba czasu aby gral na swoim poziomie i dodatkowo trzeba na niego chuchac dmuchac zeby znowu nie przeciazyl uda. Byl Raphinha ktory jest jaki jest ale zawsze jakies tam zagrozenie pod bramka stwarzal. No wlasnie byl...
Gundogan musi grac od deski do deski, trzeba sie modlic zeby on to wytrzymal.
Zaraz kadra i znajac nasze szczescie ktos cos przywlecze. Taka miala byc szeroka kadra a zostaje nam Roberto i Alonso to rotacji.
5
zaczyna sie robic ubogo w pomocy i w ataku, chyba ze bedziemy grali Alonso i Roberto na skrzydlach tak jak wczoraj, dramat
0
@jaras121 biegal chyba po lewej stronie
0
ale mamy pake, alonso roberto i do tego bezmyslny tluk gavi
1
Roberto wejscie smoka, co to jest za dramatyczny zawodnik
0
ferran co rozgrywa pilke, matko z corka
1
Real nawet im otwiera droge do bramki a Las Palmas i tak w tempie spacerowym zagrywa do tylu, chyba najslabsza druzyna w La Liga
5
oj Laboga Laboga, madrycki piesek
1
@Rewolucja123 ufff, oby;)
0
zanosi sie na Roberto w podstawie:(, na oficjalnym kanale FCB zajrzeli do szatni, a tam przygotowana opaska kapitanska przy 20… przy Ter Stegenie takowej nie bylo
7
Raphinha 2x asysta asysty;)
1
Oby jak juz to byla kostka a nie kolano. Na powtorce widac ze w pozniejszym momencie kolano moglo oberwac, jakby stopa sunela po murawie i w pewnym momencie sie przyblokowala a kolano wykrecilo (33 sekunda). W takich sytuacjach czesto zrywaja sie krzyzowe, tfu tfu
0
ten nr 20 z unionu to chyba jakos amator
0
Gavi zjazd do bazy
0
I zaś Raphinha nie wyjdzie w podstawie na Betis, a miało być tak przecież pięknie dla niego.
Dembele poza klubem, miało nie być konkurencji a tutaj czerwo z Getafe a teraz późny powrót z kadry no i przede wszystkim Yamal. Oby tylko znowu nie pokazywał swojej frustracji na boisku czy schodząc z niego.
0
balde i romeo to dzisiaj kryminal
1
wczoraj o maly wlos nie zawalil 2ch bramek
0
jak mozna tak marnowac potencjal Pedriego, ustawiajac go tak wysoko
1
juz nie, bo chyba wlasnie zerwal krzyzowe
0
i tak do 1wszego wrzesnia
0
@tristan87 gucci srucci is back;)
0
w meczu z totkami zszedl "z ostroznosci", ciekawe czy to ta sama noga, chyba jednak nasz mega sztab zle go zdiagnozowal i za szybko dopuscil do treningow / meczu z Getafe, miesien byl przeciazony i poszlo
7
A Dest? wciaz brak chetnych, chyba faktycznie jedyna opcja bedzie rozwiazac z nim kontrakt